Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

To moze Wy mi podmieniłyście Franulkę? Franuś wczoraj do 24 raz zapłakał, ale na ciiii i poglaskanie po główce zasnał, później raz cycek a później nie wiem o której spał w łózku do 9:). Teraz sie bawi na przedpokoju moja bluzą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesz się póki możesz :-) Tosiek od rana marudzi na dodatek, już 3 razy się przewróciła i wlanęła czerepem w podłogę, teraz wsadziłam ją do łóżeczka, wyżywa się na szczebelkach, tylko czekam aż w nie walnie... goja, na gazecie.pl jest odnośnik do artykułu o reklamach http://www.emetro.pl/emetro/1,85648,6670650,Polacy_tesknia_za_reklama_z_ikra.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marceli - dzięki za linka:) Ja już mam napisaną całą teorię o reklamie, teraz tylko musimy zrobić analizę tych ankiet. czekamy jeszcze na oddanie reszty i do roboty. A z tymi dzieciakami to pocieszyłyście mnie, że to nie tylko moje dziecię szaleje po nocach! Czytałam, że ósmy miesiąc jest bardzo trudny dla dziecka, potrzebuje na okrągło mamy. I może dlatego takie marudzenie. A u pauli Franek starszy to się teraz aniołek zrobił:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie wieze, ze bedzie aniołkiem - stracilam nadzieję. Moze po prostu nie pamietam ze wstaje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula --> recepta to cieszyc sie przespanymi nocami ale na nic sie nie nastawiac bo bedzie zawod. u nas juz dlugo zadnych nowych umiejetnosci, ale to pewnie cisza przed burza. tzn. cisza w przenosni bo w rzeczywistosci to mam ciagly halas w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falsa, jak Ziuteczek zaskoczy to za nim nie nadązysz..... Moj pospał 40 minut i teraz walczy z żyrafą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa - chyba zacznę się wlaśnie tak nastawiać, bo ostatnio tak ładnie spał z jedną pobudką no się bardzo rozczarowałam:( Zawsze sobie myślę, że odespię w dzień, ale jest tylko do zrobienia że nie ma kiedy:) A jak już się położe to Wiktor wstanie na złość! Słysze jak się budzi potwór.... Pewnie głodny, bo on bez jedzenia to nie daje rady 3 godzin!!! ja nie wiem, gdzie mu to wszystko idzie, bo wpierdziela jak mała świnka:) A wcale nie jest taki gruby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja --> moj tez tak wpierdziela, czasem mysle, ze wiecej ode mnie, a jak juz zaszeleszcze papierkiem to sie trzesie caly bo mysli ze ciastko dostanie albo chrupka, tak samo trzesie sie jak go wkladam do krzeselka albo na widok butelki nie wspominajac o cycku. ale cieszmy sie ze tak ladnie jedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas znowu 38,2 mierzone w pupie..... a na pewno zdrowy bo wczoraj byl badany. Niech juz wyjda te zeby. Byłam dzisiaj o recepte i rozmawiałam jeszcze z lekarką, bedziemy jednak podcinac Frankowi wędzidełko, bo juz sepleni. Myslałam że tylko ja to słyszę, ale ona też. to ponoc rutynowy zabieg i oprócz chwilowej paniki dziecka, nie ma sie czym przejmowac. Pytałam sie tez w związku z naszym wyjazdem na Kaszuby czy takie dzieciatka można czyms psikac na owady - Tak, a jak cos ugryzie to smarowac Fenistilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczraj pierwszy raz zostawiłam mojego szkraba wieczorem. Pojechałam na basen i mąż go kąpał i karmił butlą. myślalam, że nie będzie tragedii ale niestety ponoć Wiktor wył caly wieczór i zasnął dopiero przed 22! Miałam trochę wyrzuty sumienia, ale przecież musi się nauczyć też z tatem zasypiać! A za godzinę jedziemy na usg brzuszka a ta mała wsza nie chce spać! Do tego pogoda się strasznie pogorszyła, jest 10 stopni i wieje strasznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli26
a my od wczoraj walczymy z biegunką u Naci. Poza tym nic jej nie jest, zachowuje sie normalnie, je jak zawsze. Daje jej smecte, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Widzę że nie tylko moje diablo daje popalić w nocy. Odkąd skończyła 3.5 miesiąca przesypiała nocki a teraz od 3 tygodni budzi sę po 2 razy, uśpic się nie chce, jeść nie chce. W końcu dziś zaczęłam ograniczać ilość snu w dzień bo małpiszonek drzemał 4 razy. Chcemy to do 3 ograniczyć póki co. Więc właśnie zamiast spać siedzi za firanką i wygląda za okno. Goja - u mnie też tak było ze jak zostawiałam ją z tatą to była tragednia, ale odkąd raczkuje i zaczyna mówić to o wiele lepiej jest. Potrafią się i ze dwie godziny bawić beze mnie i tylko słysze tata tata tata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wam zazdroszczę bo ja bym też chętnie zostawiła Damiana z tatą ale wiem, że była by tragedia a do tego mąż po takim numerze chyba przez rok by się do mnie nie odezwał :( Przewijać go nie chce kąpać tez nie za bardzo więc na razie takie rzeczy odpadają no ale może kiedyś :) Co do przewijania to mąż ostatnio powiedział, że będzie przewijał ale przy ósmym dziecku więc mu tylko dodałam, że trzymam go za słowo :D No ale wychodzi na to, że to i tak ja zostanę z pieluchami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moj przewinie, wykapie, nakarmi, uspi, nie powiem, zeby mu sie chcialo ale to zrobi. a u nas nie bardzo.. kupa wychodzi czesto i do tego twarda, tylek sie odparzyl, mlody krzyczy strasznie jak mu przebieram pieluche, dostalam krem na pupke od lekarza, i wychodzi na to ze mu smaruje nieustannie, bo on ciagle kupe robi! zalamana jestem troche i wymeczona i mlody tez bardzo wymeczony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana - ale jak w dzien ich zostawiam razem to się super bawią! To chodzi o wieczorne usypianie. Mimo że ja go specjalnie nie usypiam, po prostu po jedzeniu odkładam do łóżeczka i wsio! Ale jak zrobi to mój mąż to już mały cwaniak wyczuwa, że mama gdzieś czmychnęła:) kamika - nawet sobie nie wyobrażam, że tatuś nie przewinie, nie wykąpie, nie nakarmi!!! To jego dziecko i też musi to umieć. falsa dziwne te kupy, bo jakby była biegunka to byłyby rzadkie. Nie wiem co ci poradzić, najlepiej wietrzyć pupę jak najczęściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas nadal stan podgoraczkowy - kup na razie 3. Tylek sie zagoił. Falsa, zmień krem na dupcie. Skóra się przyzwyczaja do jednego, a jak zmienisz to mozliwe ze od razu sie polepszy - zmieniłam Bephanten na penaten i jest super. franek strasznie marudzi, ale przy temperaturze to nic dzwinego, w nocy tez było kiepsko - chciał spać, ale stękał i stekał. Poza tym wieje i pada, ledwo zdązylam przed deszczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja --> no wlasnie dziwne, no bo dosc twarde i mi sie wydaje bardziej ze to zatwardzenie, ale dlaczego tak czesto wychodza? dzwonilam o porade, mam dawac przegotowana wode, ale kolor i wszystko w porzadku, tylko tragedia ze skorka naokolo odbytu bo sie tak odparzyla, ze az lekko krwawi. maly placze bardzo, nie daje sie uspokoic, no chyba ze na cycku jakos zapomina o bolu. ah dobrze, ze ja tym cyckiem karmie jeszcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula --> ja mam rozne kremy i jes stosowalam na zmiane, a teraz dostalam taki na recepte ale tym kremem mam tylko raz dziennie troszeczke smarowac bo jakis sterydowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle to jesteśmy po usg i nie jest dobrze. Jest infekcja, są zatarte granice moczowodów co wskazuje na to, że mocz się cofa. Albo jest to jakaś długotrwała infekcja, albo wada układu. Cystografia wszystko wyjaśni i zaczniemy leczenie. Ale jestem dobrej myśli:) Potem byliśmy na zakupach i kupiłam za małe termoopakowanie! No ale trudno się mówi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja, jak mocz sie cofa, to jest refluks przewodu moczowego? Mojego znajomego synek własnie to miał i jak Ci pisałam wyrósł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa, to mam nadzieje, ze ten Ci pomoze. Co do tej kupy, to jak pisałaś, że Oli dopiero teraz zaczał tak naprawdę jeść i pewnie żołądeczek sie przestawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula - tak, to jest refluks. Pocieszyłaś mnie, ze ten znajomych syn wyrósł z tego. Chociaż wołałabym, żeby to nie była wada. Moja myszka śpi a ja mogę sobie chwilę odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula --> masz moze racje, czytalam, ze jak sie wprowadza nowe rzeczy to moze to byc przyczyna innych kupek, a one wygladaja i smierdza jak te nasze dorosle! i jeszcze oli nie bardzo mi pije i pewnie sie odwodnil troche a sie poci bo jest goraco - przez tydzien temperatura nam urosla az do 27. wpycham mu ta wode na wszystkie sposoby kilka lykow wezmie ale lepsze niz nic. no i daje mu cycka bo tym tez sie napije. ale dziwne ze wlasnie wydala czesto a nie ma zatwardzenia. no i przyznam sie ze odkopalam Alantan ktorego nie mialam w zamiarze kupowac a ktory dostalam w prezencie i on jakos lepiej mi wygalda na tej przetartej skorce niz krem. bo to tylko w samym rowku tak jak sie skora styka i wyglada jakby ktos mu taka drapaka do garow przejechal. siedzi bez pieluszki i sika po wszystkim ale co tam :P. goja --> eh nie zazdroszcze stresow, ale jestem pewna ze bedzie wszystko dobrze kochana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa - tylko pozazdrościc pogody! u nas taka pogoda, że mam wrażenie, że jest jesień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa, u nas było identycznie jak wproadzilam normalne pokarmy. Dawaj wode z niekapka, w końcu zaskoczy - a woda nie poplami. nawet nie sie bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula --> daje mu niekapek i bierze go za uchwyty i dziobek wklada do dziobka :) ale nie czai ze to trzeba przechylic..no ale za twoja rada bede go zostawiala z tym niekapkiem jak z zabawka, pewnego dnia mu sie uda. nadal siedzimy na golasa, zasikana kanapa, ale wyglada troszeczke lepiej. nawet kupke ostatnio robil 3 godziny temu, wiec sukces. a dalam mu dzisiaj rybe pieczona- takie male kawalki, coprawda wkladalam mu do buzki ale mu super smakowalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki u nas kolejny ząbek :) to już piąty z koleji tak pozatym coraz lepsze postępy w pełzanio-raczkowaniu.... i jak chce żeby go wziąść to tak słodko wyciąga rączki i najważniejsze coraz częściej udaje mu się mamamamamama - ale radocha aż mi ciarki przechodzą choć wiem ze póki co to nieświadomie to mówi...Mój mężuś to wzór ojcostwa przy Olim zrobi wszystko, wszędzie, z chęcią i o każdej porze :) a ja często wychodzę wieczorem na basen i na szczęście z zasypianiem nie ma problemu falsa z kupą nie pomożemy :( ale dobrze robisz że wietrzysz i alantan jest taki bardziej tłusty to napewno na tym odparzeniu łatwiej ci się go rozprowadza paula czekamy z niecierpliwościa na wiadomość od ciebie typu: JEST ZĄBEK :) bo ta gorączka to musi być to tym bardziej że z tego co piszesz to tak falami ją ma goja moim zdaniem lepiej znać przyczynę i wiedzieć jak leczyć i postępować niż żyć w błogim przeświadczeniu że wszystko jest ok choć z całego serca życzymy ci żeby było dobrze 🌼 falsa,paula,goja a tak wogóle to wy tu stworzyłyście takie forumowe trio :P i prawie tylko wasze posty się co chwilę przeplatają :) hej matki Polki na spacer a nie przed kompem siedzieć !!! :) wiecie co mi ostatnio coraz częściej po głowie chodzi.... żeby się kiedyś spotkać :) wiem że było by to bardzo trudne zważywszy że jesteśmy porozżucane po całej polsce i nie tylko ale napewno było by warto poznać się tak w realu najlepiej z dzieciakami i mężo-partnerami :) :) :) kto wie może kiedys nam się uda oki lecę się kąpać :) buziki i słodziachnych snów p.s fajnie ze jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa, no mój tak zaskoczył. Co do kanapy przesikanej to u nas sa takie podkłady belli 70/100 i ja na tym wietrze dupke. Frankowi tez ryba smakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzaguś, no ja co chwila na spacerze:) tylko komp mam cały czas wlączony - więc czesto zaglądam:) aha, ja jutro dam łyzeczkę zwykłego jogurtu - lekarka powiedziała ze mam spróbowac natulnego z krótkim terminem wazności, bo to najmniej konserwowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×