Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kleomnne

Trzymacie ręką penisa waszego faceta przy zasypianiu?

Polecane posty

Gość gość
Kocham mojego meza ,wiec bardzo czesto biore fiutka do reki i spie tal lub czesniej nad ranem przy przebudzeniu. Jak wstajemy to pocaluje go w czubeczek i jestem szczesliwa. Fiutek meza to tak samo wazna czesc kochanego ciala jak pozostale. Maz tez kocha pipke i ja trzyma reka a nawet wklada paluszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze jak zasypiamy to maz trzyma reke na cipce a ja w reku mam penisa. Kocham tego k***ska. Przeciez to jest takie piekne jak sie zsunie skorke i widac czubek . Artyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zasnelabym jabym nie trzymala tej kochanej fujarki w reku. Glaszcze go po lebku....bo go uwielbiam. Przeciez to on mniewchodzi gleboko do cipki i ***** a potem sie spusci ....i ma sie meza ze soba a wlasciwie w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika 26
Ja tez lubie mojego miska trzynac za wacka ,szczegolnie rano gdy dobiore sie do niego i czuje w rece jak rosnie .wtedy oczywiscie gora dol...musze strzepac mu i poczuc na cyckach nasienie :) dziewczyny nie traccie czasu ,lapcie swoich facetow za penisy i zyjcie chwila to nasz sprzet :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze zawsze wieczorem sprawdzić czy jest na swoim miejscu i czy ma sie dobrze ,jest wtedy taki malutki ten fi.u.t.ek ze aż mnie smiech ogarnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja trzymałam dopóki mi się nie przyśniły czasy dzieciństwa. spędzałam wtedy wakacje u babci na wsi i kazała mi udusić kurę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomcioWr
Mi się podobało jak dziewczyna tak trzymała:P fajniutko było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś to robiłam ale zawsze się kończyło tak, że mu stawał, dosiadał mnie i dłuugo ujeżdżał. Tyle było ze spania a kiedyś trzeba się wyspać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytajcie w "Decameronie" Boccaccia opowiadanie "Słowik". Moja Żoneczka jeśli zaśnie w moich objęciach to także mnie trzyma za "słowika". Szkoda, że nie mogę uleżeć całą noc w jednej pozycji. Zresztą wtedy nie śpię, a wyspać się trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak trzymam a on wkłada dłoń na cipkę między nogi. Raz trzymałam na zmianę z koleżanką bo nocowała z nami. Ale rano pozwoliłam by mój ją wziął i zerżnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo często jadąc w podróż z kobietą trzyma mojego penisa i bawi się dla mnie to przyjemne i podniecające , jak ona prowadzi to ja bawię się jej łechtaczką , tylko warunek trzeba wiedzieć jak i kiedy robić by nie tracić koncentracji na drodze , to bardzo ważny aspekt . Doznania fajne, polecam młodym dziewczynom na takie zabawy z penisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami zasypiam z meza panem w ustach, jak jestem mozno zjechana to tak mi sie zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja penisa mojego meza ciagle mecze albo ustami albo reka. on to uwielbia i ja tez. czesto i ostro sie bzykamy, super sie dobrylismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mojemu facetowi robię praktycznie codziennie dobrze ręką lub ustami, tak więc nie muszę dodatkowo trzymać gdy zasypia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość A
Często trzymam za penisa w nocy oczywiście golego ., lubię delikatną skórę na nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Która z was chce mi potrzymać mojego grzyba chętnie też dam do dzioba i to prężnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem jak kobieta może wziąć do ręki penisa..... i zasnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszecie pierdoły....a mi jednak stanął....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie juz sie zdazylo ze w buzi glowke penisa mialam i tak zasnelam i to pare razy w pierwszy rok po slubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rano nie ale wieczorem przed zasnieciem przed i po stosunku zawsze trzymam meza za k***ska. Maz czesto trzyma w ustach sutek i reke na sromie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ze trzymam ptaszka...mocno żeby nie odfruna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśle ze większość tych wypowiedzi to facec***iszą ,z łatwością można rozpoznać pisanie kobiet od facetów .wstydzcie się samce by podszywać się za kobiety i to bardzo nieudolnie .Tak na marginesie para śpiąca razem nie jest dziwne tego typu zachowanie.Mam dobra radę do podróży samochodem jeżeli pokonujecie w nocy dalekie odległości proponuje kobiecie trzymać penisa w ręce i się nim bawić by był sztywny ,gwarancja ze kierowca nie zaśnie ,przynajmniej ja tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ranne stwardnienie działa jak taki test czy wszystko działa." x Nie. Po prostu facet musiał mieć rano wzwód koniecznie, bo wieczorem mógł już nie żyć przez mamucie kły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię kiedy moja baba trzyma mnie za fujarę i to prężnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ja jego a on mnie za cipkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faaajnie macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Która chce mi potrzymać mojego grzyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciał bym żeby któraś dziewczyna trzymała mnie za fujarkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś bywało tak że przy zasypianiu trzymała mi mojego Wacka w swojej dłoni było super dobrze , dzisiaj sypiam sam i pozostaje tylko od czasu do czasu pozbyć się nadmiaru spermy lecz w wykonaniu mojej ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Która z was chciała by potrzymać mojego grzyba jestem chętny gotowy a w dodatku napalony na trzymanie i to prężnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×