Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

Hmmm ciągle sypie i sypie :( A chcieliśmy przewieść auto na wieś :( Oczywiście gdyby mąż mnie posłuchał i nie miał mega cykora problem był by z głowy bo w sobotę chciałam nim jechać - a droga wtedy była przejezdna i nie padało :( No ale cykor wolał żebym nie jechała i teraz samochód będzie prawdopodobnie na śniegu stał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula pocieszę Cię, że ponoć na Stogach jest więcej śniegu niż w innych miejscach w Gdańsku :P A ja właśnie się zastanawiam co robić na święta i siedzę nad listą zakupów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też cały dzień sypie ale nie ma mrozu więc tylko mokro. Jakoś chyba nie będę miała problemu z wyjechaniem jak małego ze żłobka odbiorę :) Ja to mam raczej problem z zaparkowaniem :) bo nigdzie nie ma miejsca. Paula--> a u was dziś to bardzo zimno? bo mam babcię na Rozewiu a to trochę bliżej ciebie, więc zastanawiam sie czy nie podmarza mi tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he własnie dzwonił mąż, że jest w połowie drogi do domu a skończył o 16-stej Nieźle zsypało Gdańsk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas sąsiedzi się zgadali i odśnieżają parking, bo już wjechac nie dawało rady, a spychacze nie wjadą, jak samochody stoją. Ale masakra jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula obawiam się, że spychacze by nie jechali nawet gdyby tam nie było ani jednego auta!!! Wolą zapłacić śmiesznie niskie kary i mieć spokój!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula--> ale to zawsze bliżej masz niż ja :) (do Rozewia) U nas dziś spadło masę śniegu. tak że jak człapałam do samochodu to po kolana. A na temat odśnieżania parkingu to po prostu brak słów. Jak wyjechałam dziś z miejsca parkingowego to wpadłam w zaspę całe szczęście że udało mi sie wyjechać bo inaczej nikt by nie wyjechał. No chyba ze by ktoś się zlitował i mnie wypchnął :) A do żłobka to 10km/h nic nie odśnieżone. Dobrze że chociaż wyjeżdżone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że sę tak złożyło, że jesteśmy cały tydzień u siostry! Wczoraj żeby dojechać na moją wioskę 22 km trzeba było spędzić 4 godz w aucie!! w końcu zamknęli drogi dojazdowe, a tych co utknęli w śniegu odwoziło wojsko! Miśka pół nocy się kręciła, spała trochę z nami, później stwierdziła, ze chce wrócić na tapczanik, ale z tatusiem tak więc mój M.prawie 2 metry wzrostu spał na 1,40!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, śnieg jest fajny, ale ile można??? Wczoraj mój Piotrek z sąsiadami odśniezyli prawie cały parking, a dzis znowu ledwo wyjechałam, bo za mną pług usypał cały wał:( Dobrze, że przestało padac i nawet słoneczko świeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie ukrywam że z wielką nadzieją patrze na te mała odwilż bo moze uda mi sie wreszcie wyjść z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula--> biegnij po chonikę :) dziś rozdaję RMF FM u was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kami25A
Artigiana-->ale ma kto Tobie przynieść zakupy? u nas mały sukces- Miśka ma za sobą drugą inhalację! :) aa! i zobaczcie jaki mamy piękny numer strony!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PolaL - nie mam jak:) Kami, Franek siedzi pod maseczka przy bajce, w miarę usiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co o inhalacji to Damian tak mi załatwił inhalator, że działa 5 min i się wyłącza no i w razie czego te 5 min wytrzyma ;P Właśnie wróciliśmy z podwórka no i zdebko mrozi :P Ale mam nadzieję, że dziś zajedziemy na wieś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie jestem jakaś nienormalna która chce kupić dziecku normalne froterowe skarpetki bez żadnych anty poślizgów :( Bo nie wiem czemu ale nigdzie takich nie mogę dostać :( - dziwna jestem nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamika - allegro? Kami - tak kochanie nie martw się. Zakupy mam dwa razy w tygodniu robione:) Dajemy radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamika--> faktycznie masz dziwny problem :) ale tak już jest że takie normalne dla dziecka to dostaniesz ale bawełniane. A na froterowe wszędzie pchają te gumki na spód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas w dzień była fajna pogoda, troche mrozu ale tak pogodnie. Byłyśmy w mieście 2 godź Ja mam inny problem, bo chce kupic takie skarpetko-kapcie i jak na złośc są, ale nie te numery. Właśnie jakie nr buta mają wasze dzieciaczki? bo u nas problem, bo ma kapcie 24 które są tylko aby aby jak nie małe, a 25 juz jej ciapią z nogi. falsa...trzeba było zabrac troche tego śniegu i mrozu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy takie skarpetko kapcie w kaształcie kaczuszek i piesków ostatnio były po 6 zł w auchanie od rozmiaru 21 w góre ludzie garściami ponoć brali bo to maja mama i siostrakupiły i są super mały uwielbia kaczuszki :) a ja mam katar :( w pracy lipa przez te śniegi nic nie kupują i premia będzie marna a ja tam lubię jak jest tyle śniegu jest tak bajkowo :P i na desce można pojeździć... acha i mam do was pytanko czy któryś z chłopców mówi o sobie w formie żeńskiej bo u nas to trwa od ok 1 ms na poczatku się śmialiśmy ,teraz ciągle go poprawiamy i tłumaczymy ze jest chłopczykiem no ale teraz zaczyna mnie to martwić tym bardziej ze konsekwenie każde słowo mówi jako dziewczynka czyli byłam widziałam, zrobiłam a jak pyta o coś jakiegoś faceta albo tatę to ładnie się zwraca np,tatuś widziałeś ,byłeś, w formie mnogiej mówi też ładnie byliśmy ,widzieliśmy czy to jest normalne? i jak go oduczyć tego nawyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku :) dzagusia--> Miśka czasami mówi w formie męskiej, zamiast jej powie go- także sądzę, ze to jest normalne i po prostu trzeba poprawiać i tłumaczyć :) nie martw się! Też lubię jak jest śniegu dużo - tylko teraz przez utrudnienia w dojeździe do pracy coraz mniej mi się to podoba :P deli--> a szukałaś na necie? Wiem, że kiedyś koleżanka w h&m kupowała- może tam poszukaj :) Miśka nosi 24/25 coś dla smakoszy :) http://mojewypieki.blox.pl/2007/07/Kruche-ciasto-milionera-millionaires-shortbread.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzagusia--> mi sie też wydaje że to normalne .Szymkowi też się zdarza mówić w formie żeńskiej ale go konsekwentnie poprawiamy. Przepis bardzo fajny ale i chyba bardzo słodki :) Ja poszukuję , może kobietki macie, przepisu na masę do orzeszków. Moja mam mówiła że kiedyś jadła je z różową masą. Ja mam przepis na masę z płatkami owsianymi górskimi - macie może inne?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Szymek ma chyba z tego co widzę najmniejszą stopkę. Ja mu teraz zakładam 23 a i to zależy od producenta bo pasuje czasami 22. Ale chłopcy w żłobku też takie noszą więc chyba rozwija się normalnie. Dziewczynki widzę ze mają faktycznie większe stopki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franek o sobie w dalszym ciągu mówi tylko "Ja", nawet na moje - to jest "ja". Ciasto wygląda mega pysznie. W domu mam tak sucho, że wszyscy kaszlemy:( mimo, że wietrzę i wieszam pranie. Franek od infekcji kaszlał mokro, ale w nocy ma znowu ten suchy - alergiczny kaszel - nie cały czas, ale ze 4-5 razy tak kaszlnie, a ja oczywiście wtedy na równe nogi:( Kaloryfery wyłączone, bo rury tak grzeją, że ich dotknąc nie moża. Juz mam dosyć zimy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziś pustka ... chyba wszystkie już żyją świętami. A ja już kończę na dzisiaj pracę i chyba najwyższy czas zacząć coś robić w domu na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×