Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

Falsa, w marcu są jakieś wyprzedaże u Was? Bo mąż leci do Bedford i się zastanawiam czy dac mu jakąś "listę życzeń"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula --> wyprzedaze sa teraz po swietach (w moim sklepie mamy do 75% off- sama kupilam troche bluzeczek dla nas - na polske 13zl za koszulki adidasa i to bardzo fajne, nie byla jakie) a potem dopiero wyprzedaze sa latem okolo lipca, ale moge ci dac znac na biezaco bo pojedyncze sklepy robia wyprzedaze w swoim czasie. a co chcesz kupic? goja --> 100 lat! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a policjant to byl bardzo wyrozumialy, nie sprawdzal domu i nie spisywal na szczescie.. ale slyszalam z lazienki jak R sie tam przed nim tlumaczy gesto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falsa ale z policja to chyba już drugi raz masz do czynienia? Czy przypadkiem Oli już raz nie dzwonił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamika--> drażni mnie takie gadanie bezosobowe :/ moje sąsiadka nie powie po imieniu do swojego dziecka- tylko moja to, moja tamto :( więc się Tobie absolutnie nie dziwię i powiedz teściówce czy mogłaby mówić Damianowi po imieniu i już! Arttigiana--> no właśnie- jak dziś samopoczucie? moja przyjaciółka miała wczoraj taki właśnie płaczący dzień,a le zabrałam ją na piwko, pizzę i chociaż końcówkę dnia jej poprawiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falsa, ja bym dla siebie cos chciała - jakieś dluższe bluzki, tuniki, spodni to mi Piotrek nie kupi..... i dla Franka jakies spodnie. Także nic wielkiego, nie zawracaj sobie głowy:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny le się dziś marnie czuję :( jestem wypompowana :( Chociaż puls mam w miarę w normie bo 90/min! Ale dziś chyba z prania nici! Prze pokój nie idzie przejść bo Damian znów wszystko wywalił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle widziałyście program 2 plus 8? Czyli rodzicie plus ósemka dzieci? Dwojaczki a potem sześcioraczki :) Wyobrażacie to sobie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie wrzuciłam wszystko co było porozwalane do Franka pokoju i oznajmiłam, że jak nie posprzata to nie ma bajki, czytania bajek, ani bajek na projektorze. Trudno. Mam dość tego pobojowiska. Juz chce do pracy normalnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamika - ogladałam. Masakra normalnie. Koleżanka sie teraz trójeczki spodziewa. Kami - a dzień był boski. Myslałam że wszystkim łby pourywam, na sam koniec dnia Jurek oberwał i to porządnie, na szczęscie sie nie obraził. A dzis jak ręką odjął.... Dziewczyny jak robicie karmel z mleka skondensowanego to puszkę gotujecie otwartą czy zamknięta? Bo słyszałam obie wersje i nie wiem jak lepiej, a robie na weekend własną wariację 3bita z orzechami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamika - no właśnie też mi sie tak wydaje, ale mi parę osob powiedziało że nie bo puszkę rozsadzi. A przecież jak to bedzie na małym ogniu to nic złego nie powinno sie stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana my nawet gotowaliśmy te puszki w parniku z ziemniakami - dla zwierząt! Tam ta puszka była całą noc i nie rozsadziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula --> jak napiszesz kiedy dokladnie maz jedzie to ja ci wtedy sprawdze jakie dobre sklepy maja wyprzedaze - tzn te w ktorych sama kupuje, bo ja nie lubie wydawac duzo pieniedzy na ciuchy. zaden problem. oby tylko maz mial dobry gust :P tak, oli juz drugi raz zadzownil.. ma taka czestotliwosc raz na rok. a tutaj kazde wezwanie musza sprawdzic.. odlaczylam telefon na dobre bo wstyd po prostu w sasiedztwie. no i pewnie juz tam sobie zanotowali ze nie umiem dziecka upilnowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa ten twój skarb to jednak debeściak jest moze go coś ciągnie w tym kierunku i juz sobie znajomości załatwia :P kamika no to faktycznie weź jej coś powiedz bo to dramat jest albo się jej grzecznie zapytaj czy zapomniała jak wnuczek ma na imie ? my tez mieszkamy w bloku ale sąsiadów na dole mamy super i jak się zdarzy dzień że Oli nie biega to odrazu pytaja czy przypadkiem nie jest chory bo nie słysza jak tupta..ponoć im to nie przeszkadza ale mi się w to nie chce wierzyć bo wiem co my przeżywamy jak piętro nad nami 5 latek goni :P aniołeczek no właśnie zaóważyłam że twój post się wczoraj ukazał przed moim ale u mnie to normalka bo ja zazwyczaj chodzę ok 24 spać Goja wszystkiego najlepszego -pewnie smutno urodzinki bez męża przeżywać ...🌼 kami teściom kupiliśmy wspólny prezent czyli tasowarkę do kart oni namiętnie grają z przyjaciółmi w remika więc napewno im posłuży a zawsze to coś innego a mojej mamie to myślałam nad jakąś ładną ramką na zdjęcie do tego jakiegoś słodycza i kwiatucha paula to no dobrze ze wracasz to zdrówka ,nie wiem czy kojarzysz ja jakiś czas temu pisałam ze mamy problem z taka drobna swędzącą wysypką z która męczymy się już od ponad pół roku i właśnie na to dostaliśmy xyzal który owszem pomaga ale jak tylko przestajemy go brać to wszystko wraca byłam już u 3 różnych dermatologów,leczyliśmy się na wszelkie możliwe sposoby zmieniliśmy wszelkie kosmetyki robiliśmy próby z jedzeniem nawet zmieniliśmy swego czasu klimat i nic :( ostatnio poszłam do kolejnej dermatolog i podsunęła mi kilka pomysłów teraz przede wszystkim musimy zrobić morfologię z rozmazem i sprawdzić poziom ferytyny jak tu będzie ok to jest pewne prawdopodobieństwo że jest jakiś rodzaj drożdżaka a jak to nie pomoże to dostałam skierowanie na testy alergiczne mały ok mogła bym zrozumieć ale ja nigdy na nic nie byłam uczulona podobnie jak mój mąż więc nie chce mi się wierzyć ze tak nagle cała rodzina dostała alergię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusiu, pamietam, pamiętam i to faktycznie mało prawdopodobne, zeby cała rodzina nagle alergii dostała.... moich plam, tfu tfu, na razie nie widac. Franek nadal nie posprzatał w pokoju :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aluś nie poszedł do przedszkola bo jest u niego Michalinka :)) a! w sobotę byliśmy u lekarza- chciałam skierowanie do laryngologa, ale na dyżurze to nic mi nie dadzą i muszę w tygodniu jechać do mojego pediatry i lekraka powiedziała, zew Miśka jest strasznie blada i bezy zrobić jej morfologię. hmm......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tymi alergiami to nie wiadomo, ja też nagle dostałam alergii pokarmowej w tym wieku a w mojej rodzinie nie było alergii. falsa...no moze mały załatwia juz sobie etat w policji :) u nas mysle,ze policja by juz nagadała rodzicom, ze dziecko zadzwoniło same. jak ja mam juz dosyc tej pogody, wole 20 stopniowy mróz niż taką zgniliznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my w czwartek robimy drugie podejście na bilans i musze wziąc skierowanie też do laryngologa, bo łzawiące oko może byc tez związane z niedrożnym noskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dopadł blue monday dzisiaj..... juz sama nie wiem o co mi chodzi, sobie siedze i rycze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do alergii dorosłych - kiedyś koleżanka z pracy wyczytała, że najwięcej alergii wychodzi po 30-stce! Więc nie rodzimy się z nimi ale możemy je nabyć z czasem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula --> tak czasem jest, nie martw sie nie jestes sama i niedlugo ci przejdzie :) czasem po prost pogoda jest do dupy.. polecam wam dziewczyny film "127 hours". najlepszy jaki widzialam ostatnio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo wam kochane dziękuję za pamięć!!! Sama jestem z moim urwisem:) Mąż już o 6 wysłał mi smsa z życzeniami. Dostałam kupę czekolad i tak na nie patrzę z żalem:( dzagusia - mój mąż dostał się do policji i teraz jest w szkole, wyjechał na pół roku. Między nami dużo lepiej i cyhba to rozstanie było nam potrzebne. Mój mąż zmienia powoli podejście do wielu rzeczy a i ja też odpuszczam. aniłeczek - chyba masz rację z tym zachowaniem Wiktora. Może faktycznie przez rozstanie z tatem. Sama nie wiem, ale też nie chce mi spać w dzień i potem tak się do 20 mordujemy oboje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja27.10 jak nie masz co robić z czekoladkami to ja chętnie :P Jeszcze załatwię słoik ogórków w occie i będę w ogóle happy :) No i oby tak dalej z mężem się układało :) fajnie, że widzisz poprawę i oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamika :D:D Goju ja tez moge 1 czekoladke wziac :) Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :) Falsa,Oli nie mial z kim pogadac wiec po prostu zadzwonil do chlopakow z policji i chyba dobrze sie bawil.Debesciak z niego naprawde :) :D Paula wiesz co?To chyba ta pogoda tak doluje. Dzis chyba dalej mam zly nastroj,wlasnie przed chwila malz mnie zdenerwowal i chodze taka jakas bez energii. Ponoc jutro znowu zima wraca,jakos sie wyklaruje co? Czekam na paczke z poczty i szlag mnie trafia,juz wiecej nie bede zamawiala na poczcie grrr 😠 Deli powiedz mi,czy nadal jestes na diecie?Czyli juz zawsze musisz sie pilnowac?Plus jest taki,ze pewnie na nadwage nie narzekasz :) Kamika ja bym powiedziala tesciowej,zeby mowila po imieniu.Z tesciowa da sie zrobic wszystko,pod warunkiem,ze bedzie to odpowiedni(czyt.miły)ton wypowiedzi :) Tez bym sie wkurzala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×