Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

kurcze jestem zła bo dzisiaj dostałam @ a w 5 dniu cyklu mam zrobic te badania a 5 dzien wypada u mnie w niedziele i co mam w takim razie zrobic?zrobic w poniedziałek czy muszę czekac na kolejny cykl?;.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny kait nie wiem co ci doradzic, najlepiej by ci odpowiedział lekarza, ale może dziewczyny będą wiedzieć a u mnie niefajnie bo jest mi smutno, tak to dzis przemyślałam i okazało sie że to nie jest mój 6 cykl tylko 7!!! tylko pierwszy to był taki spontan, no ale tez nie wyszło:O nie wiem co mam już o tym myśleć:( aj mam dołka i muszę poczekać aż mi przejdzie... pogoda jest u nas paskudna a ja spróbuję skończyć pracę mgr dzis ale natchnienia nie mam i nie wiem co z tego wyjdzie;) miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga-trzymaj sie jakoś !!musza te doły kiedys zniknąć;/ po drugie to mam jakos teraz te @ nieregularnie wczesniej miałam zawsze miedzy 26-29 dni do lutego.W marcu zaszłam w kwietniu poroniłam a w maju @ dostałam 2 maja no i wczoraj czyli 21;/czyli teraz wyszło 19 dni róznicy troche mi sie wszystko rozlegulowało...;/ Ale ja uciekam dziewczynki jadę odpocząć w góry wracam w niedzielę.Pozdrawiam was wszystkie serdecznie buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj faktycznie niefajnie się porobiło, no ale pewnie to wymaga czasu zeby wszystko wróciło do normy baw się dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję że ktoś się tu wreszcie zjawi i nie będe pisać sama ze sobą;) a tak serio to mam trochę problem, bo dziś mam 14 dzień cyklu no i nastawiałam się że gdzieś w okolicach 14-15 dnia będzie owulacja, w tym celu mieliśmy zrobić tygodniową abstynencję, no i po pierwsze to nie wyszło bo się wczoraj bzykneliśmy... a poza tym jak na razie zero objawów zblizającej się owulacji, śluzu praktycznie nie ma, no i miałam jeszcze 2 testy owulacyjne co kiedyś na allegro zamawiałam no i zrobiłam jeden i jak był mokry to nic nie było dopiero po wyschnieciu słabiuśka kreseczka, czyli jeśli dobrze działa to jutro na pewno owulki nie będzie zresztą wogóle będzie opóźniona a cykl wydłużony, wiem t z dawniejszej obserwacji cyklów:O jesli wogóle będzie teraz owulacja:( mieliśmy się jutro kochac ale nie wiem czy nie poczekać do niedzieli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga_25 jasne że masz się kochać a najważniejsze wyluzować...psychika to podstawa...trzmię kciuki:) Sama mam 23 dc a starania rozpoczęliśmy juz od 8dc praktycznie codziennie wiec mam mega nadzieje ze coś zaskoczyło...Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga_25 jasne że masz się kochać a najważniejsze wyluzować...psychika to podstawa...trzmię kciuki:) Sama mam 23 dc a starania rozpoczęliśmy juz od 8dc praktycznie codziennie wiec mam mega nadzieje ze coś zaskoczyło...Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wróciłam z gór i jestem dosyć zadowolona bo troche odpoczełam a szczególnie psychicznie!!Pozdrawiam was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze gdzies wyczytałam ze po zabiegu jak ktos ma rh- powinno sie dostac zastrzyk z immunoglobuliny.Ja coprawda nie miałam zabiegu bo poronienie samoistne ale zastrzyku nie dostałam :(Myslicie ze to ma jakie ś znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane... 👄 a gdzie Wy wszytskie się zapodziałyście :0 taka piekna pogoda...tak, tak piekna, bo się dłuuuuuuugasny weekend skończył :P Wczoraj byłam u maluszka co ma 3 tygodnie :) jest piękniusi, wazy całe 3300 :) fajny jest, ale wiecie co ...ma siusiaka takiego ze 2 cm....SZOK, podobno i lekarz się dziwił....hihi U mnie BZ...ale i tak tutaj będę...moja grupo wsparcia :) Buzka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bym chciała wiedzieć co się stało że tu tak puściutko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim. Rzeczywiście topik lekko podupada nam tutaj a niedługo będziemy przecież świętowaly półmetek ;-) No no.... Miumiu kawał siusiaka! Jakiś Casanova z niego wyrośnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny widze ze pustki na naszym topiku. Aga25_ ja wlasnie dlatego nie stosuje tesow owulacyjnych i innycy rzeczy bo to tylko stresuje i w niczym nie pomaga. Masz ochote na przytulanko to sie nie zastanawiaj. Trzeba pamietac ze sex powinnien byc czyms przyjemnym a nie tylko słuzyc w celu poczecia. Ja tam całkowicie wyluzowalam stwierdzilam ze jak mam byc w ciazy to kiedys bede nie mam zamiaru sie przejmowac i chodzic po lekarzach i robic kupe badan po to zeby tylko sobie namieszac w głowie i nabawic sie nerwicy. Dziewczyny trzeba cieszyc sie z tego co sie ma zyje sie tylko raz, trzeba wyluzowac a na pewno nam sie wszytskim uda. U mnie pogoda kiepska. Znowu mam nadgodziny wiec mało spie i jestem zmeczona. Pozdrowionka głowa do góry dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta 27-pomału dochodze do tego samego wniosku co ty ja robie ostatnie badania które sobie załozyłam ze zrobie pojde jeszcze to tego moze endokrynologa i koniec nic wiecej nie robie ! ilez mozna chodzic po lekarzach robic badania i sie stresowac! zaczynam popierac powoli takie słowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie ktoś się pojawił:) ja już sama nie wiem kiedy w tym cyklu miałam owulację i czy juz miałam:O wcześniej robiłam tak jak piszecie ale w tym cyklu chciałam spróbowac trafić w owulkę a wcześniej zrobić przerwę i jak na złość mi się przesunęła i pewnie znowu nic z tego:( teraz mam nocki i właśnie wróciłam z pracy i jestem wykończona tym razem fizycznie, na szczęście w piatek mam urlop;) mykam do łóżeczka:) miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy któras z was robiła tsh,t3,t4/to sie robi tez w określonych dniach cyklu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tsh
nie ważne w któym dniu cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki :) melduję się po weekendowo . jakis marazm straszny mnie dopadł, nie mogę się od 2 tyg normalnie ogranąć, nic mi sie nie chce, a roboty mam tyle, że jak sobie o tym wszystkim pomyślę to mi sie slabo robi. W nd w nocy wrócilismy z wyjazdu, wczoraj byłam w delegacji, w domu mam taki bajzel, że płakac mi się chce. Ogólnie nie czaję co się wokół mnie dzieje. Szef mnie tak wkurza że mam normalnie ochotę go gołymi rękami udusić. @ mi się spóźnia, co prawda dopiero 1 dzień więc raczej się nie nastawiam, ale jest to irytujące. Jeszcze kilka miesięcy temu byłabym już pewnie w tej chwili po obsikaniu przynajmniej kilku testów, a teraz nawet na to nie mam ochoty. Bolą mnie plecy, ogólnie psychofizycznie czuję się raczej do D...:O i wogóle niech mnie ktoś przytuli :( ehhh sorry ale musialam się gdzies wygadać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madunia :):):) Jesteś jak Słonko na niebie [przytulam z całych sił] nawet jak jestes takim Smutas jak dzisiaj.... No czasami te nasze akumulatorki się wyczerpuja i potrzeba nowych miłych, fajnych, ciepłych zdarzeń aby je troszkę podładować. Samama mam do d....okropnie. Ale moje do d.... jest sto razy gorsze niż twoje do d... Mam nadzieję, że to Cię pocieszy, że inni mają gorzej... i są ogóleni w czarnej d.... jakby to Powiedział bohater 39,5 :P Co tam...obysmy tylko zdrowe były, resztę sobie....kupimy ;P na pocieszenie. Ściskam Cię i cały czas jestem blisko...cały czas. trzym się Kochania i się nie łam....dobrze będzie :P CMOK 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja Miumiu ! Juz teraz wiem dlaczego tak lubisz 39 i pół. Ja tez ostatnio zaczęłam ogladać ;-) Oglądam też ten serial w niedzielę wieczorem \'\"Teraz albo nigdy\" tylko coś słaba akcja w nim jest i zaczyna mnie nudzić. Madu zawsze to 1 dzień. Trzymam mocno kciuki. Ja dzisiaj znowu ide do lakarza - po co? Zupełnie nie wiem. Łykam luteinę od 3 dni. W czerwcu robie przerwę z lekami. Kait pytałaś o tsh - nie trzeba robić w określonym dniu. Nie trzeba również na czczo. Samanta , Aga 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że nie tylko u mnie nie najlepiej:O chyba się nie wyrobię z pracą w terminie i obrona pójdzie na wrzesień:( no mówi się trudno... do tego wkurza mnie ten mój cykl, bo nie moge określić kiedy mam owulację i czy już miałam czy nie, cholernie kuje mnie jajnik, no i śluz ciągle jest, czasem mi się wdaje że już nie ma, to potem znowu się pojawia także chyba jeszcze nie było tego dnia, wkurza mnie to bo mi się opóźni @ a ja tego bardzo nie lubię czyli zamiast 7 czerwca to pewnie będzie koło 11-12:O niby staram się nie myśleć i nie nakręcać ale JA CHCę MIEć DZIECKO:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( do d... z tym wszystkim:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Miumiumiu wiem ze zawsze moze byc gorzej, ja dałam sobie spokoj ze staraniami bo jestem na to za bardzo nerwowa. Jak sie uda przypadkiem to super a jak nie to trudno. Aga25_ moze uda Ci sie skonczyc pisac prace. Nie wiem jak to jest u Ciebie na uczelni ale mi sie udało obronic 3 lata temu w połowie lipca bo tak promotorowi pasowało. Wiec moze tez Ci sie uda przed wrzesniem. Madu trzymam kciuki zeby @ nie przyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kathreen28-dzieki za opowiedz co do tsh.Dzisiaj odebrałam pierwszą cześc badan hormonalnych wszystkie chyba są ok wg norm napisanych na nich oprócz estriadolu norma jest od 73-537 a u mnie jest napisane ponieżej 73:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :-) Dawno mnie tutaj nie było, ale już nadrobiłam zaległości. Widzę, że jakoś pusto się zrobiło i nastroje nie bardzo... My byliśmy kilka dni w rodzinnych stronach i zakochałam się w małym bobasku - 6 tygodniowej córeczce mojego brata :-) Niestety mój mężuś stwierdził, że dzieci są przereklamowane więc nie liczę na to, że nagle odezwie się w nim jakiś instynkt przedłużenia \"nazwiska\" w najbliższym czasie :P Właśnie przed chwilą zostaliśmy zaproszeni na wesele 7 czerwca! Tylko niestety nie wiem czy pojedziemy chociaż mam wielką ochotę się pobawić to trochę mnie zniechęca 350 km w jedną stronę... Kait -> mam nadzieję, że wyniki badań wyjaśnią trochę Twoją sytuację i będzie łatwiej starać się o maluszka. Trzymajcie się dzielnie Dziewczynki 🌻 miłego wieczoru :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje wyniki narazei wszystkie wyszły ok oprócz estriadolu norma jest od 73-537 a u mnie jest napisane ponieżej 73.Ale nie wiem co to znaczy ;/Pozdrawiam was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:) ja właśnie wróciłam z pracy i zaraz się kłade spać:) Samanta no własnie nie wiem czy się wyrobię z pracą bo żeby się bronić w czerwcu musze oddać prace do 10 czerwca, a promotor nic nie mówił czy praca jest zła czy dobra jak oddawałam rozdziałami teraz jak dałam całość to mi napisał że analiza jest za mało osadzona w literaturze, a żeby znaleść nowe książki to musiałabym mieć dzień wolny na czytelnię bo u nas nie ma, a na wolne nie mam co liczyć:O no i nie wiem czy zdążę, lipiec sierpień obron nie ma i dopiero wrzesień:( ashia my mamy zaproszenie na wesele na 26 lipca i juz sie nie moge doczekać, impreza będzie w jarosławiu ale juz powiedziałam mężowi ze autem nie jedziemy bo mam zamiar nie byc trzeźwa;) a on mi mówi że będę trzeźwa bo...będę w ciąży :O taa jasssne... chyba już był TEN DZIEŃ bo mnie jajnik już nie kuje, zresztą i tak wiem ze nic z tego... cholercia jak mnie noga boli, u nas w ta sobote pracują 3 zmiany czyli na noc tez idą, ja akurat nie bo mam zjazd, a pierwsza zmiana tez w niedzielę, to jest wkurzające bo umowa jest niby na 5 dni a pracuje się 6 lub 7 a kiedy odpoczynek??? zaczynam się powaznie zastanawiać czy nie szukac pracy nawet w jakimś sklepie spożywczym tylko kwestia ile tam się naprawdę godzin pracuje w tygodniu i jak z kasą?? ja tu tez kokosów nie mam ale nie chcę dostać pół etatu i 500zł:O już sama nie wiem... najlepiej pójde spać, bo popołudniu znowu nauka:O a sobote egzamin a w niedzielę 3 zaliczenia miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloo :) Dawno nie zaglądałam do Was... W pracy od 2 tyg internetu nie mam, a po pracy w domku tyle robotki, że na komputerek nie ma czasu. Znowu chora jestem, jakis wirus mnie dopadł. No i wczoraj niespodziewanie @ przyszła. Wszystko na raz i biedna muszę w łózeczku leżeć. Samochodzikiem już super mi się jeździ, a zielony listek naklejam tylko w godzinach szczytu bo korki i wielu szaleńców na ulicach :P Przesyłam wszystkim pozdrowienia i buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tabelka jeszcze: aga25_........Agnieszka......25.....7.........7.06.. ......podkarpacie madu..........Asia..............29....7...........26. 05......podbeskidzie kamka82......Kamila...........25....3.........3.05... . ...łódz/gdynia valeri..........Aga...... / ???? Kathreen .... Kasia ............31.....9.........12.05........Wr miumiumiu....Kasia....................4.......... 22.05 .......ok.Wawy Łezka29.......Maja.............29.....6..........przerwa . ..dolnyśląsk ashia..........Asia...............25.....2.........przer wa......Wawa virtualia......Lucy............. 29.....0 -musze czekac do wrzesnia ania741.......Magda............25.....2..........30.03 ..... śląskie samanta27...Agnieszka........27.....4......... przerwa....Irlandia melcia24......Kasia.............24.....4..........21.06 .....podlasie anna6889......Ania.............39.....4.........ok.19.05 ...dolnosląskie Hannaa.........Hania.......... 36.....9...........3.05.......śląskie Martt...........Marta...........27.....10..........30. 05.....dolnośląskie EMKA_007....Magda............29......3...........09.06.. ......W-wa KATARINA20....Kasia...........21......4...........1.06.. ........Bdg Kait.............Kasia............31....przerwa.....x... ..........śląskie ja-neczka......Janka...........36..nie liczę.......7.06..........śląskie hugosia....... kasia.............27 ..... 3 ........1.06 ? ....... śląskie BRZUSZKI Karo91........Karolina..........23.....1...........20.10 .08......FR Agusia79......Agnieszka.......29......2.........16.11.20 08 ..........łódzkie Elmirka85.....Ania..............23.......4.........ciąża ...........młp mataii.........Magda............30.....1...........ciąża ..........podlasie Sylka28H......Sylwia............27......3.........ciąża. .......wielkopolskie kamila82......Kamila...........25.....7..........27.01.0 9 ......Zabrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej przespałam cały dzień:O a miałam się uczyć melcia ja też jeżdżę autkiem do pracy i jednak to prawda te praktyka czyni mistrzem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×