Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

A ja znów się skusiłam i podałam jarzynową z marchewką i ryżem, bo Kajtek jakieś biegunki dostał, pewnie od leków, no i oczywiście dziś go obsypało krostami. Ja jeżdżę na odciaganie kataru, bo też mam fridę, czyli tę rurkę o której falsa pisałaś, ale małemu to nie pomaga :( Musi mieć odciągnięte przez maszynę. Na całe szczęście katar ma już mały , kaszle też chyba mniej, dziś zobaczymy co z uchem. Może jednak homeopatia pomogła, a byłam taka jej przeciwna :) A mój szkrab, mimo chorób śpi całe noce, tylko raz się budzi na pić ok 2 , a potem o 7 na śniadanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas chyba od nadmiaru wrażeń budzil się ze 100 razy - o 5 znowu histeria, a teraz słodko śpi. Wykonczy mnie .... najgorsze, że nawet gniewac się na niego nie moge - bo jak popatrzę w te usmiechniete oczęta, to wszystko mi przechodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli26
my byliśmy wczoraj u babci, tzn prababci dla małej. Jakby ktoś mi dziecko podmienił, calutki dzień się śmiała, była taka pogodna i rozkoszna :) wieczorem za to był straszny wrzask bo później przyjechaliśmy i poszła spać o godzinę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a my bylismy dzisiaj kupić kojec. Taki drewniany sześciokątny. Fakt, że zajmuje dużo miejsca, ale jest nam potrzebny a na mały szkoda kasy, bo kiedyś się w koncu wyprowadzimy a u siebie mamy full miejsca. Mały jest kolejny dzień nieznosny. Ciagle chce na rękach siedziec! Teraz na szczęście śpi i ja mogłam się też zdrzemnąć, bo padałam na twarz:( paula - u mnie z butelką tez tak było, w domu nie chce a na spacerze całą wypił. Chyba jak jest spragniony to mu obojętne z czego ciągnie:) Ja jestem dalej przeziębiona i jescze wywaliło mi wielkie zimno na wardze! nawet nie moge cmoknąć mojej rybki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Maryś kończy 6 miesiąc a ja dostałam pierwszy okres:( poza tym pogoda prześliczna, spacerujemy w foteliku bo w spacerówce Mała się jeszcze zgubi po drodze taka mała jest. 5800 i 64 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja --> tez sie zdziwilam jak go posadzilam pierwszy raz tak z 2 tygodnie temu. teraz sobie juz usiedzi bez przewracania sie ale nadal go wole podpierac. a jutro przyjezdza do nas moja ciotka z polski. mam stresa bo w chacie burdel a nie chce mi sie wszystkiego sprzatac ;) i wogole pogoda nam sie popsula wiec bleeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa - naprawdę szybciutko zaczął siadać. Mój to chwilę usiedzi ale do przudu się buja. A ciotką się nie przejmuj i porzadkami. Na pokaz nie ma co się zajezdżac! A pogodę to myśmy ci zabrali....:P U nas wiosna całą parą! październikowa mamo - faktycznie malutka twoja niunia:) Może ją zapnij w pasy w spacerówce? A moja myszka śpi już od 15! Jestem w szoku! Ale przynajmniej odpoczęłam i znowu go uwielbiam z całego serca:) Tzn. zawsze go uwielbiam, ale jak tak marudzi to mam chęc podrzucić go babci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pazdziernikowa mamo - no rzeczywiscie malutka masz myszke ;) Moj tez dzisiaj skonczyl 6 miesiecy, i jak pisalam troszke wyzej, ma 8kg i 71 cm. No ale nie ma co sie dziwic, kazde dziecko inaczej rosnie a pozatym moj to chlop ;) falsa - wlasnie zobaczylam zdjecie oliverka na Facebook niezle siedzi :):) a oczka ma przesliczne..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goa29
czesc dziewczyny, mam pytanie czy wasze maluchy tez wydaja takie dziwne dzwieki jakby chrypka, bo moja niunia od kilku dni tak dziwnie "charczy' jakby miala chrypke, ale przy tym tez smieje sie i nie wiem czy to normalne czy moze m hore gardlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goa, moj wydawał takie dzwięki - chwilowo przestał - robił takie chrypowate ejjjjjjjj, teraz mówi mama:P, przysiegam! nie tylko mamamamama, maniammniam - ale wyraźne MAMA - zapewne nie świadome, ale boskie. Dzisiaj Franek dostał pół żółtka - znalazłam w końcu takie od kur z wolnego chowu - 10,99 za 8 sztuk:) rozbój! Jadł tez chrupki kukurydziane - znalazłam bez soli, bardzo mu sie podobały i smakowały - wszystko w tym było uciapane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój miewał chrypkę jak jadł jabłuszko! A co do MAMA to Damianowi też się zdarza i też mi szkoda, że to nie świadomie :( ale bardzo fajne :D A co do jajka to ja jeszcze nie dawałam ale ze zdobyciem nie będę miała problemu a trzeba będzie wyjść tylko do kurnika i z tego się cieszę, że z wiochy jestem :) bo mój mały już wcina świeże mięsko ze zdrowych kurek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamika, tych zdrowych rzeczy to ja Ci zazdroszczę, Kaszub zresztą też. Mi lekarka kazała dawac jajka zgodnie ze schematem, po 6 miesiącu - pół żóltka z ugotowanego jajka - co drugi dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! ale miałam dziś dzień! pojechałam do siostry pomóc jej w świątecznych porządkach, później wybrałyśmy się na miasto i jak jechałyśmy do naszych mężczyzn bo czekali na nas na mieście, jakiś dureń wjechał nam w dupę!!!! Rąbnął mi samochód! Na szczęście było to zaraz jak ruszaliśmy na światłach, ale huk był przeogromny i strasznie się wystraszyłam bo jechał z nami Aluś!Oczywiście siedział w foteliku zapięty, ale jak wysiadłam z samochodu wystraszona to nogi miałam jak z gąbki! Wezwaliśmy policje, przyjechał M. wkurzony, ale cóż to nie moja wina...najadłam się strachu strasznie! co do jedzonka to jak robię zupkę dla nas to wcześniej jak ugotują się na jakimś mięsku ziemniaki, marchewka, seler to odkładam dla Michaśki i później jej miksuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula--> cholernie drogie te jajka! ja tak jak kamika mam kilka kroków do jajek- muszę iść tylko do mojej kochanej babci. No ale Miśce jeszcze nie dawałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula a gdzie sprzedają te jajka bo dopiero teraz się przypatrzyłam dokładnie na cenę i my byśmy chyba chętnie też sprzedawali po tej cenie :D W życiu by mi nie przyszło do głowy, że jajko moze tyle kosztować bo my nieraz sprzedajemy 15 zł za 30 sztuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Bomi są po tyle - wiadomo DELIKATESY, nigdzie indziej nie było jajek z symbolem 0 - czyli wolnego chowu. Szkoda, że tak daleko mieszkam, bo bym od Was kupowała. Wyjazd w Twoje tereny planuje dopiero w dlugi łikend - mam ochote na zupe rybną w Ostrzycach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem tylko jajka z wolnego chowu bo sa smaczniejsze i nie smierdza. o cenie wole nie mowic hehe. tez mieszkam na wsi ale ludzie nie maja zwierzakow ani jajek, conajwyzej wypasy owiec, bo to na wzgorzach. co to za wiocha to ja nie wiem! kami --> az sobie nie potrafie wyobrazic jakiego sie strachu najadlas! no ale najwazniejsze ze sie nic nie stalo! ja ziutka woze z przodu bo jak go nie widze to czuje sie bardzo niepewnie. ziutek ma etap skrzeczenia, potrafi tak caly film przeskrzeczec. moze to ta chrypka o ktorej mowicie? ale on na pewno to robi specjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAPROSZENIE NA WARSZTATY DLA MĘŻCZYZN Kurs jest dwudniowy i obejmuje następujące zagadnienia: DZIEŃ PIERWSZY 1. JAK WYKONAĆ KOSTKI LODU? Instrukcja krok po kroku wraz z prezentacją. 2. PAPIER TOALETOWY - CZY WYRASTA NA UCHWYTACH? Dyskusja. 3. RÓŻNICE POMIĘDZY KOSZEM NA PRANIE A PODŁOGĄ. Ćwiczenia praktyczne z pomocą zdjęć i wykresów. 4. NACZYNIA I SZTUĆCE: CZY LEWITUJĄ, SAMODZIELNIE KIERUJĄC SIĘ DO ZMYWARKI ALBO ZLEWU? Debata panelowa z udziałem ekspertów. 5. PILOT DO TELEWIZORA - UTRATA PILOTA. Linia pomocy i grupy wsparcia. 6. NAUKA ODNAJDYWANIA RZECZY. Otwarte forum tematyczne - Strategia szukania we właściwych miejscach a przewracanie domu do góry nogami w takt rytmicznego pokrzykiwania. 7. ZAPAMIĘTYWANIE WAŻNYCH DAT I POWIADAMIANIE W WYPADKU SPÓŹNIENIA. Pamiętaj o zabraniu własnego kalendarza lub telefonu komórkowego. DZIEŃ DRUGI 1. PUSTE KARTONY I BUTELKI - LODÓWKA CZY KOSZ? Dyskusja w grupach i ćwiczenia praktyczne. 2. ZDROWIE - PRZYNOSZENIE JEJ KWIATÓW NIE JEST GROŹNE DLA ZDROWIA. Prezentacja PowerPoint. 3. PRAWDZIWI MĘŻCZYŹNI PYTAJĄ O KIERUNEK, KIEDY SIĘ ZGUBIĄ. Wspomnienia tych, którzy przeżyli 4. CZY MOŻNA SIEDZIEĆ CICHO, GDY ONA PROWADZI? Gra na symulatorze. 5. DOROSŁE ŻYCIE - PODSTAWOWE RÓŻNICE POMIĘDZY TWOJĄ MATKĄ A TWOJĄ PARTNERKĄ. Ćwiczenia praktyczne i odgrywanie ról. 6. JAK BYĆ IDEALNYM PARTNEREM NA ZAKUPACH. Ćwiczenia relaksacyjne, medytacja i techniki oddechowe. 7. TECHNIKI PRZEŻYCIA - JAK ŻYĆ, BĘDĄC CAŁY CZAS W BŁĘDZIE? Dostępni indywidualni psychoterapeuci. 8. CHOINKA - CZY MUSI STAĆ DO WIELKANOCY. Telekonferencja z udziałem Świętego Mikołaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny mam dosc wczoraj bylam na wizycie u lekaza gdyz zle sie ostatnio czuje okazuje sie ze mam gliste ludzka i zespol nadwrazliwego jelita strasznie sie boje gdyz w czasie ciazy badz porodu moglam zarazic bryana a to jest swinstwo nie do opisania teraz musze z tym walczyc mam nadzieje ze dam rade moze ktoras z was miala gliste ludzka prosze o pomoc :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modamamusia - jak Ty masz glistę - to cala rodzina moze mieć, musicie to przeleczyć czyms porządnym, ja bym próbowała jakąs homeopatią + normalne leki. Kiepska sprawa - współc zuję. Ciekawe gdzie to załapałaś. Falsa - ale się uśmiałam:) musze mojego Piotra wysłac na taki kurs:) Ja dzisiaj znowu wstawałam przynajmniej z 5 razy - ale bez histerii. Całe szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa - dobre!!! mlodamamusia - współczuję ci bardzo, ale nie mam pojęcia na ten temat. Na pewno cała rodzina musi się poleczyć. Szkoda tylko maluszka:( A u nas noc niespokojna, młody wstawał często z płaczem. Ja już od 7 jestem na nogach, posprzątalam, poprasowałam, obrałam ziemniaki na obiad, zrobiłam sobie makijaż, fryzurkę a teraz piję kawkę:D To słońce mnie jakoś naładowało pozytywnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas noc ok. o 3 jedzonko, o 6 pobudka zasnęła o 8 od do 9. Teraz szykujemy się na spacer. Siostra pisze, że szyja ją boli od tego uderzenia (siedziała z tyłu i uderzyła o nagłówek) dobrze,że z Miśką nie jechałam :( miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas noc ok. o 3 jedzonko, o 6 pobudka zasnęła o 8 od do 9. Teraz szykujemy się na spacer. Siostra pisze, że szyja ją boli od tego uderzenia (siedziała z tyłu i uderzyła o nagłówek) dobrze,że z Miśką nie jechałam :( młoda mamusia--> nie mam pojęcia o tej chorobie! trzymaj się ciepło! miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to mnie przeraza mowie wam jeszcze najfajniejsze jest to ze moj maz jest na terenie niemiec a a siedze tu w pl calkiem sama boje siei to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodamamusia ja też Ci niestety nie pomogę, a co powiedział pediatra??\' A moja kumpela w Anglii właśnie dzisiaj rodzi:) te wrazski naszych dziciaków to chyba normalne ja na to mówię havymetallsong:) moja młoda od jakiegoś czasu coraz częściej nie chce zostawać sama np w łóżku rano albo na macie.Dziwne bo zasypia nadal sama i żeby tak dalej. A ja jej do spacerówki właśnie nie mogę dać bo pasów nie da się na tyle skrócić, żeby ją trzymały, ale w foteliku widzę, że jej wygodnie a mi lżej to po schodach znosić:) miłego dnia.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzę sobie czytam kurs dla mojego m a tu mój synek sam sobie fridą chciał nos opróżnić, ale w oko trafił i płacz przeraźliwy. ja też się czuję nie najlepiej po wczorajszej wizycie z małym u laryngologa. Muszę porobić mu różne badania min wykluczyc MUCOWISCYDOZĘ a to poważna choraba :( Najgorsze, ze nie wiem za co się wziąć, bo lekarka radzi, żebym się przyjęła z małym do jakiegoś szpitala, bo prywatnie te wszystkie testy są drogie ;( Młodamamusiu--> Nie wiem jak to z glizdą ale pewnie tak jak z owsicą. Muszą się wszyscy przeleczyć w rodzinie prochami. masz ją pewnie z niedogotowanego mięsa albo brudnych owoców, albo kogoś innego. na owsiki pomaga sok z kapuchy naczczo. Wiem z opowieści innych tyle, że możesz ją zagłodzić, ale to wstrętne i nie wiem czy wytrzymasz. Podobno jak ją zagłodzisz to sama wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodamamusia --> wspolczuje, pewnie sobie myslisz ze to siedzi w tobie, okropnosc! ale pociesz sie ze niekoniecznie wszyscy musieli sie zarazic jak dbasz o higiene i raczej dziecko twoje jest zdrowe. moj ziutek spal dzisiaj dosc ladnie bo obudzil sie raz na zarelko po 5 godzinach a potem sie przebudzal bo mu sie nosek zapychal ale zaraz zasypial. myslalam, ze noc bedzie przekichana jak zwykle wiec wzielam go od razu do swojego lozka ale on nie umie chyba juz zasnac ze mna, nawet na cycku, najadl sie i zaczal plakac, musial isc do lozeczka i od razu sie uspokoil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa - mój tez już nie potrafi zasnąć przy cycku. Jak się naje i jest zmęczony to płacze, zebym go do łóżeczka dała. No i faktycznie góra 20 minut a on już śpi jak zabity:) A ja się właśnie wyszykowałam na spacer, zjadłam zupę, idę po moje dziecko a ono sobie śpi!!! Więc już go nie budzę, bo będzie się męczył i po cholere nam taki spacer. Wyjdę jak wstanie, to sobie przynajmniej świata spokojnie poogląda:P Tak z innej beczki - obiecałam mężowi napisac rozdział pracy mgr o metodologii badań. Może ma któraś z was coś takiego? Taki ogólny rozdział o celach, problemach, hipotezach, itp. Kurcze, bo nie chce mi się pisać tego, ale obiecałam. Jak macie chęć mi pomóc to podam mojego maila: gosia_fi@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja --> kurcze przypomnialas mi ze we wrzesniu powinnam wrocic na studia! moze jeszcze jeden rok przerwy sobie zrobie bo jakos tego nie widze, jak mi sie nic nie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×