Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

hej dziewczynki ale ładne te wasze maluszki:) a franek ma oczy że hoho będzie na pewno laski na nie wyrywał hehe co do cycków to u mnie masakra i poza tym wszystko jak u pauli. okresu brak, upławów brak, ochoty na sex brak. cycyki to serio się u mnie kwalifikują do operacji a z wagą to u mnie mniej niż przed ciążą, dupa mi spadła ale brzuch nie chce. po dawidzie to od razu się wciągnoł a teraz to widać że druga ciąża i ciężej idzie a pozatym wiek robi swoje. nadmienie że w czerwcu mi stuknie 29 na zegarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar1
Hej my też w domku przez te mrozy spędzamy . Ja w ciąży przytyłam 7 kg , a Julka ważyła 4 kg , a teraz ważę 5kg mniej niż przed ciążą. Oj nie mogę już wiosny się doczekać , i długich spacerków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tyłek tez zleciał... reszta wogóle nie przytyła w ciązy - tylko ten brzuchol i cycki:( Ja przed ciąża miałam 75 d, a teraz chyba z F. Wszystkie spodnie mi spadają, a żadna góra się nie mieści:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi brzuch zostal niestety ale mam nadzieje ze sie zmotywuje na bieganie kiedy tylko polozna pozwoli! ale nie wiem jak ja bede z tymi cycami biegac.. z waga mam +3 ale chcialabym wiecej schudnac.. tyle ze tez jem jak slon :D damianek padl dzisiaj w histerie.. nie wiem dlaczego ale plakal dlugo i mocno, tylko wymachywanie grzechotkami pomagalo, no ale ile mozna machac...? chcialam go wykapac zeby sie troszke uspokoil ale manewry rozbierania jeszcze bardziej go zdenerwowaly... stal sie czerwony, nawet bordowy i taaak krzyczal.... na szczescie po kapieli sie usopkoil... a teraz spi smacznie jak gdyby nic! a ja sie martwie ze moze go cos bolalo....?? co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja padam z nóg! Mały nie spi prawie caly dzien, teraz ciągle chce cyca i się wydziera a ja już nie mam siły:( Karo - mój tak się zachowuje jak jest przemeczony, może to samo było u ciebie. Z okresem u mnie jak u pauli - brak, upławów też brak, ochota na seks niewielka. Za to po świętach 1,5 kg przytyłam i brzuch mi wystaje jak w 5 miesiącu ciąży:( Ale znowu chodze na aerobik i dzisiaj to wylałam z siebie siódme poty:P falsa - takie spacerki w towarzystwie to super sprawa. Czas szybko leci a temat do rozmowy zawsze się znjdzie:) Dzieci to temat rzeka:P Trochę się uspokoiłam to idę znowu do tego szaleńca, może tym razem wreszcie uda mu się zasnąć. Jutro rano idziemy do kardiologa - trzymajcie kciuki, żeby nic nie wyszło! Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, a ja upławów nie mama, za to okres już 5ty dzień, chyba pierwszy raz choć wcześniej miałam bóle i 2 dni krwawienia w zeszłym miesiącu. na seks ochota zerowa i wciąż bolą mnie szwy, albo coś innego ale w środku :( Brzuch jak w 5tym tygdniu :D Raz poszłam do sklepu z ciuchami i zahaczyła mnie jakas przyszła mama bo myślała, że ja też :D Apetyt mam kurcze też jak w 5tym miesiącu. Już się chowam z czekoladą bo się mąż na mnie wydziera i każe mi robić przysiady i brzuszki Fujj!!! A wy ćwiczycie coś? A ja macierzyńskiego mam więcej bo mam już dwójkę dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamamalwiny - ja nie cwicze jeszcze bo polozna nie pozwolila ( z zwiazku z tymi cwiczeniami krocza co z nia robie). Chyba bede mogla robic za miesiac, wtedy to chyba zaczne biegac wkolo blokow do padniecia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja - dzieki za odpowiedz, chyba rzeczywiscie to bylo zmeczenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo a próbowałaś pomasować mu brzuszek? Mój Damianek w niedzielę płakał aż się krztusił i jak zaczęłam masować oliwką brzuszek to się uspokoił bo pewnie go bolał i po chwili masowania już gaworzył z chrzestną :) A co do wyglądu po porodzie to u mnie też jeszcze brzuszek wygląda a do tego jeszcze te jasne już rozstępy i wyglądam jak globus z rzekami :) ale waga za to -3 :) ale nie wiem jak długo się tak utrzyma :) ale na szczęście od czasu diety w ciąży staram się jeść częściej a mniej i jakoś to tak utrzymuję a na czekoladę na szczęście to nie specjalnie mnie chęci a słodkości po świętach nowym roku i chrzcinach mam na razie dosyć i mogę to ograniczyć :) A u nas wczoraj były pielęgniarki a dokładniej u Damianka bo mnie nawet w domu nie było i moja mama z nimi rozmawiała w każdym razie skaza już nam raczej nie grozi a kolki tez już nie (co mnie cieszy) no i kazały często kłaść na brzuszku (dla kręgosłupa) no i po raz pierwszy położyłam młodego do spania na brzuch i tak śpi :) bo jak leży w ciągu dnia to jakieś 5 min wytrzyma i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic nie ćwicze, bo jestem za leniwa:( chyba sobie hula hopa z masażerem kupie:) moze pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic nie ćwicze, bo jestem za leniwa:( Nawet nie odkurzam teraz.... zero ruchu. chyba sobie hula hopa z masażerem kupie:) moze pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups... poszło 2 razy:) dzisiaj znowu wieje i -7 - nici ze spaceru, chyba zwariuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Piszecie o swojej wadze ile to Wam jeszcze zostało do zrzucenia i w ogóle. Tylko nie zróbcie tego błędu co ja. Mało jadłam i wylądowałam na SOR-ze. Dostałam wstrząsu epileptycznego, przygryzłam sobie język. Całe szczęście, że Milusi nie trzymałam na rękach bo jeszcze jej zrobiłabym krzywdę. Mąż wystraszył się nie na żarty. Boi się mnie teraz samą w domcu zostawić. A w niedzielę chrzest. PAMIĘTAJCIE O ŚNIADANIACH!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
conqita--> mi to nie grozi. ja jestem grubsza niż kiedykolwiek i wpalam ile się da. nawet w nocy jak wstaję małego karmić to podjadam słodycze Wstyd!! A leniwa też sie zrobiłam przy tym strasznie. Jak się przy dwójce nabiegam kuchnia pokój łazienka pokój kuchnia to już mi się nawet sprzątać nie chce. O nie.. Zapomniałam że ćwicze skłony do bólu , w formie zbierania zabawek z podłogi , no i podnoszenie ciężarow- 15 i 7 kilo na zmianę :D a i nocne przeciąganie kołdry na swoją stronę :D a z tym macierzyńskim to ja w ogóle pecha mam. Jak sie Malwina urodziła to becikowego jeszcze nie było, wprowadzili kilka mieś. po jej urodzeniu, jak odeszłam z pracy to szefowa nie mogła znaleźć nikogo moje miejscei dała moim wspólpracownicom podwyżki prawie 50% i znów mnie minęło, a teraz wszystkie mamy co rodzą maja dłuższy macieżyński a ja znów w miejscu ECH>> nic ten rząd dla mnie nie zrobi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cały czas zapominam to napisać: walczace z ciemieniucha, nie wyczesujcie tego, bo nawraca. Ja tylko smaruje i od 2 tygodni nie wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzikc-zapomniałam hasła
Tracy Hogg, Melinda Blau-Język Niemowląt - polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa znowu grzebałam Frankowi w buzi..... na dole robi mu się taka twarda koronka - pewnie tym mnie tak gryzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli26
ja przytyłam w ciąży 10 kg i jestem na zero. Tylko te brązy na brzuchu mnie denerwują. Ja piersi mam malutkie i malutko pokarmu :-( Może faktycznie z tymi upławami coś nie tak, z tym,ze nic mnie nie swędzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wytrzymałam i weszłam wczoraj na wagę z ciekawości ile ten mój brzuchol mnie dociąża - a tu niespodzianka w sumie waga to nawet -1kg. Nie jest ze mną tak zle kilogramowo gdyby nie ten brzuszek. A i wzięłam sie wczoraj za brzuszki :) Justa--> Ty mnie nie załamuj mi 29 stuknie w marcu i myślałam ze trzymam się nieźle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margertka11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deli26 ja też się zmagam z małą laktacją. Napisz proszę jak to teraz u ciebie wygląda? Może się powspieramy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam małego synka , który w poniedziałek skończył 2 i pół miesiąca. Za mną już : obgryzione sutki, 2 zapalenia piersi i usunięty ropień, ale karmimy się nadal i teraz już tylko piersią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli26
margerytka11...ja karmię piersią ale muszę dokarmiać, córcia urodziła sie duża 4370 i dużo potrafi zjeść. Obce mi są zapalenia piersi, nawał mleczny, gorączki itp, bo od początku jest bardzo cienko. W szpitalu już jej dawali butelkę. Karmię piersią ile sie da, ale musi dostać 3 razy butlę po 150 ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a ja mam problem z waga . Jeszcze do konca nie zgubilam nadmiaru ! wszystko przez to , ze mam mega apetyt . Moze znacie jakis sposob na jadłowstret ? ;) Dzis bylam z moja pyza u lekarza . Ma katar , kicha , oczka ropieja i dzis zaczela troszke pokasływac . Na szczescie nie jest zle . Dostalismy krople do nosa i oczek ,witaminke c, czopki ... i przez to chorobsko przesunie sie szczepienie - zaplanowane na jutro Aha mam pytanie do was . Czy przy karmieniu moge pic herbatke na poprawienie przemiany materii ? dostalam caly zestaw ziół ( jeszcze przed ciaza) od dietetyczki .Sa tam tez takie ktore "przeczyszczaja "troche . Boje sie , zeby mała nie przeczyscilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitka, ja bym się radziła wstrzymac z tymi herbatkami, ale co do wagi, to nie jestes sama - ja cały czas mam na plusie 6 kg:) - waże 61 przy 168 cm wzrostu. Jem jak szalona - wszystko co mi wpadnie w łapki. Zeby ograniczyc słodycze, wyjadam owoce z kompotów:) Masakra normalnie. Jak teściowa nasmażyła fląder to zjadłam 5 sztuk:) az mi wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa nie wiem czy Wam pisałam, ja sie pytałam lekarki czy można coś profilatycznie podac małemu, powiedziała, że cebion owszem, ale lepiej żebym ja to brała. My jak na razie sie trzymamy. Mysłałam w świeta ze mały ma katar, ale to tylko od suchego powietrza. Codziennie rano psikam mu woda morska i sciagam frida, co ciekawe - on to raczej lubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitka--> a ja się dziś doczytałam, że bezwzględu na ilość dzieci 20 tyg. więc juz sama nie wiem :) z herbatką na przeczyszczenie bym się wstrzymała, bo kto to wie. Zaczęłam sobie dziś robić album Kajtusia , jak chcecie zobaczyć jak mi dziecko rośnie to proszę http://foto.onet.pl/h9dzw,x9o9x9141p94

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×