Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

Fakt...czuję się bardzo dobrze :) i mam nadzieję, że uda mi się powiększyć rodzinkę.... a jeszcze jakby to była córeczka, aż nie smiem marzyc :) Chociaz wiadomo, że najważniejsze, aby nam się zdrowe, różowe, pachnące bobaski porodziły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila....no strasznie podchodzą. Niepotrzebnie wygadałam...., ale przecież nie będę w tabelce kłamała...;) Powiem jak zajdę...obiecuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak po cichutku marze o co najmniej blizniakach ;) Moj ojciec jest blizniakiem a slyszalam ze co drugie pokolenie ma predyspozycje, fajnie by bylo :) Ale macie racje, najwazniejsze zeby zdrowe bylo, kiedys marzylam bardzo o dziewczynce, ale jak mi wrozka przepowiedziala synka pierwszego, to jakos tak sie oswoilam z ta mysla i juz mysle nad imieniem :P Wiem glupia jestem, ale jak to czlowiek potrafi sie nakrecic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno, powiedzcie mi jakie bierzecie witaminy i czy w ogole cos bierzecie? Ja biore jedynie ten kwas foliowy no i olejek z wiesiolka, ale to na plodnosc a nie na zdrowie przyszlego dzidzi. Cos polecacie? Pilam wczesniej multiwitamine ale tam tez jest jakas ilosc kwasu foliowego wiec przestalam bo nei wiem czy za duza ilosc kwasu nie jest szkodliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyni nie uwierzycie, ale jak byłam w ciąży i teraz o tym pomyślę, to czuję się jakby to było za Mieszka I ;) Dwa razy była u gina przez całą ciązę...jak stwierdził i w V miesiącu, a póxniej juz poród... Zero kwasu foliowego, witamin itd zero USG. Ale powiem jedno....też zero stresu, bo nie było az tylu informacji, nie było takiej świadomości zagrożeń itd. Urodziłam 4.5 kg i 62 cm....siłami natury ! Teraz juz bym sie nie dała na to nabrać hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila...jaka głupia, to wszytsko są zdrowe normalne odruchy. Człowiek czegos pragnie to i o tym myśli. A ja też bym mogła mieć i blixniaki, byłoby super :) ale szans chyba nie mam...nikt z rodziny nie miał. A z tym co drugim pokoleniem, to prawda....masz szansę ;) Ja tez tylko kwas foliowy... od 2 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! :):):) Ja juz po badaniach, powiedzieli ze o 15.30 moge dzwonic a o 17.30 na papierku dostane. troszeczku sie boje.... :S Ja witaminek oprocz foliku nie lykam. Jak badania wyjda na + to w sobote pojde do lekarza. Po do ginka jestem umowiona na... 9tego KWIETNIA!!! tak daleko mi dali date.. no bo chce chodzic do tego co jest obok domciu jak juz na ciaze, a widocznie ona ma duuuuzo klientow. No ale moze jak zadzwonie i powiem ze jestem w ciazy znajdzi miejsce dla mnie wczesniej.. no narazie trzymam kciuki zeby na becie wyszlo +. Pielegniarka mowila ze jak na tescie jest + to i tam powinien juz wyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, miumiumiu skuchaj : Znam taka rodzinke, pani ma juz dzieci itd, ona ma 42 lata on chyba tez, no i... WPADLA! z mezem oczywiscie ale nie byla to wcale planowana ciaza. A jak wymlodziala.. slicznie wyglada, urodzi chlopca na poczatku marca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo...trzymamy kciuki....napisz koniecznie. A już scenariusz na wieczór jest ? ;) Bo mężuś jak rozumim ciagle w niewiedzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Jesli badania wyjda na + to mysle ze jak maz wroci, dam mu wyniki mowiac ze takie cos dzisiaj dostalam. Napewno nic z tego nie zrozumie (znam mojego M i wiem dobrze ze HCG z niczym nie kojarzy), wiec dam mu tescik z rana mowiac : \"moze to ci pomoze\" :) :) :) A na dodatek on dzisiaj jest taki mily, wyslal mi dwa sms-y tylko zeby powiedziec ze mnie kocha i ze teskni (a widzielismy sie rano....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale sie stresuje z tymi badaniami.. bo jak wyjdzie - to wieczorem przy mezu napewno sie poplacze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze godzina i 15 minut... nie mam WCALE glowy do pracy jak to sobie wyobrazacie.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmmmm no to piękniusio bardzo..cieszę się z Tobą :) bo usmiechu, radości i szczęścia nigdy za mało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie w pracy totalna plaża... dlatego tutaj dzisiaj tak buszuję. Nic totalnie się nie dzieje, a do 15.30 musze odsiedzieć...;) A Ciebie Karo rozumime... ja bym chyba się zwolniła gdyby byla taka mozliwość, bo bym tez nie mogła usiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo będzie dobrze. Myślę, że skoro test Ci wyszedł pozytwywnie to beta tez powinna. TAk bym chciała być na Twoim miejscu - mówię Ci. Tez mam dzisiaj w pracy luzik i mogę sobie popisać. Czytać to Was czytałam już od dawna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) to dobrze ze zdecydowalyscie sie z nami popisac! niestety zwolnic sie raczej tak \"bez powodu\" nie moge :( ale i tak w domu bym chyba zwariowala!! :) Czytalam ze badania krwi szybciej nic testy powinny odkryc ciaze wiec normalnie powinny byc +.. chyba ze ten test to byl "wypadek".. No ja chyba przestane tu pisac do 15.30 bo was zanudze. Jak juz test sie okazal pozytywny to teraz bede marudzic czy badania tak, nigdy nie bedzie z tym wszystkim konca! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo, napewno wszystko bedzie OK i badania krwi wyjda takie jak powinny nie świruj :D 🌼 Jezu jak ja Ci zazdroszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA ----> przesylam troszke fluidków na was!!! A wiec lapcie!!!! I zarazajcie sie!! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie długo leciało ale zdążyłam i złapalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie młoda mamaa
Witajcie:) Karo!!!! Wielkie gratulacje!!!! A wczoraj mówiłaś, że też chciałabyś różnicę dwu lat u dzieci, ale jak tu planować, skoro jeszcze jednego nie ma, i co ?? I JEST!!! Nawet nic nie myśl o mylnym teście, czy czymś takim. Ja też zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu starań, w co nie mogłam uwierzyć. Pamiętam, że jak zrobiłam test to myślałam, że zemdlęję, w głowie się kręciło, serce waliło jak młotem i aż nie dowierzałam, że 2 kreski to test pozytywny, hih:) Wszystkiego dobrego dla wszystkich tutaj!!! i pozdrowienia dla Maleństwa Karo!! Jeśli dobrze liczę to będzie dzidziuś październikowy, może spod wagi, tak jak ja??:) Karo, pomimo, że z pierwszym dzieckiem udało nam się za pierwszym razem to przyznam, że nie dowierzam, żeby za drugim też tak mogło się udać. Karo, gratuluję i życzę wszystkim dziewczynom, żeby udało się jak najszybciej, bo im mniej stresu tym lepiej:):):):)szczególnie w ciąży:) Dziewczyny, nie wpisuję się jeszcze do tabeli, bo za wcześnie, ale będę Was podczytywać i kibicować, a jak się uda to może pod koniec roku się "uaktywnie":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzieki \"taka sobie\" :) Ale wiecej napisze jak juz bede miala wyniki (za doslownie kilka minut) bo sie troszke boje... buziaki, dam znac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie młoda mamaa
Karo, trzymam kciuki za Betę! A co do witamin, to w ciąży brałam Feminatal N, ale nie powinno się brać witamin dla kobiet w ciąży na własną rękę. Ja na początku ciąży brałam kwas foliowy i jod, a dopiero w drugim trymestrze od 15 tc Feminatal właśnie. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja w takim razie pozostane przy tym kwasie foliowym ;) Karo trzymam mocno, mow szybko jak wyszla beta 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wynik POZYTYWNY :):):):) jejku jak ja sie ciesze!!!! :) :) :) :) :) usmiech mam na twarzy jak glupia, w pracy pewnie sie zastanawiaja co ze mna sie dzieje hihi 2 tydzien ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Imie............Wiek..Cykl staran..data @..miasto Karo91........Karolina..........23.....1...........ciaza......FR Elmirka85.....Ania..............23.....3.......................... kamila82......Kamila...........25.....4...........01.03 ....Zabrze ołówek........Wiolka...........29.....1.......................... aga25_........Agnieszka.......25.....3...........12.02.. ..podkarpacie madu..........Asia..............29.....3............07. 02... kamka82......Kamila...........25.....1...........6 -7.02...łódz/gdynia gruszka.......Sylwia............26.....1............26.01... valeri..........Aga..............28.....3..........3-5.0 3....katowice Kathreen .... Kasia ...........31.....6..........13.02......Wr miumiumiu....Kasia....................1..........1-6.02...ok.Wawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe - KARO - Gratulacje PO RAZ 2 :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo gratulacje!!!:) miumiumiu i Kathreen witam serdecznie:) trochę mi się smutno zrobiło, bo mi się raczej nie udało:( do tego w pracy kolejna osoba jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×