Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

Nie mam żadnych zgrubień no i w końcu Adrian tak w miarę wszystko mleko spija bo już nie poprawiam po nim laktatorem! Fakt, że jak tak dłużej nie przystawiam go do piersi to wtedy zwłaszcza boli :( A jak już się przyssie to zawyć można z bólu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, że coś tam jest to wiem :Przynajmniej na nocki mam :) a teraz jak tylko mogę w dzień jak najwięcej przystawiam :) Niestety wszelkie wyjazdy nieraz przeszkadzają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, zajrzałam z ciekawości czy jeszcze forum istnieje i jestem w szoku. No dziewczyny... podziwiam taka wytrwałość w pisaniu :) kamika-- gratuluje drugiego synka. Niech Ci chłopak pięknie rośnie. pozdrawiam serdecznie i od Kajtusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamamalwiny...witamy ponownie, napisz koniecznie co u was. Dziewczyny czy znacie przypadki ze ktos nie może jeść kiszonek? Alergia na gluten to swoją drogą, ale przecież kapusta i ogórki kiszone nie mają nic wspólnego z glutenem a mnie po ich zjedzeniu cholernie boli brzuch. Wczoraj po zjedzeniu ogórkowej musiałam wziąć nospe. ale tragedia znowu sie dzieje na świecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deli--> ja nie słyszałam ale koleżanka mi mówi że niektórzy nie mogą bo ich bardzo wzdyma. Paula--> zabieg ekstra i cena też korzystna :) chyba i mi by sie zdało. Ale o co Ci chodzi ze będziesz piękna - już jesteś :D Ale dla własnego ego można pójść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie wróciłam od lekarza - bo musiałam iść żeby poprawił recepty Adriana i jak już do niego poszłam to i siebie zapisałam :( No i mam zapalenie oskrzeli no i antybiotyk :( I Adrianowi ropi się pępek :( mam nadzieję, że to co dał pomoże i obejdzie się wizyty u chirurga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam do was bardzo wazna sprawe ale potrzebuje zebyscie odezwaly sie do mnie na maila badz nasza klase TO BARDZO WAZNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny - pełna mobilizacja - pisac do mnie, albo do gandziulki na nk lub fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co się dzieje?
Dziewczyny? Można jakoś pomóc? Martwię się:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co się dzieje?
Zawsze obecna, ale nieaktywna. Teraz żałuję, że się nie udzielałam i nie z ciekawości, ale może mogłabym jakoś pomóc...Pozdrawiam Was wszystkie i Wasze dzieci i życzę pomyślnego rozwiązania sprawy dla osoby dotkniętej problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytywaczko, zapraszamy do naszego grona, nic straconego. Zawsze fajnie sie wygadac. Teraz nie mozemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byleby to nie był podczytywacz... choć nie wiem czy to mogłoby obrać jakiś zły kierunek... myśle że forum jest tylko dowodem przemawiającym na korzyść. o Boże żeby się ten koszmar skończył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gandziula...jak coś dzisiaj wiadomo nowego pisz na nk. paula...ty miałaś gastroskopię, powiedz jak to przeżyć...mam skierowanie, ale na samą myśl mi niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deli, 3 minuty trwało, nic fajnego, ale idzie przeżyć. najgorszy jest moment połknięcia tego kabelka, reszta to z górki. najlepiej iść rano, na czczo . Wtedy żołądek nie jest taki rozbudzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula - dziękuję za odpowiedź:) Coś przeczuwałam, że o to chodzi... Powtórzę za dziewczynami "ja pierdolę!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co się dzieje?
Uwierzcie mi, jestem kobietą. Mogę tylko domyślać się o kogo chodzi.... Jeśli tak, to bardzo, bardzo mi przykro :( Dlatego też nie chcę pisać na otwartym forum. Boję się, że ktoś cokolwiek może wykorzystać przeciwko mnie. Jest tu tylu zawistnych ludzi na kafe...:( Dziewczyny jeśli mogę coś podpowiedzieć, to istnieje opcja abyście pisały na zamkniętym. Gdybyście rozważyły taką opcję to proszę przygarnijcie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he co się dzieje jak ma na imię twój brzdąc i kiedy sie urodził?napisz coś o sobie i skad ci przyszło do głowy ze któraś ma jakiś problem ???? oczywiście zapraszamy do naszego grona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się wydaje, że musimy się przenieść na jakieś prywatne forum....... mamamalwiny--> cieszę się, ze się odezwałaś :)) Opowiedz więcej o Kajetanie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×