Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kleomnne

Trzymacie ręką penisa waszego faceta przy zasypianiu?

Polecane posty

Gość gość
Która z was dziewczyn jest chętna i gotowa potrzymać mojego grzyba ile można jechać na ręcznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet to jednak bezmózgowiec ,te wpisy świadczą o waszym intelekcie .Skad się biorą tak głupi faceci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo facet myśli swoim czujnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze trzymam swojego faceta przed snem. Dotknę i po minucie jest sztywny i jeśli jeszcze nie jest za późno to wykorzystuję to na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja trzymam jak mam ochotę na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie moja Żona łapie i doi z rana i przed snem :-) mamy po 36 lat i grzejemy się codzienne po kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejaja

Mezczyzni, zdrowi mezczyzni maja poranny wzwod z powodu tego, ze rano u mezczyzn wystepuje najwiekszy poziom testosteronu.Nie ma niczego wspolnego z jakimis "pecherzami, i nerwami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja trzymam mojego faceta, na dole zawsze po seksie.😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Ja trzymam mojego faceta, na dole zawsze po seksie.😍

 Mam odwrotnie, ja zawsze swoją trzymam jedną ręką za cycka, drugą za pipkę. W nocy ciepło, okno otwarte i co jakby Kowalski się na śnie do niej dobrał ?  ;( a ja bym tyłem odwrócony spał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzały 59
Dnia 12.01.2018 o 09:20, Gość gość napisał:

Bo facet myśli swoim czujnikiem.

Hmmm ... no nie wiem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z igły widły. Niby niepozorny temat a zaczyna żyć własną,, własnym. Nie wiem czym, ale się dzieje.

Kiedy już się przyzwyczaiłem do tego, że tematy są i znikają, wy serwujecie mi ..., które muszę, muszę  i jeszcze muszę przeżuwać. Kiedy trzeba było reagować, to nikogo nie było. Teraz kto jest? Kuszełłe? Retoryczne oczywiście, bo widzę poprawę a jak zaczyna być dobrze, to z pewnością maczała w tym palce.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Evka z Ogrodu napisał:

Stary temat. Bardzo lubię trzymać, dotykać, złapać, położyć dłoń w nocy, niekoniecznie zawsze ma to doprowadzić do seksu. Lubię, gdy mężczyzna śpi bez zbędnej, dolnej odzieży i jest do niego dostęp 😉

To Ty zła kobieta jesteś. Jak możesz podczas snu dotykać mężczyznę w intymnym miejscu! To jest straszne! Możesz w ten sposób przerwać sen! A sen to najważniejsza rzecz w prawidłowym funkcjonowaniu! Pomyślałaś chociaż przez chwilę,że możesz doprowadzić do rozbudzenia czego efektem będzie stan sztywności !! Zgodnie z prawami fizyki żeby pozbyć się sztywności trzeba ciało zanurzyć w innym ciele.(ciało zanurzone w ciele,po utracie zawartości traci na sztywności) tak głosi 4 prawo Archimedesa. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Evka z Ogrodu napisał:

Teraz to boję się przyznać, że lubię dotykać też jego jąder i objąć je dłonią w nocy :classic_blush:🤭

Fizyka jądrowa przyswajana metodą "na dotyk" ? Jak widać "moszna i tak"😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Facetowi stoi rano bo zazwyczaj mu się chce siku i pęcherz naciska na prostatę ,niestety drogie kobiety ale taka jest prawda i to nie jest wasza zasługa 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dziwny gość napisał:

Facetowi stoi rano bo zazwyczaj mu się chce siku i pęcherz naciska na prostatę ,niestety drogie kobiety ale taka jest prawda i to nie jest wasza zasługa 😂

Show ma rację.

To od testosteronu a nie pęcherza.

Poczytajcie o testosteronu to się dowiecie . Największe stężenie tego hormonu jest między 4:00 a 6:00.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko raz dziewczyna zasnęła trzymając go w ręku, teraz mówi że śmierdzi, jest brudny, że go nie dotknie bo jakiegoś syfa złapie, i jeszcze mówi oklapus 🥺

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×