Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

Artagina tylko się cieszyc :) bo z tego jak mój rozrabia taki sam będzie po urodzeniu więc na spokojne dziecko nie liczę :( no i tyle mojej 'wolności' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) jak milo o tym wszystkim czytac! Moj kopie codziennie ale momentami. Najczesciej to wieczorem jak sie poloze, ale tez czasem kilka razy w pracy jak siedze przy biurku. Artigiana my tez za niedlugo bedziemy marudzic ze za czesto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj te baby jak nie maja na co narzekac to sobie zawsze powod znajda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak falsa od razu narzekają :D Ja po prostu kocham jak moje dziecko się wierci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, chociaż nic nie piszę to czytam :) Ale mi się zrymowało. Mnie to dopadła galopująca deprecha. Niby wszystko ok, ale tak jakoś się kiepsko na duszy czuję. Mam nadzieję, że zaraz mi przejdzie. Ale tu nam sie wkoło tyle chorób i pogrzebów zrobiło, ze kurcze trudno się uśmiechać. GOJA trzymaj się :) Za godzinke ide na przedstawienie z okazji dnia mamy. pewnie się poryczę jak moja gwiazdka wierszyki będzie mówić, ale tym razem to ze szczęścia. Dziewczyny kiedy powinnam sobie usg połówkowe zrobic najlepiej w 21 czy 22 tgc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bąbelki_2 --> jakim cudem ty masz termin na listopad jak teraz jest 17 tgc? Ja mam termin na 17 pażdziernika i jestem w 20tgc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie, kurcze, sorki, to prżecież 3 tyg póżniej nie wcześniej :) No same widzicie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamamalwiny policz :D Ona jest 3 tyg do tyłu więc to jak nic listopad :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babelki jest 17 tygodni w ciazy, czyli w 18 tygodniu, dobrze liczy, ja jestem 17 tygodni i 5 dni i 4 dni przed babelki:) tez kiedys mnie to zakrecilo. tak poza tym to witamy nowa forumowiczke! artigiana przez ciebie to tylko zazdrosna jestem;) bo moje to \"pyknie\" od czasu do czasu tylko, dzisiaj jeszcze nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falsa ale Twoje "pyka" już w 17 tyg a moje łaskawie zaczęlo w 19tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 18 tygodniu wedlug tego jak wy liczycie, mam nadzieje, ze to to, a nie jakis nerw bo zazwyczaj jest po lewej stronie, zreszta jeszcze sie nacieszymy jak z bolu zawyjemy od kopniaka w zebra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! staram sie na biezaco czytac Wasze wpisy i widze,ze produkcja stron niezla ;) Goja przykro mi z powodu smierci dziadka :( JA to przezywalam niecaly m-c temu zegnajac chrzestnego :( Nie odwazylam sie ogladac go w trumnie,zreszta pewnie bym go nie poznala...chorowal na raka :( Artigiana ales mnie przestraszyla,jak dobrze,ze to bylo tylko otarcie!Domyslalam sie co przezylas widzac krew. Ja ruchow jeszcze nie czuje,a niby przy drugiej ciazy szybciej czuc juz ok.16 tyg... :-0 Poczekam cierpliwie ;) Pozdrawiam goraco (nareszcie cieplutka pogoda nawiedzila nasze rejony :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Co do ruchów to ja nie mogę się doczekać tych mocnych kopniaków bo wolę sie zwijać z takiego bólu niż z innego :) A teraz nieraz odczuwam małe muśnięcia ale przeważnie zaczyna jak muszę iść cś zrobić i nigdy nie mogę se na spokojnie ich poczuć :( Najczęściej wieczorem jak muszę iść mężowi obiad gotować i bardzo żałuję, że on jeszcze nie może tego odczuć. No ale trudno w końcu rodzenie nam przypadło i chyba więcej radości nam przysługuje :) A ja właśnie wróciłam ze spacerku z siostrzeńcami i przyniosłam sobie bukiecik konwalii, które uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja dobrze, że się jakoś trzymałaś....czytając Twoją wypowiedź popłakałam się.....przypomniał mi się pogrzeb mojego tatusia ;( ta myśl, że Go nie zobaczę, nie usłyszę......... ;( Chciałam Wam jeszcze napisać, że ostatnio oglądałam \"Rozmowy w toku\" i wypowiadała się tam babka, który prowadzi na tvn style program\" sos uroda\" i mówiła,że będąc w ciąży nie używała żadnych kosmetyków na rozstępy tylko smarowała brzuch.....uważajcie! MASłEM LUB OLIWą Z OLIWEK! Ja narazie smaruję sie moim ulubionym żółtym balsamem Garniera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami, maslem? to ja juz wole jakis krem albo rozstepy haha. dzis chcialam sobie wymienic rybaczki ciazowe co kupilam ostatnio a za duze sa na cos innego ale nie moglam nic kompletnie znalezc! spodnie sa jak zwykle dla mnie za krotkie i jakies takie byle jakie.. narazie zadwole sie dresami haha. zawsze mowilam, ze jak ja bede w ciazy to bede stylowa, ale teraz rozumiem, czemu wiekszosc ciazowek dreluje w dresach, a jak juz dresy to wtedy trzeba dobrac sportowy top i sportowe buty i tak sie wyglada:) no wiec troche niepocieszona jestem i ide kotlety tluc dla chlopa:P PS. jakas ciezarna dziewczyna na ulicy sie do mnie usmiechnela a ja do niej, fajnie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ciężarówki!!! Staram się na bieżąco śledzić Wasze wpisy, ale troszkę się pogubiłam a interesuje mnie jedna, dla mnie bardzo ważna rzecz. Czy któraś z Was jest w 20 tc i nie czuła jeszcze ruchów, bo ja tak mam. Dodam że nie jestem najszczuplejsz i jest to moja pierwsza ciąża z którą zabrnęłam tak daleko. Właściwie to wogóle czuję się ostatnio podejrzanie dobrze(jakbym wogóle w ciąży nie była). Żadnych bóli, mdłości i zachciewajek. Napiszcie mi coś, bo chyba zwariuję od myślenia a do lekarz idę dopiero za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce nawet dla szczupłej dziewczyny 22 tydzień to norma. Ja jestem w 21 tygodniu, też nie należę do szczupłych i tak z ręką na sercu to porządne kopnięcie poczułam w sobotę to był 1 dzień 21 tygodnia. Wcześniej to było takie nie wiadomo co. Nie masz się jeszcze co martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do samopoczucia to ja też się czuję zadziwiająco dobrze, żadnych mdłości, średni apetyt, nawet mi nogi nie puchną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno odczuwanie ruchow dziecka uzaleznione jest od masy (szczupelejsze czuja wczesniej), czy to pierwsza ciaza, od unerwienia podbrzusza.. ja tez zadzwiajaco sie dobrze czuje, zadnych mdlosci, zachciewajek tez juz nie, humor mam calkiem niezly, apetyt taki jak zawsze, przytylam 1kg.. dopiero co zaczynam cos odczuwac (jestem w koncowce 18 tygodnia ciazy), ale zawsze byalm szczupla, przy wzroscie 176cm waze obecnie 61kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim!!! Ja tylko na chwilę - przewidziałam że jak nie bede w pracy - to na komputer nie znajdę czasu - i miałam rację!!! Wszystkie serdecznie pozdrawiam. Czuję sie świetnie, dzidzia kopie, wczoraj byłam na usg prenetralnym - widziałam śliczną buzię!!! Dzidzka zdrowa - płci nie widać - ani na moment sie nie pokazało. Brzuch mam olbrzymi, ale tylko brzuch... więc nie jest źle. Jeszcze raz pozdrawiam - postaram się zaglądać częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki! Artigiana, kitka76- mi dzisiaj mija 2 dzień od odstawienia luteiny i też mam lekkiego stresa ...odpukać jak narazie wszystko ok. Ostatnio pisałam wam o tych kłuciach i wyczytałam na necie że takiej kobietce ginka kazała pilnować tych 2 l wody dziennie i jej przeszło- przyznam że też postanowiłam spróbować i kłucia znikły :) Goja- będzie dobrze ,poprostu musi być, trzymaj się skarbie Bąbelki_2 - witaj na naszym forum i napisz coś więcej o sobie :) Milianna - ale ci fajnie z tymi kopniaczkami Falsa - ja też coś czuję od tygodnia a jutro wg. usg zaczynam 19 tyd. ale nie dałabym sobie uciąc ręki że to właśnie mój skarb , sama już nie wiem co myśleć czasami czuję że to napewno to a kiedy indziej mam wątpliwości. Wczoraj np. tak mnie 2 razy pod rząd walnęło że poczułam takie delikatne muśnięcie pod ręką tzn. takie prawie niewyczuwalne i już cała głupia jestem -czekam na coś co do czego nie będę miała wątpliwości aniołeczek co u ciebie dawno cię nie było? anias297- wiem że napewno sie martwisz bo masz za sobą trudne przeżycia związane z ciążą ale głowa do góry, napewno wszystko jest ok. Pierwsze ruchy nie są żadnym wyznacznikiem tak jak już ci ktoś napisał powinny się ujawnić między 16 a 22 tyg. aczkolwiek są przypadki że zdarzają się póżniej. A fakt że czujesz się dobrze świadczy tylko o tym że JEST WSZYSTKO ŚWIETNIE :) i nie masz powodów do zmartwień Buziaki i słodkich snów kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie dzięki dziewczyny!! Trochę mnie uspokoiłyście, ale i tak chyba będę chodzić jak na szpilkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusia --> fajny brzuszek :) mój maluszek już się nieźle wypchnął. Bryka jak szalony. czasem sobie tak siedzę a tu nagle bach taki kopniak w podbrzusze, że aż panika się w oczach pojawia i taki strach, że może coś mi się urwało :) ale potem sobie przypominam, że to dzidziuś się wierci :D bąbelki --> sorki ja zakręcona jestem. No pewnie że dobrze liczysz. Anias297--> podobno przy pierwszysm dziecku normą jest że czujesz ruchy w 22 tgc, przy drugim powinno byc wcześniej. ale na to nie ma reguły chyba. Więc sie nie martw. Pewnie ci lekarz robił ktg i słyszałaś serduszko, czyli jest o.k, a jak nic nie poczujesz w 22 to idz do lekarza i pytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze wam chciałam napisać co mi się wczoraj w przedszkolu przytrafiło. Podszedł do mnie chłopczyk, obce dziecko zupełnie i zaczęło mnie rękami w brzuch uderzać. Moja malwina w płacz " nie bij mojego braciszka!" a ja stałam zamurowana i nie wiedziałam co mam zrobić. Przylać mu nie przyleje, bo jak dać w dupę dzieciakowi w przedszkolu przy wychowawczyniach. Ta mi ryczy i za noge trzyma. a te panie tak stoją patrzą i zero reakcji. powiedziałam mu tylko grzecznie, żeby mnie po brzuchu nie bił, ale i tak jestem w szoku co to takiemu do głowy przyjdzie. Kurcze nawet w przedszkolu nie można się czuć bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusia --> jaki piekny brzuchalek! wyglada tak pieknie, ze jestem pewna, ze nie musisz sie o nic martwic. ale sie dziewczyny z forum wszystkie cudne robia ahhh:) wczoraj bylam w kinie na indiana jones i jak sie film zaczynal i troche bylo odglosow to poczulam takie pukanie 4 razy pod rzad, w miare systematyczne, znowu po lewej, tzn tak 2cm ponizej pepka, 2 cm w lewo, moze po prostu moja prawa strona jest mniej wrazliwa?:) musze czesciej do kina chodzic, hehe. ja to musze tego picia pilnowac obojetnie czy jestem w ciazy czy nie, bo zdarzalo mi sie dosc czesto miewac infekcje pecherza, co dalo sie dosc szybko wyleczyc antybiotykami, ale w obecnym stanie to tego sobie akurat malo zycze wiec pije.. wlasciwie to chlopak mi wmusza i pilnuje :P. wlasnie sie dowiedzialam, ze najlepszy przyjaciel mojego chlopaka bedzie mial blizniaki! ma juz chlopca i specjalnie kupil 2 sypialniowe mieszkanie i sie zdziwil:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamamaliwy no ja to jestem w szoku! zlapalabym takiego za kolnierz i by polecial 2 metry, wstretny dzieciak wrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) mamamalwiny - no to nawet na maluchow trzeba uwazac... ja to bym na wychowawczynie sie zdenerwowala za brak reakcji! mnie od kilku dni zgaga piecze i to bez przerwy... mam juz jej dosyc, ale coz da sie przezyc ;) a dzidzia kopie codziennie, i raczej po prawej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Witam. Dzagusia - bedzie dobrze. My już jesteśmy na takim etapie ze łożysko samo produkuje wystarczającą ilość progesteronu....mam nadzieje. Mamamalwiny - urwałabym łeb, ale przedszkolankom. Jakim prawem te głupie pizdki nie zareagowały?! Co do ruchów to wczoraj wieczorkiem się trochge rozkecił ale też nie zawiele. Dziś już tez coś tam pokopywał, ale i tak najlepiej sa wyczuwalne jak rekę przyloże, tak bez to wiekszość mnie jeszcze omija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny , ale wam zazdroszcze tych ruchów , już nie moge sie doczekać , aż moje maleństwo zacznie kopać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×