Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

Martt musisz dzielnie czekać, bo z @ nigdy nie wiadomo. Oj to czekanie to jest najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kait
Jestescie super laseczki jak tak poczytałam co mi napisałyscie to juz mi troche lepiej . Wiem ze przejda mi te doły wiem wiem...i pewnie znowu zaczne staranka i znowu zaczne robic testy i bede czekac na te 2 krechy :)które niestety częsciej nam sie zamieniają na jedną niestety ale my jestesmy jednak silne i mamy duuuuzo uporu w starankach czego wam kobitki tez zycze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kait
Teraz to sie zastanawiam co robic dalej.Co do pracy to chyba wezme L4 do konca miesiąca a w maju wstawię sie do pracy.W poniedziałek zamierzam jeszcze raz zrobic hcg a pozniej w czwartek.Zobacze czy spadło mi do zera zeby sie upewnic.Wizyte mam w czwartek i jestem ciekawa czy w ogóle zrobia mi jakis zabieg czyszczenia czy nie bo z tego co mi sie wydaje to ze raczej nie wydaje mi sie to troche dziwne i z jednej strony chciałabym to miec z głowy ze wzgledu na zdrowie juz.Moja kolezanka poleca mi tez jakiegos super lekarza coprawda jest drogi ale ponoć dobry i ze ma super usg.Zastanawiam sie zeby sie wybrac w poniedziałek jeszcze na wizyte do niego zeby zobaczył na usg i moze w celu porady a pozniej w czwartek jeszcze isc do tej mojej lekarki co o tym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kait
bo ja nawet nie wiem czy ja juz poroniłam jak miałam te krwawienia i plamienia przez tydzien czy dopiero to nadejdzie czy tez samo sie jakos wchłoneło,czy powinnam miec łyzeczkowanie czy tez była to wczesna ciaza i nie trzeba sama nie wiem co mam myslec o tym wszystkim...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może wybierz się też do drugiego lekarza, tego co poleca twoja koleżanka, zawsze bedziesz miala dwie opinię i będziesz spokojniejsza, jak ma taką super aparaturę to ładnie wszystko sprawdzi, będziesz wiedziała na czym stoisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak, w takiej sytuacji lepiej niczego nie zaniedbać a u mnie humor bardzo dobry, nie wiem z czego się cieszę nie mam domu dziecka a jeszcze sie cieszę ;) chyba zakupy mi poprawiły humor, mam ładną kiecke na wesele:) i mam zamiar się super bawić, szkoda że to dopeiro za tydzień miumiumiu poszalej dziś tam za nas wszystkie i wypij za nasze zdrówko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ashia już byłam u fryzjera, tylko podcięłam i troszke. wycieniowałam włosy bo jakoś nie miałam odwagi na trwałą... jeszcze tylko odrosty musze zafarbować do soboty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny troche mnie nie było ale mialam troche stresow w pracy no i mam teciow na głowie czasami mi nerwy puszczaja ale jakos daje rade. Jeszcze tydzien i bede miec spokoj. Kamka82 jak dobrze ze nic Ci sie nie stało. Kait przykro teraz pewnie bedziesz załamana ale bedzie dobrze jeszcze bedziesz mama głowa do góry. Miumiumiu jak było na weselu wybawiłas sie. Mart tzrymam kciuki zeby @ nieprzyszła, a moze zrob sobie test bo jak sie bedziesz denerwowac i czekac na @ to moze Ci sie opoznic. Ja raz tak mialam ze myslalam ze juz sie udało bo okres mi sie 3 dni spoznial a pozniej przyszedł. Pozdrowionka dla reszty :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwczyny alarm odwołany. Ja źle obliczyłam @ i ona powinna przyjść do mnie 26.04. coś się nam tutaj pomieszało. Teraz do tego doszłam i wreszcie się nie dziwię, że @ nie dostaję ;/ No trudno czekam jeszcze tydzień. Nie powiem żebym nie była roczarowana, ale jakoś to będzie. Toprawię tabelkę żeby była oki. kamila82......Kamila...........25.....6..........21.04 ......Zabrze aga25_........Agnieszka......25.....6.........10.05.. ......podkarpacie madu..........Asia..............29....6...........03. 05......podbeskidzie kamka82......Kamila...........25.....2..........8.04... . ...łódz/gdynia valeri..........Aga..............28.... 3..........3-5. 0 3.....katowice Kathreen .... Kasia ............31.....9.........12.05........Wr miumiumiu....Kasia....................3.......... 23.04 .......ok.Wawy Łezka29.......Maja.............29.....6..........przerwa . ..dolnyśląsk ashia..........Asia...............25.....2.........przer wa......Wawa virtualia......Lucy..............29......0.............. . .......UK ania741.......Magda............25.....2..........30.03 ..... śląskie samanta27...Agnieszka........27.....4.. przerwa .... Irlandia melcia24......Kasia.............24.....2............4.05 ....podlasie anna6889......Ania.............39.....3...........16.04. .....dolnośląskie Hannaa.........Hania.......... 36.....9...........3.05......śląskie Martt...........Marta...........27.....9..........26. 04....dolnośląskie Sylka27H......Sylwia............27.....3..........07.05. .....wielkopolskie EMKA_007....Magda............29......2...........14.04.. ......W-wa BRZUSZKI Karo91........Karolina..........23.....1...........20.10 .08......FR Agusia79......Agnieszka.......29......2..........ciąża ..........łódzkie Elmirka85.....Ania..............23.......4.........ciąża ...........młp mataii.........Magda............30.....1...........ciąża ..........podlasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kait
co to za lista?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kait to taka tabelka w której zapisujmy który cykl się staramy a w dolnej są BRZUSZKI:) tylko tych jest akurat malutko ale wierzymy że się tam znajdziemy wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kait
a co trzeba zrobic zeby sie tam znalesc na tej cennej liście?:)czy to tylko wybrańcy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne że to tabelka dla wybranych czyli dal wszystkich z tego wątku:) skopiuj ostatnia tabelkę i wpisz się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam tabelke, wredna @ przyszła dzisiaj z samego rana. Wiecie co dziewczyny ja juz chyba trace nadzieje. Bo jak mozliwe jest zeby kochajac sie w okresie owulacji i 7 raz nic z tego? :( kamila82......Kamila...........25.....7..........16.05 ......Zabrze aga25_........Agnieszka......25.....6.........10.05.. ......podkarpacie madu..........Asia..............29....6...........03. 05......podbeskidzie kamka82......Kamila...........25.....2..........8.04... . ...łódz/gdynia valeri..........Aga..............28.... 3..........3-5. 0 3.....katowice Kathreen .... Kasia ............31.....9.........12.05........Wr miumiumiu....Kasia....................3.......... 23.04 .......ok.Wawy Łezka29.......Maja.............29.....6..........przerwa . ..dolnyśląsk ashia..........Asia...............25.....2.........przer wa......Wawa virtualia......Lucy..............29......0.............. . .......UK ania741.......Magda............25.....2..........30.03 ..... śląskie samanta27...Agnieszka........27.....4.. przerwa .... Irlandia melcia24......Kasia.............24.....2............4.05 ....podlasie anna6889......Ania.............39.....3...........16.04. .....dolnośląskie Hannaa.........Hania.......... 36.....9...........3.05......śląskie Martt...........Marta...........27.....9..........26. 04....dolnośląskie Sylka27H......Sylwia............27.....3..........07.05. .....wielkopolskie EMKA_007....Magda............29......2...........14.04.. ......W-wa BRZUSZKI Karo91........Karolina..........23.....1...........20.10 .08......FR Agusia79......Agnieszka.......29......2..........ciąża ..........łódzkie Elmirka85.....Ania..............23.......4.........ciąża ...........młp mataii.........Magda............30.....1...........ciąża ..........podlasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko przykro mi.... ja mam tylko 1 cykl mniej od Ciebie i tez tracę nadzieję... mój mąż wierzy ale ja już nie owszem mam takie marzenie ale wiarę coraz mniejszą, przeszło to wszystko u mnie w obojętność ale przynajmniej mniej boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dość długiej przerwie.Uaktualniam tabelkę,bo przyszła do mnie @ dzisiaj rano,spóźniona o 4 dni.Teraz już sama nie wiem kiedy będę miała kolejna bo ostatnio cykle mam niezbyt regularne.Ale to nieważne,nie poddaję się i będę starać się aż do skutku. kamila82......Kamila...........25.....7..........16.05 ......Zabrze aga25_........Agnieszka......25.....6.........10.05.. ......podkarpacie madu..........Asia..............29....6...........03. 05......podbeskidzie kamka82......Kamila...........25.....2..........8.04... . ...łódz/gdynia valeri..........Aga..............28.... 3..........3-5. 0 3.....katowice Kathreen .... Kasia ............31.....9.........12.05........Wr miumiumiu....Kasia....................3.......... 23.04 .......ok.Wawy Łezka29.......Maja.............29.....6..........przerwa . ..dolnyśląsk ashia..........Asia...............25.....2.........przer wa......Wawa virtualia......Lucy..............29......0.............. . .......UK ania741.......Magda............25.....2..........30.03 ..... śląskie samanta27...Agnieszka........27.....4.. przerwa .... Irlandia melcia24......Kasia.............24.....2............4.05 ....podlasie anna6889......Ania.............39.....4...........ok.19.05. .....dolnośląskie Hannaa.........Hania.......... 36.....9...........3.05......śląskie Martt...........Marta...........27.....9..........26. 04....dolnośląskie Sylka27H......Sylwia............27.....3..........07.05. .....wielkopolskie EMKA_007....Magda............29......2...........14.04.. ......W-wa BRZUSZKI Karo91........Karolina..........23.....1...........20.10 .08......FR Agusia79......Agnieszka.......29......2..........ciąża ..........łódzkie Elmirka85.....Ania..............23.......4.........ciąża ...........młp mataii.........Magda............30.....1...........ciąża ..........podlasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga to chyba mozemy sobie reke podac, bo do dzisiaj bylam caly czas pelna optymizmu, a dzisiaj jak @ przyszla to nawet sie nie spodziewalam ze mnie to tak załamie. Tak wszystkie nadzieje odeszły i nie wiem juz co mam robic. Pol dnia spedzilam na stronkach o adopcji, ale do tego musimy być w zwiazku małzenskim a to wstepnie planujemy na lipiec. No i chyba tak sie skonczy, ze jak do lipca nic z tego nie bedzie to adopcja - i taik zamierzalismy adoptowac, tylko chcialam najpierw sprawdzic sie jako matka, no ale chyba nie bedzie mi to dane. Resztkami nadziei, w tym cyklu moj TZ dziennie bedzie bral cynk ja oczywiscie kwas foliowy i wiesiołek, a w okolicach owu bede testowac i do tej pory zero sexu. Jak i po tym sie nie uda to trudno, juz nie bede sie starac, bo poki co wszystko podporzadkowane jest jednej mysli, pokoj drugi do tej pory stoi prawie bez mebli, bo nie wiem jak umeblowac - jakbym byla w ciazy to oczywiscie bylby pokoj dzieciecy. Cholernie ciezko mi dzisiaj jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kait
Kurcze rozumiem Was i to co czujecie gdy macie nadzieje ze tym razem sie uda a tu znowu porażka..ja to przechodziłam również przez kilka miesięcy.Ale wiecie co to chyba nie jest najgorsze jednak ja sie dzisiaj naczytałam o ciązy pozamacicznej boże to musi byc dopiero straszne !!!Jeśli moja ciąza była biochemiczna tylko to w zasadzie powinnam się cieszyc ..tzn odczuwam to jako "szczęście w nieszczęsciu".......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, coś spać nie mogę :-(. Macie rację są różne nieszczęścia związane z ciążą i tematem wkoło tego. Moja koleżanka musiała rodzić martwe dziecko :-(. Ale nie będę przytoczała tu więcej tych smutnych przykładów z życia wziętych. Prawda jest taka, że mozemy zawsze się martwić, najpierw planując ciąże, dlaczego nie mogę zajść, co jest ze mną nie tak? Pozniej będąc w ciąży, czy aby dziecko urodzi się zdrowe? Po urodzeniu: czy dam sobie radę, czy prawidłowo się rozwija, dlaczego synek koleżanki już mówi a mój nie, czy szukać pomocy u specjalisty? itp. Nie uciekniemy od problemów, bo macierzyństwo to ciężka droga, ale my swiadome jej trudów i tak wybrałysmy ta drogę i się nie cofniemy. Bo my twarde babki jesteśmy i nie jedna przeszkodę pokonamy, każda z nas ma inną droge do pokonana, jedna jest krótka, inna długa, ale każda prowadzi w końcu do celu. Zobaczycie dziewczynki będziemy jeszcze mamami :-D. No no chyba z powołaniem sie minęłam, piszę jak jakaś pani psycholog :-D. Ale ja zawsze wszystko umiem tak ułożyć w mojej główce, że wychodzi mi wkońcu puenta sukcesu :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kait
kurcze i znowu cos nowego u mnie właśnie pojawiają sie u mnie znowu jakies krwawienia lub @ W ZASADZIE I JEDNO I DRUGIE JEST TERAZ MOZLIWE więc dlatego sie niepokoję czy bedzie to normalna @ i to chyba dobrze nawet czy tez przerodzi sie w krwotok;/Zadzwonie gdzies 9:00 do lekarza ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki to ja Wam powiem coś optymistycznego. Moja koleżanka zaszła w ciążę. Starała się o wiele dłużej od nas. I wreszcie im się udało. Więc nie załamujcie się kochane. My dopiero jesteśmy na początku tej drogi i nikt nam nie powiedział, że będzie lekko. Dlatego za każdym razem kiedy nam się nie udaje, musimy otrzeć łzy i stać się silniejsze, dla naszych dzieciątek, które też czekają żeby do nas przyjść i tak samo są niecierpliwe :) I na pewno wszystkie będziemy mamusiami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja gdy ostatnio dostałam @ to wyłam okropnie, miałam wtedy jechaćna zjazd obudziłam się o wiele za wcześnie i już wiedziałam, przeryczałam dobrą chwilę i wogóle miałam do bani dzień ale potem to przeszło... teraz mi to zaczyna być obojętne, jestem przygotowana (w miarę ) na kolejne niepowodzenia choć pewnie popłaczę nie raz o adopcji też myślałam, rozmawialiśmy nawet o tym z moim mężem, ale jest problem taki że trzeba być małżeństwem podobno 5 lat!! no i my nie mamy żadnego domu na własność, mieszkamy w moim domu rodzinnym ale to jest własność mojej siostry, ja mam tylko zagwarantowane prawo dożywotniego mieszkania:( a to może być za mało żeby spełnić warunki materialne przy adopcji... ale jeśli będzie można to na pewno adoptujemy, chcę tulić swoje dziecko:) zastanawiam się czy ostatnio te testy robiłam źle czy może był zły wynik czy może jednak COŚ tam się wykluło bo niby test pokazywał jakąś słabą kreseczkę a zdarzyło mi się tak już 2 razy, jeśli COŚ było to dobry znak bo jesteśmy płodni, a że się nie utrzymało to widocznie nie wszystko było tak jak trzeba... lepiej stracić bardzo bardzo bardzo wczesną ciążę niż potem jak już się przyzwyczaję do bycia mamą.... i obiecałam sobie że nie będę robić testów no chyba że mi się @ spóźni 2 tygodnie:) nie chce mi się iść do pracy( a raczej obozu prac:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Witam również po dłużej przerwie, jakoś też dołki mnie ostatnio łapią różniste. Nie mam w tym cyklu owulacji i tylko czekam na @. Poknociło sie to strasznie wszystko :( Kait, bardzo mi przykro:( też przez to przechodziłam:( Prawdopodobnie na tym etapie nie bedzie konieczne czyszczenie, zycze Ci tego, bo wtedy w zasadzie można się starać od pierwszego cyklu po krwawieniu. No i przechodzisz przez zabieg :( Anna, Kamila, trzymajcie się dziewczynki, może to dla Was własnie pierwszy dzień szczęśliwego cyklu:) Trzeba wierzyć i sie nie poddawać. Anna 🌻 jak nic nie pisałaś o @ to miałam nadzieję, ze sie udało. Dobrze, że nie tracisz nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martt nareszcie jakaś dobra wiadomość:) miumiumiu odespałaś weselisko????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Kochane.... Odespałam Aga 🌻 było superancko...na prawdę ubawiłam się sympatycznie, choć nie powiem dołeczki mnie co i raz dopadały na weselu a propos mojego M, który.... jak się okazał był pod USC i mnie widział z daleka i patrzył czy z kims jestem i pisał sms-y. Bardzo mi się wtedy przykro zrobiło, ale cóż... sam podjął taką decyzję. Panna młoda, jest w ciązy z blizniakami ;P wyglądała cudeńko ( ma 36 lat) Jest w 10 tyg ciązy a schudła w tym czasie jakieś 5 kg. W ogóle nic nie było widać.... Pan Młody tez przystojniaka kawał :) Ładne miejsce wesela, jedzonko pyszn, no wszytsko alegancko hehe Odwiedziałm teraz inny mój lubiany topik , na który chadzam i tam ... jedna Kochaneczka wczoraj poroniła :(:(:( samoistnie na poczatku ciąży...a tak jej gratulowałyśmy :( Podobno z co 7 ciążą tak się dzieje :(((, kurcze taki przykry news ... bardzo mi jej żal, bo ona tak jak My tutaj bardzo się starła o dzidzię, no brak słów pocieszenia.... Ale, samo życie niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super że się wybawiłaś:) ja za tydzień mam zamiar zrobić to samo:) co do Twojego M. to moze i jest trochę dziwny ale wydaje mi się że mój by się zachował tak samo... no cóż faceci są trochę dziwni... moze mu się odmieni:P co do tego wątku i poronienia to podczytuje ich temacik czasem bo kiedyś tam pisałam ale potem jakoś nie umiałam się tak odnaleść na początku ale podczytuje je i czytałam o Ivoon:( moge tylko domyślać się co czuje:( ale może to lepiej że teraz a nie np za miesiąc czy dwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kait
dodzwoniłam sie do lekarki Powiedziała że teraz będzie ze mnie wylatywac własnie ta"ciąza"ze tak to sie własnie dzieje.To krew ze skrzepami:(I teraz mam czekac do czwartku powtórzyc beta hcg i przyjśc na wizyte do niej.Wtedy sprawdzi ile tego wyleciało i czy macica sie sama oczyściła czy tez konieczne bedzie czyszczenie na zabiegu w szpitalu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×