Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

kami --> bluzka jest fajna, ale mam swoje fajne, ale takich spodni to nie mam, jakies same takie workowate nieciekawe. brzuszek tez mam swoj:) a ja wlasnie wygladam slicznie bo robie sobie zjecie do prawa jazdy bo jezdze bez od lutego:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami - mi się twoja bluzka podoba:) Bo ja to już w ogóle nie mam w co się ubrać. Szkoda mi trochę kasy na jakieś ciążowe ciuchy. Ale z drugiej strony ciągle rosnę i kurcze te 2 miesiące trzeba w czymś chodzić! W dodatku zaczyna się robić coraz chłodniej a ja z długim rękawem to w ogóle nic nie mam. A do pracy będę chodzić do końca, więc trzeba wyglądac jak człowiek. falsa - hmm bez prawka od lutego????? U nas bałabym się ryzykować. Zbieram się do domciu:) Pierwszy dzień po urlopie minął spokojnie, bez bólu pleców, bez upału. Więc humorek też dobry:D Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostra mi opowiadała że u niej w Irlandii to nie trzaba było mieć do tej pory prawa jazdy. Można było iść do salonu bez prawa jazdy i kupić auto :) Potem szło się na kurs i zdawało się część teroretyczną, dawali naklejką z jakimś zielonym liściem i mozna jeździć już samochodem. Dlatego Irlandczycy jezdżą jak jezdżą. W Polsce przy tylu piratach nie wyobrażałabym sobie jeździć bez prawka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do wózka to szukam sponsora na taki (chyba): http://www.allegro.pl/item414218887_jet_babyactive_nowosc_2008_hit_gratisy.html O ile sie nie rozmyślę ;) Ten w sklepie widziałam i naprawdę super amortyzatorki , bardzo zwrotny i można prowadzić jednym palcem. Ale na razie czekamy na kolejne usg żeby wiedzieć na 100% w jakim kolorze mamy patrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Bylam u lekarza na kontroli i wszystko ok,lacznie z glukoza,ale mam brac...zelazo :( I od soboty lykam Biofer. Moze po chorobie-przeziebieniu tak mi morfologia spadlA? Nie wiem,ale miesiac przede mna. Falsa ja tez mialam/mam paciorkowca i dowiedzialam sie dopiero przy porodzie,bo nie zlecono mi badan na wymaz(tam sie okazuje czy jest paciorkowiec) Zarazilam podczas porodu synka i musielismy dluzej zostac w szpitalu :( na obserwacji,czy synek nie bedzie musial brac antybiotyku.Na cale szczescie wszsytko bylo ok i po 5 dobach wyszlismy. Moja kolezanka wiedziala przed porodem ze ma paciorkowca,ale skonczylo sie tak jak u mnie,tyle,ze brala antyubiotyk i dziecko niestety tez.Nie ma co sie martwic,lekarze wiedza co robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - mam pytanie. Czy kazda z was ma zamiar karmic piersia? Ja tak ale zastanawiam sie nad kupieniem takiej maszynki ktora ciagnie mleko do butelki (nie wiem jak to sie nazywa) zeby i maz mogl karmic synka, powiedzmy od 2ego miesiaca. Ale to tylko taki\" pomysl\" dopiero sie nad tym zastanawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do karmienia piersią to zamierzam karmić cycuszkiem, a laktator siostra ma, więc pewnie mi da i w sumie fajna rzecz! Można odciągnąć mleka i właśnie np. dać mężowi żeby nakarmił dzidzię, albo w nocy wstaći odgrzać mleczko i nie wyciągać już cyca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja tez sie zastanawiam nad tym wozkiem cena jest atrakcyjna i wozek wyglada bardzo ciekawie. mam prosbe bo ty juz go zamowilas i pewnie nie bawem go dostaniesz chcialabym zebys opisala swoje wrazenia po dostaniu tego wozka czyli cfo i jak i czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak laktator to sie nazywa :) No i ponoc wtedy mozna tez np odciagnac mleka przed wyjsciem na jakas imprezke i wypic drinka, czy dwa ;) i przez nastepne 24 godz karmic dzidzie tym mlekiem. nie jestem wielka pijaczka ale coraz bardziej tesknie za martini ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam zamiar kupic takie urzadzonko, bo musze jezdzic na studia i tesciowa wtedy bedzie sie zajmowac, do tego kolezanka, ktora nie ma mleka i karmi z butelki mowi, ze jakby tylko mogla to by karmila, bo to naprawde meczace wstawac w nocy, przygotowywac i podogrzewac jeszcze mleko - juz tak sie rozleniwila, ze zostawia podgrzewacz wlaczony na cala noc i zasypia z butelka w rece, z cyckiem to jest tak, ze go wyjmiesz, bierzesz dziecko do lozka i wsio- zadnego latania po pokoju z butelkami. a co do prawka to ja mam tylko, ze zgubilam jakis czas temu, a ze mialam polskie to musialam prosic o zaswiadczenia z polski, tlumaczenie itd a potem to mi sie nie chcialo ekhm :). tutaj nie trzeba miec przy sobie papierow, zadko kiedy kaza ci okazac w ciagu tygodnia wyrobiona papierowa wersje, wiec juz taka rozrabiara nie jestem, tylko, ze leniwa straszne, to mi to tyle zajmuje :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo--> też pomyślałam o jakiejś imprezce :) a mi cieknie ślinka jak pomyślę o ginie z tonikiem i cytrynką! :D :D :D dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm.. mowie wam, naprawde malo alkoholu pilam przed ciaza, ale teraz kiedy wcale nie mozna to taaaak bym sie napila! :D Dobranoc dziewczynki, do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym sie napila zwyklego tyskiego na przyklad, albo pimms ze spritem i pomaranczami.. mmmmh.. ciezko bedzie z tym karmieniem piersia, pewnie wytrzymam kilka tygodni tylko, podobno jak sie karmi to nie mozna jesc np. smazonego itd, same zdrowe, nieslone i nieostre, gotowane rzeczy tylko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wypiłabym drinka. Ostatnio się przeprowadziliśmy i robiliśmy imprezę. Ja jako \"mistrzyni w robieniu drinków\" mogłam tylko nacieszyć oczy- a tu same pyszne babskie drineczki. Ale co do piwka to lekarz wręcz zalecił szklaneczke browarku od czasu do czasu (witamina C i działa dobrze na nerki a one teraz nadzwyczaj dużo pracują). Chyba zaraz sobie wleję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Pola - owieczka jest świetna! Ten piesek też mi się podoba:) Wózeczek też fajny. Ale już nie na moją kieszeń, raczej właśnie na tego sponsora:) Karo - laktator to jest przydatna rzecz, właśnie tak jak dziewczyny pisały gdy chce się wyjść z domu. Ale w nocy to lepiej przystawić do cycka niż lecieć do kuchni, odgrzewać. A tak ci na świeżo maluszek ściągnie pokarm, no i na pewno bardziej mu smakuje z cycusia mamusi:D gandziulka - kupiłam ten wózek, bo mi szwagierka go polecała. A mieszkamy obok siebie, więc miałam okazję dobrze się przyjrzeć temu wózkowi. Ma przede wszystkim dużą gondole. Wiele dziewczyn szuka małej ze względu na ciężar i problem ze zniesieniem np. z 3 piętra, ale ja mieszkam w domku jednorodzinnym. A duża gondola przyda się też dla większego dziecka, np. mój siostrzeniec ma 8 miesięcy i latem często spał w wózku na ogrodzie. Poza tym wózek ma pojemną torbę na przybory podręczne dla malucha i duży koszyk. Więc jeśli masz zamiar chodzić na pieszo na zakupy, to nie będziesz musiała nosić siatek. Dobrze się go prowadzi, może nie jest super zwrotny, ale jak dla mnie wystarczy. Wzięłam z piankowymi kołami, bo jest wtedy lżej prowadzić wózek, no i odpada ci pompowanie. A u nas będę czesto chodzić do parku, gdzie drogi są różne. Hmmm, co jeszcze... Kupiłam też z opcją regulacji rączki, przydaje się, jeśli osoby o różnym wzroście będa prowadziły wózek. Materiał jest porządny, faktycznie nie blednie. Wzięłam do kompletu śpiworek z owczej wełny, żeby potem nie dokupywać, jak się zrobi zimno. Kupiłam od razu z fotelikiem. Powiem ci, że razem z przesyłką zapłaciłam 644 zł i myślę, że za te pieniądze naprawdę warto! Tym bardziej, że jak pisałam jest wózek sprawdzony przez bliską osobę. No i firma, która sprzedaje je na allegro też jest ok. Pani od razu do mnie zadzwoniła po otrzymaniu maila. W sobotę zamówiłam a już dzisiaj będzie dostarczony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, co sądzicie o takim prezencie na drugą rocznicę ślubu? http://allegro.pl/show_item.php?item=416549183&msg=Aukcja+zosta%C5%82a+dodana+do+obserwowanych.%0D%0A++++%3C%2Fp%3E%3Cp%3EAby+przed+zako%C5%84czeniem+otrzyma%C4%87+e-mail+z+przypomnieniem%2C%3Cbr+%2F%3Ezmie%C5%84+ustawienia+w+zak%C5%82adce%0D%0A++++%3Ci%3EMoje+Allegro+%3E+Aukcje+%3E+%3Ca+href%3D%22%2Fmy_allegro.php%3Fpage%3Dauctions%26type%3Dwatch%22%3EObserwuj%C4%99%3C%2Fa%3E%3C%2Fi%3E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja dziekuje za wrazenia:) chyba sie zdecyduje na ten wozeczek podoba mi sie tylko sie zastanawiam nad kolami. bylam dzis na usg niestety niunia jeszcze nie obrocona...:( troche mnie to martwi ale moze jeszcze sie obroci. oto jej wymiary: (musze sie pochwalic) :P BPD 88 mm HC 319 mm AC 290 mm FL 67 mm tydz.35 waga..........2300g:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gandziulka nie chcę cię straszyć, ale nam położna mówiła, że jak się nie odwróci do 33 tyg. to już potem sa na to bardzo małe szanse. Poprostu dzidzia jest za duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tez mnie to bardzo martwi... nam tez tak mowila...:( ale moze sie jej odmieni... a jak nie to cesarka zobaczymy 1 wrzesnia ide do lekarza co mi powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzyma kciuki żeby się jednak odwróciła:) Właśnie dzwoniła moja teściowa - wózek już dotarł:D Juz się nie mogę doczekać, żeby go pooglądac z każdej strony! A tu jeszcze 4 godziny w pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze sie odwroci... super... kurcze obejrzyj go z kazdej strony i powiedz czy jest oki to i ja go kupie tylko my to chcemy czerwony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki ja juz wróciłam od rodzinki i nawet udało mi się nadrobić to co napisałyście :) u mnie nie najlepiej jak byłam 2 tyg. temu i gin. to wyszło że mam anemię ciązową i ginka przepisała mi biofer i kazała po 10 dniach powtórzyć morfologie, dziś odebrałam wyniki i hgb mam już w normie czyli żelazo podziałało ale reszta wyników nie jest najlepsza albo za duża albo za małe na dodatek puchną mi stopy i rano jak je obserwuję to nie są do końca takie jak powinny być co prawda opuchlizna w znacznym stopniu schodzi ale jednak mam wrażenie że nie do końca i boję się że to może być zatrucie ciążowe :( dzisiaj mam do niej dzwonić to zobaczymy co mi powie ogólnie mam stresa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gandziulka nam położna też mówiła o tych 33 tygodniu ale mówiła też że dość często się zdarzało że kobieta czekała już na cesarkę a tu nagle maluszek się odwrócił - ponoć to czuć bo cały brzucholek się przestawia i boli podczas tego obracania także warto mieć nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby moze sie nawet obrocic na kilka godzin przed porodem tylko teraz jak sie bedzie przekrecac to ma malo miejsca bo juz jest spore i bedzie bolec... a ona strasznie sie prezy i po zebrach mi daje popalic i bokami wylazi:) akrobatka bedzie... dziewczyna chce twardo stapac po ziemi a nie tam wymyslili jakas pozycje do gory nogami:))) ale narazie jestem dobrej mysli i trzymam za nia kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka jestem po krótkiej przerwie i ja przez te anomalie pogodowe nie mielismy netu od piatku. w czartek mielismy wizytę i wszystko gra. znaczy z wynikami i z szyjką. usg dopiero 8 września będę miała bo mój lekarz na urlop sie wybrał. szkoda bo liczyłam że będę szybciej mogła małego podejrzeć. trudno musze jakoś wytrzymać. wózeczek i owieczka bardzo mi się podobają. w zasadzie będę miała bardzo podobny tylko w zestawie z fotelikiem. widze że przy końcówce już wszystkim doskwierają jakieś dolegliwości.... mnie okrutnie meczy zgaga. właściwie to cały czas. dzagusia poczekaj na to co powie lekarz nie denerwuj się na zapas. do mnie maja zadzwonić z tego sklepu co zamówiliśmy rzeczy dla dzidzi. może dziś zadzwonią to też bym już miałą wózeczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ha gandziulka mojej kupeli w 38 tyg się córcia obróciła także do końca warto mieć nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja dzidzia się kręci jak szalona pod żebrami! Czuję jak mi szuruje nóżką pod skórą aż boli! Ale i tak fajne uczucie:D gandziulka - bądź dobrej myśli. Jak ci tak fika w brzuchu to może jeszcze niejednego kozła wywinąć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×