Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

Miumiu ❤️ wiem doskonale co czujesz. Pewne, że ciężko jest wyeliminować pewne zachowania i nawyki u człowieka, ale jest to możliwe.Mów co chcesz a ja i tak w Was wierzę ;-) ;-) Oj... żeby była taka SUPERNIANIA która pomaga w ustawieniu do porządku facetów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dobry pomysł z ta supernianią:) pisał już ktoś do telewizji w sprawie takiego programu??? swojego też zgłoszę bo do ideału mu jeszcze daleko:P ja dopiero wstałam, bo mam noce wiec przesypiam cały prawie dzień, ale wstałam z bólem głowy więc optymizmem nie grzeszę;) musze zrobić projekt inwestycyjny na zajęcia i nie wiem jak się zabrać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kait
i juz po badaniu mój wynik hcg to 27,5 niby 3-4 tydzien ciazy,ale najprowdopodobniej jestem juz w 6-7 tygodniu i prawdopodobnie hcg spada.Mam czekac do piatku i powtorzyc badanie.Jesli wynik bedzie wyzszy to ok a jesli nizszy to mam odstawic leki i czekac na poronienie.Nie wiem czy nie zeswiruje do tego czasu!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kait - trzymaj sie kochana i bądź dobrej mysli 🌻 nawet nie umiem sobie wyobrazić jak jest ci teraz cięzko. Dziwne, że testy nie wychodziły przy takiej becie...standardowo są od 25, czasem nawet od 10, no ale wzrost bety w piątek wszystko wyjasni. Życzę ci żeby beta piątkowa byla przynajmniej 3 cyfrowa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś sobie wlaśnie pomyślałam teraz...jesli w poniedziałek juz testy nie wychodziły znaczy że beta była prawdopodonie poniżej poziomu 25, a teraz wzrasta patrząc na dzisiejsze badanie - to dobry znak :) oby tylko przysrost był prawidłowy co okaże się w piątek. Trzymam mocno kciuki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kait
madu-boze jakbhciała zeby było tk jak mowisz!!!!!!!!!!!!!dzieki wm za wsparcie trohe lzej człowiekowi jak tak popisze z innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kait - mam nadzieję, że wszystko będzie OK i piątek będzie dla ciebie radosnym dniem. A ja dziewczynki dzisiaj chandrę złapałam, chyba winne temu jest przeziębienie, bo kiepsko się czuję, czuję ze choróbstwo jakieś mnie dopada, a oprócz tego jeszcze zęby pobolewają, a dentysty się strasznie boję. Zajrzę do was pozniej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kait
oj Sylka ja tezchce radosnego dnia w piatek doczekac ale dopiero sroda wiec tu troche jeszcze pozagladam bo inaczej moge zeswirowac.;/a do dentysty sie wybierz teraz sa super znieczulenia nic nie poczujesz ja tez nie cierpie dentysty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :-) Kait -> mam nadzieję, że wszystko się dobrze ułoży i w piątek będziesz się cieszyć dobrym wynikiem 🌻 Sylka -> mnie też dopadła wczoraj jakaś melancholia. Ale z nią walczę :-) Nie dam się tak łatwo :P Zabieram się za sprzątanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kait wytrzymaj jakoś do piątku. Pamiętaj, ze stres też źle wpływa na dzidzię, ale jak tu się nie stresować w takich sytuacjach? Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, mnie też dopadł jakiś smutny nastrój. Ja to zrzucam na pogodę i @ bo mnie przed nią zawsze jakaś depresja jedniodiowa dopada. Odkąd tylko pamiętam tak mam :) Niech już przyjdzie, bo już chcę zacząć brać drugi cykl tabletek :) kait - trzymam za Ciebie kciuki i życzę żeby hcg wzrastalo :) I sużo spokoju przede wszystkim musisz teraz mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) ja dzis kochane fruwam tyle roboty mam i spotkania i cały dzień sie zapowiada zapiernicz - więc wpadłam na chwilę się przywitać tylko. Wczoraj do 2 w nocy czytałam Emme i jestem normalnie spiąca jak kot dziś...rozglądam sie po ciuhcu za jakimś spokojnym miejscem na drzemkę, ale chyba nie da rady;) Moja owulacja się zbliża i nie wiem jak logistycznie sprawę rozwiązać, bo jutro wyjeżdżamy do moich rodziców i bedziemy tam aż do niedzieli...i same rozumiecie, że starania w mieszkaniu rodziców z nimi za ścianą sa nieco....stresujące :D Nie wiem czy cichaczem sprawę załatwić, czy powiedzieć \"kochani ja was bardzo przepraszam, macie tu na kino idźcie zabawcie się, bo ja mam wlasnie owulację i jak chcecie zostać dziadkami musicie współpracować\"? przemyslę to jeszcze, szkoda że akurat nie możemy sie z tego wyjazdu teraz wymiksować... Miu, kathreen, emka, Mart, sylka, aisha i reszta babeczek - ❤️ 🌻 Brzuszki - jak tam u was? pozdrawiam i zmykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kait
Dzieki wam wszystkie jestescie kochane...Ale na logike biorąc to jesli najpierw testy ciązowe wychodziły mi wyraźnie a pozniej były prawie juz niewidoczne to najwidoczniej moje hcg spada mam racje nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kait - nie myśl tyle, bo może być tak jak napisała madu- I trzeba wierzyć, że tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Wczoraj próbowałam zapolować na emmę, ale nigdzie nie ma:( poszukam na internecie. Miu 🌻 jeszcze będzie dobrze. ściskam mocno. Kait, postaraj sie wyciszyć, wiem, ze to latwo pisać, ale nic nie zmienisz nerwami, jedynie możesz zaszkodzić. Trzymam kciuki. U mnie nieciekawie:( pęcherzyki małe i już świruję, ze kolejny cykl w plecy:( otrząśnijcie mnie, prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kait - na to wygląda, ale wiesz kochana w tak wczesnej ciąży różne dziwne rzeczy dziać się mogą - mojej przyjaciólce co jest obecnie w 6 m-cu, nie wyszły 3 testy (ok 1,5 tyg po @), jak równiez pierwsza beta jej nie wyszła...nikt nie kuma dlaczego. Ona się zestresowała, że cos jest nie tak, posżla do gina, a on że ciąża proszę pani, potem beta ruszyła jak dzika i teraz jest wszystko ok. Ciężko gdybac - mam nadzieje, że będzie ok u Ciebie. trzeba zdac sie na los - nic nie możesz zrobic żeby pomóc (poza nie stresowaniem się - na to zawsze jest czas). 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Kochane :)))) Ja wczoraj zasnęłam na 39,5, no padłam a tak polubiłam ten serial. Moje klimaty, hehe :)) ale jak ja teraz wstaje coś ok 5.30 to nie daję rady... Kait :) Trzymaj się Kochana...ja wiem jak ten czas do piatku bedzie Ci się dłuzył, ale zaglądsaj titaj. Tutaj są same DOBRE DUSZKI :):):) ❤️ wspomoga, pocieszą etc...:))) Madunia, ale Ty to jesteś aparatka hihi ja bym chyba po cichaczu...twarz w poduszkę, hihi A co...nieraz tak bywało :P Tak czy siak...owu marmoac nie można... 🌻 Hannaa, bidulku nie stresuj się tak, bo stresowanko źle wpływa na starnko :) Najważniejsze, że są... i żeby choć jeden pękł...i będzie dobrze :):) Po co na zapas się zamartiać. Może to marne pocieszenie, ale Ty przynajmniej masz szansę, a ja na dzień dzisiejszy jaką??? Bez drugiego do tanga :P to zero staranek w ogóle...no bo jak???? :) sama to sobie mogę... w nosie pogrzebać, hehe Kathreenko ❤️ 👄 i Wszytskie Laseczki ❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamka ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ TRZYMAJ się Kocxhanie...No faktycznie palec Boży nad Tobą czuwa i dobrze...Co tam..łapka się zagoi, najważniejsze, że jesteś cała i zdrowa. Ściskam Cie mocno i dużo zdrówka Kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze kamka......CAŁE SZCZEŚCIE ZE NIC CI NIE JEST! 🌻 mialam czołowe 3 lata temu, auto poszło do kasacji a nam nic sie nie stało ...nawet 3 miesięcznemu psu. Wiem jak to jest cięzko się otrząsnąć, 2 tyg nie mogłam spać bo cały czas mi się wypadek śnił..masakra. Ktos tam czuwa nad tobą. Hania - który dzień cyklu i jak małe? nie ma dominującego? Pamiętaj, że nie ma kobiety ktora ma zawsze wszystkie cykle owulacyjne. Może jeszcze podrosną? Bądź dobrej myśli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kait
Dzieki za dobre słowa dla wszystkich ! Miło jest tutaj podzielić sie problemi choc widze ze tu kobitki piszecie nie tylko o staraniach,ciazy i dzieciach....poprostu o życiu:)superek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki 🌼 Kamka no całe szczęście, że Ci się nic nie stało. Patrzcie dziewczyny jak to w życiu jest. Człowiek wychodzi z domu i nawet nie myśli o tym, że może się coś stać... Hanna - spokojnie nie martw się - to jeszcze o niczym nie świadczy. Madu - Miumiu dobrze napisała poduszka na twarz i heja. Tak ważnego dnia absolutnie nie można ominąć 🌼 Miumiu ❤️ Ja cos dzisiaj nie mam humorku, chyba ta pogoda tak na mnie działa. Na dodatek po tym clo. jajniki mnie coraz bardziej pobolewają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce.byc.mama
hej dziewczyny nie miałam czasu żeby czytać wszystkie posty. Chce zacząć starać się o dzidzię od wakacji, na razie chcę się do tego przygotować zmieniałam trochę swoją dietę łykam kwas foliowy chce przeprowadzić wszystkie badania typu cytologia usg itp itd. A potem mam nadzieję że jakoś to będzie chociaż już bardzo się boję sama nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamka, dobrze, ze nic Ci sie nie stalo,ręka się zagoi i będzie ok. Moje pecherzyki w 12 dc miały 10 i 9,9 mm, brak dominującego, bo oba jakby tak samo rosną. Nie mam jeszcze śluzu plodnego, więc może cholery jeszcze urosną.Choć gin.stwierdził, ze owulacji chyba nie będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za dobre słowa :-D. Jadę zaraz na zakupy, aby pozbyć się chandry, bo dziś siedzenie w domku mi nie służy. Kamka - dobrze, że ta cała historia samochodowa tak się skończyła. Dziś zaczynam staranka, @ poszła sobie w siną dal, może przytulanka pomoga na tę moją dzisiejszą chandrę. Bo u nas ciąglę pada, pada.....pada. Taka pogoda wszystkie bocianki wystraszy ;-). Ale może i figlom będzie sprzyjać. Pa pa odezwę się pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam laseczki....wspominałam już ze na długi weekend majowy jade do Sopotu?!no tak le właśnie wtedy bym miała okres no i bardzo chcę go przesunąć...w tym tygodniu skończą mi się dni płodne wiec bym nie stracił na tym jesli na ten czas np od tego poniedziałku juz zaczeła łykac tabletki anty Ysminelle i zaraz po powrocie bym je odstawiła... ale mi sie gospodarka hormonalna rozchwieje i boję sie ze potem bedzie jeszcze gorzej zajść w ciąże...no tak jedziemy z M, chcieliśmy isc na basen ale ja nie lubie pływąc podczas okresu, chyba ze to końcówka...co myślicie o tym?!ja na dniach płodnych nie strace tylko znów przesune sobie cały cykl no ale tk niestety przypadło.prosze o rade...pozdrawiam Was ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarina - nie warto, potem to może byc róznie - kwadratowo i podłuznie może ci się tak pokiełbasić, że sporo czasu może minąć zanim wrócisz do normy. Lepiej tampon kupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję madu za rade...pewnie z niej skorzystam...no tamponów to j zawsze używam ale chodziło o ten nastrój ....morze, M., seks...wrrr...sama radość...a tak bedzie musiał zadowolić się kolacją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×