Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ogiko

sculptra kto to robi? bruzdy i wypelniacze twarzy

Polecane posty

Gość rzepa
Sylwusinka ma rację ,jestem 3 tyg po zabiegu jeszcze nic nie widac ale mam lepsza buzie bo czeste masaże dają efekty,trzeba tylko uważać żeby podczas masażu nie przesuwać skóry twarzy.Polecam książkę Evelyne Gauther "Palce przywracja mlodość twarzy"niestety nie do dostania .kupiłam "Pielęgnacja twarzy" Iris Hammelmann wygląda też na dobrą książkę.9 marca mam następny 2-gi zabieg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzienka
Do Sylwusinka Czy mogłabyś zdradzić ,ile kosztuje taki zabieg? Czy cena przy pierwszym i drugim jest taka sama? No i gdzie robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina35
SCULPTRA czy Radiage ? Co da lepszy efekt? Nie podoba mi się okolica ust i brody, chciałabym to trochę podnieść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzepa
Jestem 4 tygodnie po zabiegu buzia wyglada troszke lepiej caly czas wykonuje masaż no i zdecydowanie bardziej dbam o twarz.Ciekawa jestem efektu po 2-gim zabiegu może będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olałódź
Sculptra daje dużo lepsze efekty niż wypełniacze. Poza tym, że wypełnia bruzdy, daje efekt ujędrnienia i liftingu. Wypełniacz działa tylko miejscowo, sculptra poza wypełnieniem powoduje odbudowę i stymuluje produkcje kolagenu. Poza tym wypełniacze mają pojemność 0,8 do 1ml, sculptra ma pojemność ok 7ml, czyli jest dużo więcej preparatu i jest on trwalszy. Nie prawdą jest, że trzeba zabieg wykonywać kilkakrotnie - wszystko zależy od kondycji skóry. Ja miałam zabieg robiony jeden raz, 7 tygodni temu, efekt widoczny był dopiero po ok 5 tygodniach ale teraz z każdym dniem skóra wygląda lepiej. Jestem bardzo zadowolona z efektu, myślę, że tak dla pełnego efektu powtórzę ten zabieg jeszcze raz za kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dontcallme
SCULPTRA czy Radiage ? Zdecydowanie sculptra. Radiage - zabieg trzeba powtarzać wielokrotnie, efekty wątpliwe, i trzeba na nie długo czekać, większość profesjonalnych gabinetów odchodzi od tego zabiegu. Sculptra - zabieg można powtórzyć, jeśli efekt jest nie wystarczający, na efekt czeka się ok 6 tygodni i utrzymuje się on przez okres ok 2 lat. Robiłam pierwszą sculptre trzy tygodnie temu, na razie masuję buzie 5x dziennie po 5 minut i czekam na efekt, moja koleżanka robiła zabieg wcześniej (jakieś dwa miesiące temu) i wygląda rewelacyjnie (robiła 2 zabiegi sculptrą). Jesli chodzi o cenę to trafiłam w fajną promocję - za pierwszy zabieg zapłaciłam 1650zł (+botox na czoło gratis), drugi zabieg będzie kosztował 1250zł. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina35
Dzięki za odopowiedź. Mam 35 lat, jak w nicku :) do tej pory robiłam dwukrotnie botox na czoło, oczy jeszcze nie lekarz stwierdził,ze mogę jeszcze poczekać, i wypełnienie zmarszczki(bo nie bruzdy) od nosa do warg z jednej strony tylko. Czy SCULPTRA przyniesie oczekiwany efekt? Tj napięcie skóry w okolicach brody i polików?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dontcallme
Wydaje mi się , że 35 lat to wiek idealny aby zacząć takie zabiegi. Profilaktyka przede wszystkim :-) - jak to mówią lepiej zapobiegać niż leczyć. U mnie już czwarty tydzień po zabiegu sculptra i z każdym dniem skóra wygląda lepiej, po mojej koleżance najlepiej jest widać ujędrnienie policzków (super wygląda) i ogólnie bardzo poprawił jej się cały owal twarzy. Mój lekarz powiedział, że sculptra daje najlepsze efekty przy szczupłych twarzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzepa
O rany to ja mam 58 lat i za tydzien 2-gi zabieg,wydaje mi się ,że mam lepszą buzie po pierwszym zabiegu ale teraz czytając jestem podłamana czy jestem bez szans ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorzepa
a czym ty się podłamałaś, jak po pierwszym zabiegu widzisz efekt to po drugim efekt będzie dużo większy, ja mam 48 lat, nie robiłam jeszcze sculptry ale byłam juz na konsultacji u lekarza. na dzień dobry poinformował mnie, że u mnie 3 zabiegi są obowiązkowe i jeszcze botox na czoło, ale fakt jest taki, ze mam strasznie zniszczona twarz, nigdy nic z nią nie robiłam, paliłam papierochy i miałam strasznie dużo stresów, i w ciągu ostatniego roku wszystko mi na twarzy wyszło, więc teraz będe się ratować zabiegami :-) tak jak ktoś wcześniej napisał, profilaktyka jak najbardziej wskazana ale dla takich jak ja też jest ratunek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też35
Oczywiście niezależnie od wieku zawsze warto poprawić sobie nastrój. Sculptra to nie operacja plastyczna, nie ma co się zastanawiać. Natomiast trochę zniechęcający jest okres oczekiwania na wytworzenie się kolagenu, implanty na bazie kwasu hialuronowego są pod tym względem lepsze. Z mojego doświadczenia polecam Paniom zabieg z falami radiowymi, który nieco obkurcza skórę nie jakoś bardzo, ale zawsze trochę oraz roll cit co 5 tyg . Do tego dieta służąca urodzie i zdrowiu. Na końcu makijaż permanentny z wyczuciem, taki który nie jest przerysowany, a kolory dobrane do typu urody. Jakie stosujecie równolegle kuracje " ku urodzie " i z jakim skutkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola45
Jestem po pierwszej sculptrze. Chodzę do bardzo dobrej pani dermatolog, która nie jest bajkopisarką ani wróżką. Według niej sculptra to zabieg który trzeba trzykrotnie powtórzyć żeby przyniósł WIDOCZNY efekt. Po dwu latach konieczna jest powtórka. Zabieg robiła mi wczoraj. Przy twarzy dobrze wysmarowanej emlą i przy dodaniu środka znieczulającego do preperatu jest to zdecytowanie mniej bolesne niż mezoterapia z emlą. Mam krwiaka na brodzie i lekkie zsinienia przy uszach ( tam wstrzyknęła mi najwięcej preparatu ) Wstrzyknęła mi jedną porcję ( ze środkiem znieczulającym to ok. 8 strzykawek ) Buzia boli podczas masażu ( ale do przeżycia ). Zdecydowałam się na sculptrę, bo zależało mi na podciągnięciu owalu twarzy i pogrubieniu skóry na policzkach. Czy któraś z was w podobnym wieku i przy szczupłej twarzy robiła ten zabieg i jest zadowolona z efektów? Podobno świetny efekt daje z wolumą na kościach policzkowych i w dolinie łez ( oczywiście przy szczupłych twarzach, grubsze nie muszą )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzepa
też mam bardzo szupła twarz ,wręcz chudą jestem 5 tygodni po zabiegu ,nastepny za tydzien.Tez miałam siniaczki polecam krem AuridermXO 64 zł.Po pierwszym zabiegu przykładałam za buzię zimne kompresy Nexcare.Twarz wyglada troszkę lepiej ,ale zdecydowanie bardziej o nią dbam ,codzienne masaże też robią swoje.Zobaczymy co dalej jeżeli po drugim zabiegu będzie zdecydowana poprawa decyduje sie na trzeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola45
Rzepa, dziękuję za podpowiedź. Twój krem sprawdzę przy drugim zabiegu. Teraz kupiłam CICAPLAST La Roche Posay, do twarzy po zabiegach kosmetycznych. Chyba nie jest najgorszy. W drugim dniu po zabiegu, siniaki nabrały takiej intensywności, że wyglądałam jak ofiara przemocy domowej. Na szczęście wzięłam tydzień L4, bo nie ukryłabym się pod żadnym makijażem. Drugiego dnia byłam tak opuchnięta, że owal twarzy był idealny ( niestety dzisiaj twarz zaczyna wracać do normy ) Podobnie ja Ty zauważyłam jak świetnie poprawia się stan skóry na skutek kilku masaży dziennie. Dobrze byłoby zostać z takim przyzwyczajeniem, ale znam siebie i wiem że jak tylko minie obowiązkowe 14 dni, skończę. To trochę śmieszne, że łatwiej chodzić mi do dermatologa, wydawać nie małe pieniądze i wstrzykiwać sobie jakieś cuda, niż samej regularnie dbać o siebie. Pozdrawiam rzepa, czekam na twoje relacje z obserwacji młodniejącej twarzy:) :):) Trzymam kciuki za nas wszystkie nie lubiące się starzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzepa
Jestem 3 dzien po drugim zabiegu ,zaraz po przyjsciu do domu przyłożyłam na buzie zimny kompres,siniaczków mam kilka smaruję Auridermem. Twarz wyglada łanie jest napięta choc wiem ,że preparat się wchłonie .Wykonuję OBOWIAZKOWO 5 razy masaż buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzepa
Jestem 10 dni po 2-gim zabiegu Sculptrą,niestety tym razem mam zrosty po nakłuciach sa wyczuwalne podczas masażu.Najgorsze, że ciągle czekam na efekt.tnz stan skóry bardzo się poprawił ale zmarszczki są nie wypełnione:( jakoś przestaje wierzyć w efekt.Prosze o troszkę otuchy w wytrwaniu i dalszym masowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do karoliny 35
co za baba.. przeciez masz mloda cere , pisalas.. Teraz juz broda ci sie nie podoba. Dobrze pisalam jak sie zacznie to sie nie skonczy. Co a nie mówilam ze botox powoduje prace miesni w innym miejscach ze skutkiem na jej pogorszenie? i co... Karolino. czolo, oczy , bruzdy , okolice brody , chyba nie jest dobrze z ta twoja cera ze tak usilnie szukasz... Zrob sobie serie mezoterapii beziglowej na dobrym sprzecie ,kwas+ kolagen zainwestuj z 2000 tys , a nie w botox za 500 zl który nic ci nie da , oprocz nie naturalnej mimiki twarzy i dodatkowych probelmow w twarzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokarolina35
Dla mnie mezoterapia bezigłowa jest mało efektywna, nie na moje nerwy;) Botox jest ok. Odrobina nie zaszkodzi. Do rzepa! Ten masaż przy polimlekowym to ugniatanie paluszkami... ! Nawet jak ci coś stwardniało... możesz rozmasować. Po 10 dniach mało widać, poczekaj jeszcze 2-3 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja pani doktor ostatnio nakierunkowala mnie na zabieg sculptry mam chomiczkowate policzki no i planuje zabieg czytam o nim co sie da i wkoncu nie moge znalezc konkretnego zdania kogos kto juz robil czy jest zadowolony hmm mam nadzieje ze beda jakies efekty rzepa miala robiony zabieg i ostatnio nie jest zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzepa
Najlepsza strona o Sculptrze to http://www.aw-derma.pl/page/problemy/modelowanie-owalu-twarzy/sculptra-nowosc jest tam mapa twarzy z wkłuciami ,bardzo przydatna przy masażu.Jestem 2 tydodnie po drugim zabiegu gęstość skóry mam dużo lepszą co stwierdziła moja kosmetyczka .buzia jest bardziej wyrówna tylko ja jestem nerwusek i chciałabym już:)Twarz masuje teraz 3 razy dziennie żeby pobudzić kolagen.Rozmawiałam z lekarzem to przy mojej bużce konieczny będzie 3-ci zabieg.Na siniaczki bardzo pomógł mi krem auriderm i 2 dni po zabiegu zimne kompresy na siniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola45
Jestem 3 tygodnie po pierwszej scupltrze.. Efekt jak dotąd ZEROWY. Doszukuję się go codziennie w lustrze... i nic. Wiem, że muszę czekać jeszcze 3 tygodnie a potem jeszcze dwa zabiegi, ale jakoś zaczynam wątpić. Nie liczę na wypełnienie zmarszczek, bruzdy nosowo wargowe mam zrobione wypełniaczem, ale chciałam osiągnąć lifting skóry, takie lekkie podciągnięcie całej twarzy, poprawić owal. Czy komuś sculptra w tym pomogła? Rzepa, masz zrosty czy zrobiły ci się grudki? Moja koleżanka miała grudkę wielkości ziarnka grochu, ale rozmasowała ją i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dontcallme
Jestem tydzień po drugim zabiegu sculptra. Po pierwszym efekt był od razu po zabiegu - tak przez kilka dni ale potem preparat się wchłoną i wydawało mi się, że to już po efekcie :-) Po 5 tyg skóra zaczęła się poprawiać i przed kolejnym zabiegiem różnica w wyglądzie skóry była już duża. Zobaczymy jak będzie po drugim zabiegu - ale wydaje mi się, że super. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzepa
Ja mam zrosty po zabiegi wielkości główki od szpilki rozmasowuję je są coraz mniejsze.Buzię mam dużo lepszą i chyba zdecyduję się na 3-ci zabieg .Poprawiła mi się zdecydowanie kondycja skóry jest bardziej napięta i jędrniejsza.ale naprawdę bardzo o zaczęłam o buzię dbać,trochę póżno :)Zmarszczki są dużo płytsze,czekam dalej grzecznie na efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzepa
2 tyg.po 2-gim zabiegusculptrą buzia wyglada coraz ładniej tylko teraz czoło jest okropne.Zastanawiam się czym poprawic,robiłam rok temu botox efekt utrzymywał się pół roku. może któraś poradzi mi czy botox czy jakiś innym preparat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donna45
ja jestem 10 dni po 1 zabiegu....porobiły mi się zrosty i boli jak cholera...co robić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola45
Do rzepa- moja pani dermatolog robi sobie zmarszczki na czole wypełniaczem i wygląda świetnie. Kwas w wypełniaczach, rozkładając się pobudza skórę do regeneracji a botoks to trucizna. Dla mnie zdecydowanie na NIE. Do Donna 45 - masuj, masuj, masuj i koniecznie skontaktuj się ze swoim dermatologiem. W grudką coś się wstrzykuje ( dermatolog wie co ) co ją rozpuszcza. Nie martw się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola45
Jestem 4 tygodnie po 1 zabiegu i ZUPEŁNIE NIC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma pytanie odnosnie tego ak się wygląda w kilka dni po zabiegu..chciałabym zrobic zabieg w srode przed swiętami ale boje sie, ze moge byc uziemiona przez kolejne dni...nie obawiam się tak bardzo siniaków jak slady po nakłuciach i opuchnięcia co moż epowodować, ze twoarz nie bedzie nadawała się do pokaywanie przez koljen dni...dlatego chciałabym spotkć czy to dobry pomysł umawiac się na scuptre w kilka dni przed waznym spotkaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna11
mam 1zabieg w poniedziałek i po tych wypowiedziach chyba zrezygnuje mimo iz lekarz zalecał bardziej niz wypełniacze tzn po piewrwsze dłuższy efekt. pytanie do tych które robiły zabieg czy np "zmarszczki palacza", "marionetki" można skorygować takim zabiegiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×