Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

Czesc dziewczynki co do kradziezy to jeszcze nic nie wiem ...sprawa zgłoszona jest do ubezpieczalni i na policję a na decyzję czy obciązą mnie kosztami musze czekac do dwuch tygodni falsa gratki dla ziutka wiedziałam że tak będzie :) swoją drogą musi teraz ciekawie wyglądac taki poobijany :P paula gdzie jesteś????? mamamalwiny fajnie ze się odezwałaś i rownież gratki dla Kajutka i współczucia przezyć z Malwinką kami butki fajniuchne kamika do lekarza i to marsz !!! polal ja cię rozumiem bo my tez mieliśmy młodego dać do żłobka :) i nie widzę w tym nic złego no może tylko większe prawdopodobieństwo zachorowań ale ogólnie to same porzytki ...mały od początku przbywa w grupie co w przyszłości owocuje lepszym i łatwiejszym kontaktem z ludźmi ...i łatwiej będzie mu iść do przedszkola czy szkoły bo wpadnie już w ten rytm :) goja co to za marudzenie niczym nauczycielka weteranka :P i wrzuć fotkę na nk ja idę jutro do fryzjera i chcę przyciemnić włosy...ciekawe co z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znajoma Sylwinki
Cześć. Pamiętacie jeszcze Sylwinkę? W zeszłym roku bardzo Wam kibicowała w okresie porodów. Otóż w poniedziałek urodziłą córkę Dominikę. Wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje dla sylwinki z okazji szczesliwych narodzin corki! wlasnie zdaje sobie sprawe ze to juz prawie rok! a jutro o ile sie nie myle to julka od gandziulki ma pierwsze urodziny!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki tu spokój, lalala....wszyscy się nudzą.... u nas dzisiaj cud podczas kąpieli i mycia głowy (z rondem), bez płaczu! dajecie jeszcze vigantol? chciałam kupic dzisiaj lotka, ale systemy padły, u was tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Zdjęć niestety nie mam:( Ale mam na głowie jasny blond, muszę się trochę przyzwyczaić:) Wiktor puszcza się coraz częściej i robi nam niespodzianki w postaci paru kroczków:) Teraz się jeszcze bawi, bo po jedzonku ryczał w łóżeczku i się zlitowalam. Taki jest strasznie za mną stęskniony odkąd poszłam do pracy, że mi serce zmiękło:) W pracy coraz lepiej, powoli się oswajam. Szkoda tylko, że Wiktor ostatni znowu często wstaje w nocy i jestem baaaardzo niewyspana:( Już od prawie roku nie przespałam ani jednej całej nocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochanienkie zaczęła się jazda starszego musze pilnować ze szkołą właśnie skończyłam malowac dziecku na przyrode liścia kasztana. oczywiście sobie zapomniał sobie że było coś zadane a pytałam sto razy wrrr z nowości to kacperek od postawienia pierwszych kroczków w dwa tygodnodnie dosłownie zaczoł maszerować i sam już prawie chodzi jeszcze to nie jest do końca stabilne ale wygląda przeroskosznie pozatym jadę do samatorium na 6 dni na kręgosłup bo mam wade a boli mnie już jak cholera. dostałam propozycję- tescie mi funduja to jadę. ale miałam taki dylemat w związku z małym że szok. źle mi z tym że go na tyle zostawiam ale tłumaczę sobie że zdrowie w tym momencie najważniejsze a pozatym coś mnie katar zmógł, humor mam kiepskawy raczej bo mąż ciągle pracuje po nocach i z moich obliczeń wynika że nie spędzimy ani jednej nocy razem do przyszłej niedzieli, a od poniedziałku się zaczęło jakos mnie to nie nastawia optymistycznie ale jak powiedziałam już to pojade. jeszcze razem pospimy. a ha i jeszcze nam wypada akurat jak mnie nie ma 3 rocznica ślubu źle się to wszystko złożyło i generalnie to nie nadążam za moim dzieckiem teraz a że juz mało sypia w dzień to mam zero czasu. wszystko przeczytałam bardzo pobierznie sorki ale to z braku czasu. nie wiem czemu doba jest taka krótka??? mamomalwiny znajomi mieli podobnie z córką i się okazało że to jakaś rzadka odmiana padaczki. dostaje jakies leki i jest ok dobrej nocy wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANA JULCIU! WSKOCZYL KOTEK NA LAWECZKE ZDMUCHNĄŁ NA TORCIE JEDNĄ ŚWIECZKĘ I ZAMIAUCZAŁ ŁADNIE MIAŁ TERAZ POBIEGŁ BEZ MIAUCZENIA ŻEBY ZŁOŻYĆ CI ŻYCZENIA :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko do zabawy mnóstwa siły, Żeby każdy dzień był miły, Pełen śmiechu i radości, Stu urodzinowych gości, Aut, klocków i pluszaków, Stu prezentów, stu buziaków, Zdrowia szczęścia i słodyczy życzy Michalinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idzie misio...Idzie słonik... Idzie lalka...No i konik... Wszyscy razem z balonami... Z najlepszymi zyczonkami... Bo to dzien radosny wielce... Masz juz jeden roczek więcej... Wszystkiego najlepszego dla Julki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My również dołączamy się do życzeń wszystkiego najlepszego dla Juleczki :) Dużo uśmiechu a przede wszystkim dużo zdrówka 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 A u mnie z plecami trochę lepiej :) czyli prochy zaczynają działać :) no i dorobiłam się malucha :) czyli samochodu po siostrze :) co prawda maluch ale jedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Julki,naszej "seniorki" ;) wszystkiego najlepszego!Rośnij zdrowo. Zagladam prawie codziennie,ale nie wiem co pisac. MAmy nadal 6 zabkow.Ewelinka trzyma sie mojej nogawki ,caly czas na czworakach zasuwa.W kazdy kat musi zajrzec.Jak krzycze nie wolno,to klaszcze uradowana :) Kamika,super,ze plecy juz mniej bola. Ja wlasnie skonczylam cwiczyc,bo maluszki spaly.Robie to ze wzgledu na plecy.Jestem jakas mordowana dzis.Ale dzis sobie pospalam-od 22 az do 9!Az wierzyc sie nie chce. Babcia ja zabiera na chwile to ja sobie posprzatam,bo jutro mamy urodziny chrzesniaka.Moze podpowiecie mi,co kupic osmiolatkowi?Bo jeszcxze prezentu nie mamy :-( U nas wszystko na ostatnia chwile :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Cioteczki strasznie dziekuje w imieniu Juleczki za wszystkie życzenia. Jesteście kochane:) na nk kilka zdjec. Az ni moge uwierzyc jak to zlecialo jak wybila pamietna 10:30 to az sie poplakalam pamietam dokladnie jak jeszcze mnie kopala i jak sie na stresowalam o tej porze a tu prosze mala kluska jest juz z nami caly roczek. Wczoraj bylysmy na mierzeniu i... tu chyba Julka tez jest naj...wieksza:) 11.8kg i 78cm. ciemiaczko na szczescie slicznie zarasta dzieki vigantalowi chodzi cudnie zeby piekne dostalysmy profilaktycznie skierowanie do ortopedy. jeszcze raz bardzo bardzo dziekujemy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie teraz jak wchodzimy w okres roczkowy mam pytanie, nie boicie się szczepić na tą odrę, świnkę, rózyczke? a Natalka dostała pierwszy raz katar. Kupiłam jej krople Nasivin i Cebion. Dobrze,że nie jest tak źle jeszcze. aha i nikt nie odpisał na moje wcześniejsze pytanie czy dajecie jeszcze vigantol? mamamalwiny...ten atak Twojej córki faktycznie może być napadem padaczkowym, jest taki rodzaj padaczki, dziecko nie kontaktuje przez moment, może coś widzieć albo słyszeć jakieś dziwactwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi_81
Hej, nie wiem, czy jeszcze mnie pamiętacie - jestem mamą Czarka z 29.09. Mało się udzielam na forum, ale staram się tutaj często zaglądać. Mam problem - wczoraj Czaruś niefortunnie się przewrócił i złamał rączkę. Lekarz określił złamanie jako proste, bez przemieszczeń. Założył gips na 3-4 tygodnie (mam nadzieję że na 3..)Czarek intensywnie raczkuje, więc jest duży problem, żeby go powstrzymać. Nie może obciążać tej rączki. Czy ktoraś z Was miała takie doświadczenie z maluszkiem? Będę wdzięczna za wszelkie porady, wskazówki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deli --> ja bym ci kochana odpowiedziala gdybym tylko wiedziala co to jest vigantol i czemu go podajesz :) emi --> oj biedny czarus :( :( :( rzeczywiscie bardzo niefortunnie upadl, pewnie sie meczy biedactwo.. paula --> fajowe zdjecia na fb!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, troche mnie nie było, ale jakos mi źle w głowie i na duszy:/. Emi - współczuje, ale niestety nie pomoge. Deli, ja daje 1 krople co drugi dzień. Dzagusia - powodzenia w sprawie kradzieży. Falsa, super że Ziutek tak ze wszystkim podłapal, ale teraz wiesz co znaczy dziecko "wszędzie" Goja, Pola, Kami - szacun za połaczenie pracy z obowiązkami. Kamika, z kregosłupem to przerabane... mojego męza co chwila łamie. My dzisiaj po basenie. Franek raz zrobił podkówke, jak go położyłam na plecach w wodzie, ale pani powiedziała, że to normalne u dzieci w tym wieku. Po basenie spał 2,5 godziny. Teraz tez jest śpiący ale zabrał sie za układanie płyt dvd:/ Ogolnie to znowu ładnie je - ale najlepiej z mojego talerza i u mnie na kolanach, ladnie sie bawi i stoi, stoi, stoi - ale samodzielnych kroczków nie robi. Za to pieknie schodzi z wszystkiego na co wlezie - czyli np z kosza na śmiecie:(. Ze snem standartowo, raz lepiej, raz gorzej - ale na pewno nie za dobrze. No i cały czas przyczepitony do mnie jak rzep.... na dodatek cały czas slysze ze to moja wina, bo za bardzo go "nynam".... Zaczynam przygotowania do roczku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deli -> ja nadal podaję vigantol. byłam ostatnio na kontroli z małą i pediatra powiedziała, żeby w dalszym ciągu podawać 1 kropelkę dziennie. zaufam lekarzowi - jak ona powie żeby odstawić to wtedy to zrobię :) falsa -> vigantol to witamina D3 przeciwko krzywicy. oczywiście serdeczne buziaki dla Juleczki :) paula -> coś ciebie tu mało bardzo! wracaj kochana !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wychodzi ze mnie moja "wyrodnosc matkowa" bo ja nigdy nie dawalam zadnych doodatkowych witamin! nigdy nie slyszlam zeby tutaj ktos dawal, kurcze, to juz teraz to raczej za pozno.. mlody mnie wykancza. paula--> kurcze zachecilas mnie do tego basenu, pojde z mlodym tez na gimnastyke (sa takie w srody w osrodku sportowym u nas), czemu nie, moze jakies matki poznam fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa -> wiem, że w niektórych krajach nie podaje się witaminy D3. moja znajoma z Anglii jak przyjechała do Polski i chciała zbadać synka, wezwała pediatrę i ten był bardzo zdziwiony, że nie dawała Vigantolu. Młody dostał dawkę uderzeniową bo lekarz zobaczył początki krzywicy. ale teraz już jest wszysko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa - to nie wyrodnosć, tylko u was lekarze tego nie zalecają. Ale u nas też różnie. Franek początkowo dostawał 5x w tygodniu. teraz 1 kropla co drugi dzień, a kumpela dawała poczatkowo 2 krople codziennie a w lato nie podaje. Słyszałam tez, ze za duzo wit. d bardzo zle dziala na nerki i powoduje zaparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko, dopiero zasnął i to przy cycku a byl taki padniety.... no co ja z nim mam! Gdzie ja popełniłam błąd? jestem beznadziejna... i na dodatek znowu siedze sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula witaj w klubie samotników! czasem zastanawiam się czy to dobrze, że mąż wziął się za własną działalność. wymiękam po prostu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie conqita, moj niby pracuje na etacie, a dodatkowo ma swoją firme - i nawet dzisiejsze piwo jest "prawie" sluzbowe, jutro mecz i tak w kółko...... naprawde mam dość... Dziewczyny wymyslcie mi jakies fajne hasło na "transparent" na roczek Frania, bo zupełnie nie mam weny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze mi sie przypomniało a'pro po diet - ja przez 1 dzień grypy żołądkowej straciłam 3 kg. waże niecałe 52 kg przy 169 cm:/ dobrze, że odzyskalam apetyt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh witam w klubie samotnych w sobote wieczorem. moj R na bramce dzis, wrocil z pracy, zjadl obiad, polozyl sie spac na godzinke i poszedl. no ale przynajmniej nie na "sluzbowe piwo". tez by pewnie na takie chodzil ale ja zaraz strzelam focha ze siedze sama i on wtedy mowi ze nie moze bo sie mlodym zajmuje. zreszta na szczescie nie ma komu w dupe wchodzic bo juz wyzej w swoim zawodzie nie chce zajsc wiec jak wychodzi to rekreacyjnie i ja trzymam reke na pulsie (czyt. kontrola musi byc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa, to samo mówiła mi lekarka, dlatego od poczatku dawaliśmy mniej, niz zalecane w Polsce 1 kropla dziennie. Ciemie mamy prawie zarośnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula --> a to ma jakis zwiazek z ciemiaczkiem? o bo u nas miesiac temu bylo prawie zarosniete. no i pediatra badal wzdluz i wszez mlodego i nawet rentgen kosci mial robiony i bylo wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magslom
Witajcie, to tak na poranne niedzielne przywitanie, bo pewnie zadna mamusia nie zjarzy tu juz dzisiaj ;) Podczytaujemy kiedy tylko możemy... U nas bez wiekszych zmian... już przestalismy czekac na przespaną noc, budzenie sie 2 razy w nocy, to standard :) Zaczelismy wprowadzac mu prdukty mleczne, i danonki połyka prawie z opkaowaniem :D Nauczył się mowic i pokazywać gestem rączki "nie ma", zbawnie to wygląda ;) Poza tym zrobił się strasznym zbuntowanym łobuzem. No i wlazi na wszytko na co się da wlezc!!!! Co do witaminki 3d, to my juz nie dostajemy, lekarz kazał kupic roztwor tej witaminy, a jest on bez recepty. ciemie nam ładnie zarasta, bo urodzil sie ze starsznie duzym 3x 4cm. Brata coreczka skonczyla w maju dwa lata i dopiero teraz zarosło jej ciemie, lekarz kazał jej chodzić bez nakrycia głowy w słonce zeby szybciej zarosło :D A teraz chyba trzeba w koncu pojsc spać, po upojeniu się ciszą i spokojem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×