Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

Nie pomyślałam o patyczku, a przecież tak moja mama nam buty kupowala:) Moj misiek się zdrzemnął 40 minut i ma lepszy humorek. Pogoda u nas śliczna, ale mamy zakaz wychodzenia na dwór przez tę goraczkę:( Szkoda, no ale mus to mus. Sama bym wyszła, bo od pół roku wychodze codziennie na długi spacer a od soboty siedzę w domu. Az mnie głowa boli:P paula - mi czasem się cholerny rzep odklei i wtedy mlody jest cały zasikany! A tata już się nauczył i pięknie zakłada pampersy. Tylko że niestety coraz rzadziej... Jak byl Wiktor malutki to częściej się nim zajmował a teraz własciwie tylko ja to robię. Ale duż o razem się bawia, chodza na spacery, więc nie narzekam, że tylko ja właściwie zmieniam pampersy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goju, mój mąż za wiele czasu nie ma - ale codzienna kąpiel to rytuał, jak ja to robie, to Franek sie wkurza, więc mąż musi:). Franek czasami sam odpina te rzepy, ale spał w śpiochach, więc chyba raczej tata zawinił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula - sam sobie faktycznie raczej nie odpiął:) A ja pochwaliłam na wyrost moje dziecko. Miał przez chwilę dobry humor, a teraz marudzi strasznie! Płacze, nie chce się bawić, przytula się tylko do mnie. Nie wiem już o co chodzi. Temperatura spadła całkiem a moje dziecko dopiero teraz zachowuje się jak chore! Dosłownie zdurniałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz malego raz opalilam niezle na spacerze w drugi dzien swiat. byl caly czerwony na buzce ale na szczescie skorki nie mial goracej ani goraczki i teraz opalenizna zciemniala i wyglada jakby byl pobrudzony - cialko jasne a buzka pomaranczowa. teraz juz smaruje.. tylko ze ten krem jest taki jakby gesty i nie da sie go rozsmarowac tak zeby byl niewidoczny i mlody wyglada jak mlynarz. wszystke kremy tak maja??? w nocy nie bardzo.. pobudka co 2-3h, juz nie wiem o co chodzi, moze mu za goraco? moze go w spioszki bez stopek wsadzic?? goja --> cieszymy sie ze malemu juz schodzi:) a solenizantkom zyczymy 150 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no polal dzieki za instrukcje, skopijuje w całości twojego posta i zachowam na wszelki wypadek z wyjścia wracałam w tempie ekspresowym bo mały nawet w wózku marudził. to chyba kolejne zęby bo żel troche pomaga paula jakie to są te sopockie buciki?? ja mam dużo bucików, dostałam od rodziny i znajomych po dzieciakach, na razie póki nie chodzi są jak znalazł a jak zacznie chodzić to też mam:) chyba że jakieś sandałki kupię jedynie na lato. te co mam są przewarznie 12 cm na zewnątrz mierzone i one są wszystkie dobre tez się dołączam do życzonek oczywiście. goja nie przechodziłam trzydniówki ze starszym synem wiec kompletnie nie mam pojęcia o co może chodzić. myślałam że jak temperatura spadła to bedzie już ok .. hmmm ze starszym przechodziliśmy tylko ospę jak miał ok 1-2 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja --> moj tam ma jak chce isc spac po prostu. my nie nosimy bucikow (mimo ze mamy ich caly karton) bo maly szura i kopie nogami i wszystko gubi, zreszta skarpetki wystarcza bo przeciez i tak nie chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa - położyłam młodego spać. Mam nadzieje, ze się porządnie wyśpi i będzie oki:) Bo on sie tez tak zachowuje jak jest senny, może nie dospał rano i stąd to marudzenie. Jestem przewrażliwiona mamuśka! paula - jakie śmieszne te buciki! I jakie drogie jak na takie brzydkie:P No ale tu chodzi o zdrowe i wygodne chodzenie a nie konkurs piękności:) Ja zamulam dzisiaj. Tzn. siedzę i nic kompletnie nie robię! Na obiad nie mam pomysłu i będzie wczorajszy rosół ew. pomidorowa z niego. Prasowania nie mam, w doomu w miare czysto, więc leniuchuję. Chyba się zdrzemnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goju - bo to typowe buty do nauki chodzenia - ja miałam tez takie jeszcze brzydsze niż te dzisiejsze - z dzwoneczkami, ale stópke mam zdrową i ładną:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) my już jeden spacerek zaliczyliśmy :D Pogoda u nas prześliczna, więc zaraz po drugim śniadanku wytachałam młodych przed dom, ja w międzyczasie pranko sobie powiesiłam, a potem zabrałam ich na spacer nad rzekę. W międzyczasie mi zasnęli i nadal jeszcze śpią, ale nadal na polku. Jak się obudzą to dam im zupkę i znów gdzieś ich zabiorę. Dom w miarę ogarnięty,a aja zjem sobie dzisiaj młode ziemniaczki z kefirem i spacjalnie się nie będę wysilać z gotowaniem :P My podobnie jak Falsa butków nie nosimy, czasem tylko na jakieś specjalne wyjścia im zakładam, ale bardzo szybko je gubią, bo także lubią sobie nóżkami pomachać, lub po prostu sami je zdejmują. I dokładnie wychodzę z tego samego założenia, że póki co nie chodzimy, więc nie ma co szaleć z butami. >>Justa wielkie dzięki, bardzo mi miło :D i nie ma sprawy serdecznia zapraszam na te korepetycje czy lekcje .. (jak zwał tak zwał ) :P >>Goja u mnie podobna sytuacja co do pamperników i męża .. z tym, że i tak ciągle go nie ma, ale jak już jest to tylko informuje mnie, że któryś z chłopców \"chyba zrobił kupę\" .. wcześniej, jak byli mniejsi to często zmieniał im pieluchy a teraz to już całkiem rzadko. Wszystkim jubilatom skaładamy życzenia wszelkiej pomyślności 🌼🌼👄👄🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj R. zmienia pieluchy i mowi ze znajduje w tym jakas \"niewytlumaczalna przyjemnosc\":) wola mnie przy tym zebym zobaczyla jaka wielka kupa:) ale wczoraj to mlody przeszedl sam siebie, nie wiem czy to nie byly czasem dwie kupy, bo wyszlam na spacer, potem do ogrodu i nawet nie sprawdzalam wiec mozliwe ze po prostu zrobil 2 razy. on ma tak ostatnio ze jeden dzen nie robi wogole a nastepny 2-3razy, i tak na przemian. mam pytanie do dziewczyn ktore karmia cyckiem czy planowaly juz w jaki sposob beda odstawialy? bo my chcemy pociagnac do 9 miesiaca, tylko teraz nie wiem czy odstawiac stopniowo, czyli zastapic jedno karmienie butelka czy pojsc do lekarza zeby cos przepisal na spalanie pokarmu? boje sie zastoju.. jak juz mija 4 godziny od ostatniego karmienia to ja juz o niczym innym nie moge myslec jak by tu sie pozbyc tego mleka jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falsa, ja będę karmic do 18tki. :P Tzn tak naprwdę jeszcze nie myslałam, ale myslę, ze do roku pociagnę. Mój wczoraj tez zrobił 2 wielkie kupska..... mój mąż ostatnio twierdzi, ze te kupy są toksyczne i powoli zaczyna miec mdłości:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mowilam ze bede karmic do 18-tki a potem sobie innego cyca znajdzie:) tfu tfu! mama bedzie z miotla przed domem stala i odpedzala.. no ale jak sie odstawia, zeby bezbolesnie dla dziecka i mamy? niektorzy mowia ze to z dnia na dzien mozna ale jak skoro cyce pelne mleka?? idziemy na spacerek bo slicznie dzis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój M w miarę wolnego czasu dużo się małym zajmuję, to znaczy głównie ja ale on tez w sumie sporo i nie ma znaczenia czy jest karmienie czy zmiana pielusszki czy ubieranie, ze wszystkim sobie radzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilismy ze spacerku, jest tak goraco ze sie nie moglam doczlapac do domu:) dzisiaj po poludniu mamy wizyte u lekarza w sprawie tych wlochatych jaderek.. zobaczymy co powie.. czytalam ze to moze byc nieplawidlowa gospodarka hormonow nadnerczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falsa--> jak zacznę dawać jedzonko to zobaczę co będzie z cycusiem. Zaczynamy za 4 dni podawać jabłuszko ale z tego co czytałam najpierw trzeba dać cycusia a potem- na dokładkę- jabłko. Wiec nie za bardzo wiem jak ma mi sie zmniejszyć laktacja skoro i tak dostanie cycusia na doładowanie. Koleżanka jak odstawiała małego to dostała jakieś tabletki na zasuszenie pokarmu. Ale co konkretnie to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polal --> no wlasnie jak ja daje jakis obiadek to nie ze na glodniaka bo tak to by nawet nie ruszyl, zje troche i na to cycka. zreszta jabluszko to nie jedzenie tylko deserek do smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i raczej nie mamy trzydniówki tylko infekcję dróg moczowych! Szlag by to trafił!!! Kurczę dbamy o malego, myjemy siusiaka, zmieniamy często pieluchy a to cholerstwo ciągle nas dopada! Jeszcze moja lekarka ma wyłączony telefon:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Goja.... współczuje. U nas niby taka piekna pogoda - a wietrzycho straszne, ale dobrze ze wyszłam bo była dostawa we Wzorcowni (nowe ubrania ze starych kolekcji) i mam siatke ciuchów dla małego - w tym super kurtke moro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęscie dodzwoniłam się do pediatry i mąż już pojechal po leki. Lekarka pocieszyła mnie ze to nie jest straszny wynik ale ja i tak cała w nerwach, no bo to nie pierwszy raz z tymi siskami. ciągnie się nam od urodzenia, już pół roku... paula - ja się ostatnio obkupiłam że hej! Tzn. młodego obkupiłam, bo sobie od porodu kupiłam dosłownie 4 rzeczy:P Jakoś dla mnie szkoda, ale dla Wiktora to bym i gwiazdkę z nieba kupiła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się szybko rozpisujecie :) jeden dzień nie czytam na bieżąco i już nie wiadomo od czego zacząć :) A więc Justa150 lekarz zapisał do antybiotyku lakcid ale ja kupiłam coś innego bo mi się przypomniało, że niedawno była chyba afera, że w lakcidzie było szkło :( A mi też to zapisał co zresztą jest dla mnie nowością, że lekarz se o tym przypomni żeby dorosłym też to zalecić :) pozostałym chorym życzę bardzo dużo zdrówka A ja dziś zdałam testy na prawko Wiem, ze to kropla w morzu ale mam nadzieje, ze w końcu dostane ten kwitek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my po wizycie - pani doktor spojrzala i mowi ze wloski nie sa sztywne i jasne, ziutek ladnie rosnie, przybiera i sie rozwija, ma apetyt, nigdzie indziej nie ma wloskow, moze to byc spowodowane karmieniem piersia ponoc. ale poki sie nic nie dzieje innego to nie ma kwestii. pytalam sie o skorke sisiaka bo nie schodzi, mowila, zeby to normalne w jego wieku i zeby nic nie forsowac na sile i nawet tam nie dotykac bo grozi infekcjami. znowu pani w poczekalni sie pytala jak ta sliczna dziewczynka ma na imie! a mial spodenki i do tego niebieskie z biala bluzeczke z niebieskimi dodatkami i siedzial w niebieskim wozku:) pochwalila tez kolor skory malego (nie chwalilam sie ze go opailam..) i ciemne oczka (sa ciemno grafitowe, moze zbrazowieja?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wieczorkiem .. ja już się pożegnam, bo chłopcy mnie dzisiaj pozytywnie zmęczyli i padam .. oj chyba powoli się starzeję, a co dopiero ędzie jak oni zaczną chodzić .. ło matko, wtedy to wogóle nie nadąrzę :P >>Kamika, gratki za testy ..no to już pierwsze koty za płoty 🌼 DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie pewnie cieszycie sie chwilami spedzanymi w gronie rodzinnym, a ja nadal wyczekuje na meza, bedzie za 20 min w domu, na gazie zupa gulasozwa wesolo sobie pyrka. mlody mnie doprowadzi do szalu piskami, piszczy calymi dniami wszedzie, ludzie sie za mna dzis w sklepie ogladali, a w domu juz dach sie unosi. on tak teraz sygnalizuje ze jest glodny zmeczony znudzony podekscytowany radosny, doslownie wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falsa, ja tak sobie myslałam, ze to moze byc od twoich mlecznych hormonów - mojemu na poczatku rosły cycuszki - to tez normalne. Kamika - gratulacje z powodu testów. Agatka, Ty to jesteś dzielna kobieta - ze wszystkim dasz sobie rade. My wlaśnie zarezerwowaliśmy na lipiec domek na kaszubach:) jedziemy na tydzień. ja tez coś padnieta jestem.... ciekawe jaka noc mnie czeka. W dzien był jak zawsze cudowny, ale te noce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falsa, ja juz przez to przeszłam, mam nadzieje ze nie wróci:). Mój teraz sobie gada: mamama ciaba cos tam..... ale juz bez pisków - czasami jeszcze tak nisko mówi ejjjjjjjjj. Piski byly masakryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula --> pamietam jak pisalas ze franek piszczy, nie sadzilam, ze to jest takie wk.... :P krzyk to krzyk ale od piszczenia to ja sie nabawie migreny niedlugo. no wlasnie lekarka mowila o tym ze dzieciom rosna cycuszki albo pojawiaja sie jakb okresy i to tez nie jest powod do niepokoju. mmoj lody mial cycuszki po urodzeniu przez kilka dni. kamika --> gratulacje zdania testu! ja bez samochodu to jak bez reki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja witam w klubie ... Moja corcia miała tylko podniesioną tempereturę . Poszłam do pediatry . Powiedziała , ze to albo trzydniowka albo cos z drogami moczowymi . Zleciła badanie moczu . Okazało sie , ze mała ma bakterie w moczu . Zaraz zrobilismy posiew i wyszły bakterie coli ... 10 dni podawałam małej antybiotyk . Potem 3 dni bez niczego i znowu posiew . Bakterie nadal byly w mloczu , ale już znamienne ilości . W tym tyg znowu posiew , zeby sprawdzic czy bakterie poszły sobie w pi ... u czy nadal sie utrzymują . Mam nadzieje , ze juz bedzie ok , że to nie jest ten nieszczesny refluks lub cos innego ... Kurcze co chwilę coś nie tak ... Pozdrawiam wszystkie forumowiczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja lekarka twierdzi ze jak nie wiadomo o co chodzi z dzieckiem to zawsze nalezy zrobic badanie moczu. Moj miał raz robione, jak wydawało mi sie że mniej je - ale było ok, taki urok Franka z tym jedzeniem. Falsa, od tych pisków to zwariowac mozna. Współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaaaa, złozyłam życzenia urodzinowe na NK, Nisi - która kiedys tu sie udzielała i przechodziła z nami ciążę - w październiku zostanie mamusią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×