Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

dalej nie chce zapeszac ale tez sie dopisze ;) gandziulka........22.........wawa...................04.10 78aga78...........29.........podkarpackie.........05.10 oliwkabambino...28.........kalisz...................05.10 weroniczka.......31..........Gd......................06.10 goga78............29..........waw...................07.1 0 wisienka2_3......23..........słupsk.................11.10 ProVitamina......24.........Białystok..............11.10 Martha1977......31.........SZCZECIN.............15.10 cioteczka-kloteczka..23.....Legionowo..........15.10 Marceli123.......25..........W-wa..................15.10 Karo91............24..........Fr......................19 .10 usana..............27.........Boston.................28. 10 nefre .tete.........22........ Aleksandria, Egy.....27.10. goja27.10..........26.........Wrocław..............29.10 a tu macie fajną stronkę http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/0,79337.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powrawiam :) NICK...............WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.......POROD gandziulka........22.........wawa...................04.1 0 oliwkabambino...28.........kalisz...................06.1 0 goga78............29..........waw...................07.1 0 wisienka2_3......23..........słupsk.................11.1 0 ProVitamina......24.........Białystok..............11.10 Martha1977......31.........SZCZECIN.............15.10 cioteczka-kloteczka..23.....Legionowo..........15.10 Marceli123.......25..........W-wa..................15.10 Karo91............24..........Fr......................19 .10 usana..............27.........Boston.................28. 10 nefre .tete.........22........ Aleksandria, Egy.....27.10. goja27.10..........26.........Wrocław..............29.10 ja czuje ze bedzie chlopak, ale mam nadzieje ze sie myle ;) dla dziewczynki mam imie juz od dawna - malgosia, a chlopczyk prawdopodobie krzyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze podobało mi sie piotrek ale moj maz jest bardzo na nie, mowi ze zle mu sie kojarzy , co zrobic :o piotrusia miec nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dziewczynka bedzie Zuza a chlopak ....nie mozemy sie zdecydowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.......POROD gandziulka........22.........wawa...................04.10 78aga78...........29.........podkarpackie.........05.10 oliwkabambino...28.........kalisz...................06.10 weroniczka.......31..........Gd......................06.10 goga78............29..........waw...................07.1 0 wisienka2_3......23..........słupsk.................11.10 ProVitamina......24.........Białystok..............11.10 Martha1977......31.........SZCZECIN.............15.10 cioteczka-kloteczka..23.....Legionowo..........15.10 Marceli123.......25..........W-wa..................15.10 Karo91............24..........Fr......................19.10 nefre .tete.........22........ Aleksandria, Egy.....27.10 usana..............27.........Boston.................28.10 goja27.10..........26.........Wrocław..............29.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawilam tabelke! :) Ja czuje tez ze bedzie chlopak ale nie wiem dlaczego wiec mysle ze na nic takie "wyczuwanie" :) Mi bedzie obojetnie a moj maz strasznie sie boi dzieczynki bo mowi ze beda same problemy po 13-stym roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej dziewczyny chyba mnie zlapalo lumbago... 4 lata temu mialam lumbago az czasami musialam przelezec caly dzin na kanapie. Lekarz mi wtedy powiedzial ze potem juz bede mogla miec co jakis czas. Odtad mnie bolalo od czasu do czasu ale nie bylo zle. A tutaj dzisiaj ide na lunch z kolezanka z pracy a tu ani rusz, jak postawie krok prawa noga to tak mnie boli!! Jak siedze to jest ok ale isc mi trudno.. Teraz sobie przypomnialam jak mi lekarz powiedzial ze najgorzej moze byc podczas ciazy... mam nadzieje ze jednak minie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wspolczuje. Moj mąż czesto ma te cholerstwo i widze jak sie męczy. Juz sama nie wiem co jest gorsze. Twoje bole czy moje rzyganie. :/ Solidaryzuje sie w bolu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też już mamy wybrane imiona chłopiec- Kubuś dziewusia- Karolinka Karo ja mam podobnie jak ty.Wstaje po nocach bo mnie pęcherz ciśnie, ale ja to wstaje kilka razy w nocy, stąd ta moja bezsenność Gdy się obudzę w nocy to potem już przez dłuższy czas nie mogę usnąć.Dlatego zdarza się że prawdziwy sen nocny zaczynam dopiero ok 3 w nocy.TRAGEDIA.W dzień jest troszkę spokojniej. To się dzieję dlatego że pęcherzyk w którym jest dzidzia uciska na pęcherz moczowy ale jeszcze troszkę i przesunie się wyżej i już tak nie będzie uciskał- dopiero bliżej końca da znowu o sobie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze małe pytanko co to takiego to lumbago?Szczerze mówiąc nigdy o tym nie słyszałam!!! żaden ból nie jest przyjemny dlatego bardzo współczuję ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny 🌼 Wisienka - oto opis lumbago ktory znalazlam na necie : Jest to silny ból, który pojawia się nagle po pochyleniu lub skręcie tułowia i wiąże się z uszkodzeniem krążka międzykręgowego i ucisku jego zawartości na zakończenia nerwów wychodzących z rdzenia kręgowego, czyli na tak zwane korzonki nerwowe Musze wam powiedziec ze mieszkajac za granica juz od mlodych lat (przyjechalismy tutaj jak mialam 8 lat) czasami trudno mi znalesc slowa kiedy mowie (czy pisze) po polsku.. wstyd mi pisze to zebyscie sie nie dziwily kiedy czasami zle cos napisze albo troszke \"dziwnie\" cos zformulowuje.. Dzisiaj moje plecy troszke lepiej moze za szybko zpanikowalam i bol przejdzie :) MAM NADZIEJE!! :) A tak wogole to mdlosci tez mi prawie przeszly, super! :) Piersi mam wieeelkie a rano jak wstaje taaaak mnie bola... chyba zaczne spac w staniku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! A ja to dzisiaj się marnie czuję. Nie dość, że jest mi od wczoraj strasznie niedobrze to jeszcze chyba mnie przeziębienie bierze. Siedze w tej pracy i chodze w zwolnionym tempie. Mam nadzieję, że wieczorem będzie lepiej, bo jadę dzisiaj do rodziców podzielić się ta nowiną o dzidziusiu. Mam nadzieję, że mnie nie rozłoży jakaś choroba. A w weekend muszę wybrac się po zakup stanika, bo już wszystkie są za ciasne! I koniecznie po krem do biustu. Pod tym ciężarem to skóra długo nie wytrzyma. W ogóle dziwnie się czuję - tak jakby fakt, że jestem w ciąży był taki naturalny. Zawsze myślałm, że to będzie czas jakiegoś stresu i niedowierzania, a w rzeczywistości czuję się taka spokojna, tak jakby miało tak być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myslalam na poczatku ze bede sie stresowac na calego przez 9 miesiecy, ale (na szczescie) juz mi przeszlo i tez podchodze do tego bardzo naturalnie, tak jak piszesze goja. I chyba (na pewno) tak jest lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie od wczoraj bardzo dobrze czuje i co dziwne wlasnie to mnie martwi, plamien nie mam od tygodnia, piersi mnie bola ale 100razy mniej niz przedtem i mdlosci mi przeszly, no i spac mi sie juz nie chce tak jak przedtem, mam nadzieje ze to dobry znak a nie zly... wpadam juz w paranoje chyba... co do wizyt nocnych w toalecie to tez tak mam, musze wstac kolo 3ciej i rano kolo 6-7mej :) wczesniej nigdy w nocy do kibelka nie latalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
78aga78 - nie martw sie, przeciez powinnas sie cieszyc ze jest juz lepiej! Mnie oprzedzano ze objawy jak mdlosci itd moga wystapic tylko 1 lub 2 tygodni, wiec na pewno nie ma zadnego problemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale my to jestesmy..jak cos boli to problem, ale jak juz nie boli, to problem jeszcze wiekszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze mam strasznego nerwa do tego! Mój mąż jest taki cierpliwy, jak nigdy, a ja się wkurzam o byle co!! Wczoraj wieczorem chciał się do mnie poprzytulać a ja go opieprzyłam, że mnie obudził! Tak byłam wredna a on tylko powiedział "spokojnie kochanie, nie denerwuj się"!!! Jednak ciąża to zmienia też facetów! Mój jest kochany! Tfu, tfu! Zeby nie zapeszyc:) A sikać to też wstaję każdej nocy ok. 4, a potem o 6.30 ale to i tak wstaję do pracy. Dzisiaj to też mnie bolą mięśnie, bo jeszce sobie nie odpuściłam aerobicu:) Tak się super po nim czuję, że ciężko będzie się rozstać z dziewczynami z grupy:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na aerobic nie mialabym chyba sily.. Ale tak mysle ze bedzie trzeba sie cos ruszyc, i chyba bede teraz chodzic na basen :) moj M zdecydowal sie na regularnego tenisa w sobote rano z przyjacielem, wiec chyba wtedy bede chodzic plywac czekam tylko na spotkanie z gin zeby potwierdzila ze wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo91 - basen to jest super sprawa! Ale ja mieszkam w małej miejscowości i musiałabym dojeżdzac na basen. Trochę drogo by mi to wychodziło. Od czasu do czasu jeżdzimy, tak raz na 2 tyg. Kupiłam sobie płytę dvd z ćwiczeniami jogi:) Trochę ćwiczyliśmy jogę na zajęciach, ale zobaczę. Jest przynajmniej bezpieczna dla dzidzi. Mój gin śmiał się ze mnie, jak mu powiedziałam, że ja musze chodzć na aerobic i że właśnie zaczynam naukę tańca latino! Powiedział, żebym sobie powoli odpuszczała. No to jeszcze parę razy i sobie odpuszczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakis czas temu chodzilam co tydzien ale jakos mi przeszlo odkad sie przeprowadzilismy.. no ale musze sie wziasc, bo dosc leniuchowania! :) tylko ze razniej jest z kims a M nie bardzo lubi basenu. wczesniej chodzilam z siostra, ale teraz troche jest za daleko.. to nic, sama sobie pochodze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a myslicie ze pojedziecie na jakies wczasy w lecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. karo u mnie wczasy w tym roku obowiazkowo!!! ostatnim latem nigdzie nie bylismy bo wojtek za maly no i nie mialam urlopu, w przyszlym pewnie nie pojedziemy bo drugi dzidzius bedzie maly. jedziemy nad morze, postanowione, uwielbiam morze :) , bardzo sie za nim stesknilam ;) dzisiaj maja przyjechac tescie takze dowiedzą sie o dziecku, juz wiem co powoe: Wojtuś jeszcze malutki, bedzie wam ciężko, mogę się założyc ehh , ale to dobra kobita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ze sportem cienko, eneralnie jestem nygus smierdzący i tyle. basen mam na drugiej stronie ulicy i jakos mi nie podrodze. ale serio to moj maz jakis czas temu zlapal grzybice stop, dopiero jak przestal chodzic na basen to mu przeszlo, takze troche balabym sie chodzic zwlaszcza w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas z wczasami jest tak : chcielibysmy pojechac na takie \"prawdziwe\", typu morze, hotel itd. bo zazwyczaj to jezdzimy do polski do rodzinki, ale moj maz chyba nie dostanie w sierpniu wakacji tylko na poczatek wrzesnia (bo glupi jestesmy i taka wybral ostatnia opcje zamiast lipca..) ale ja sie martwie ze we wrzesniu nie wiem czy za bardzo bede mogla gdzies jechac.. nawet na poczatku wrzesnia.. moze byc juz za ciezko z brzusiem, co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×