Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ogiko

sculptra kto to robi? bruzdy i wypelniacze twarzy

Polecane posty

Gość hanka58
Co do skutecznosci i efektów zabiegu sculptrą to chciałam przekazać Paniom jak wyglądala moja wymiana informacji z gabinetem, który oferuje ten zabieg i wycenił go na 2500 zł /za 1 zabieg!/. Na moje kolejne pytanie czy efekty po tym zabiegu będą tak spektakularne jak pokazana na stronie pani /przed.. i po owej sculptrze/.......nikt już do mnie z tego gabinetu więcej się nie odezwał. Nie wiem czy zauważyłyście ale fotki z twarzą tej pani pojawiają sie na stronach prawie wszystkich gabinetow, które oferują ten zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bashka1960
od miesiąca zastanawiam się na zrobieniem sculptry, wstępnie umówiłam się na ten zabieg-ale mam dużo wątpliwości...mam 49lat i szczupłą twarz, w ostatnim okresie bardzo powiększyły mi się bruzdy nosowo-wargowe,opadają mi kąciki ust...byłam na wizycie u dermatologa, która poleciła mi zabieg:sculptra, pierwszy zabieg wyceniła na 1500zł, mam mieć 2/3 zabiegi i teraz po przeczytaniu Waszych wypowiedzi mocno się zastanawiam nad skutecznością tego zabiegu,czy nie lepiej potraktować fałdy nosowo-wargowe i opadające kąciki ust kwasem hialuronowym...nie wiem co robić...proszę o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga 109
bardzo prosze kogos kto robil regeneris zeby napisal czy to dziala.lekarka mnie na to bardzo namawia twierdzi,ze to rewelacja.Chce zrobic mi zabieg na twarz,szyje i dekold.Jak sie wyglada na 2 dzien,czy mozna isc do pray

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicj__a
Również jestem zainteresowana tematem osocza. I nie mam bladego pojęcia czy warto czy nie. Może jednak ktoś coś napisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna56
Ola45, napisz jak po zabiegu? Mam nadzieję, że jesteś zadowolona, i że tym razem nie ma żadnych grudek! Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna56
Byłam trochę na urlopie i dlatego nie zaglądałam na forum.... Jeszcze raz pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bashka1960
anna56 , rzepa...- bardzo proszę o radę....help!!! jesteście po zabiegu sculptry, czy jesteście zadowolone.... mam wątpliwości i boję się grudek...ciężko mi podjąć decyzję, proszę napiszcie jeszcze raz jakie są plusy i minusy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna56
bashka1960, pytasz o ocenę po zabiegach i czy warto? Przede wszystkim zbyt wysoką cenę Ci wystawili...! Za pierwszy zapłaciłam 1600 zł ale w tym był botoks na czoło, a za następne płaciłam po 1200 zł + delikatne wypełnienie botoksem lwiej zmarszczki i kwasem hialur. zmarszczki wokół ust ( wypełnienia będę musiała jeszcze zastosować) Odpowiem tak, spodziewałam się większych rezultatów, rewelacji nie ma ale w moim przypadku napewno buzia jest lepsza, tak jak pisałam miałam przed zabiegami miałam wrażenie, że policzki zapadają mi się i buzia ciągnie do dołu. Teraz jest pełniejsza, nie ciągnie...Chyba jest lepiej....ostatnio znajomi powiedzieli (nie wiedząc o tym, że bylam na zabiegach), że wyglądam lepiej, młodziej!! Czyli jest chyba jakaś zmiana :) Grudkę mam jedną, malutką i wcale się nią nie przejmuję bo nie przeszkadza a wydaje mi się nawet, że się zmniejsza. Wiem, że trudno się zdecydować jak nie ma b. dobrych rezultatów ale jednak są... Poczekaj jeszcze na inne opinie......i wtedy podejmiesz decyzję. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzepa
W pełni potwierdzam to co pisze aga56 ,u mnie jest identycznie ,zmiany są stopniowe ale są .Nie jest to efekt natychmiastowy ,trzeba się uzbroić w cierpliwość .Ja ciągle zastanawiam się nad kwasem hialurionowym i ciężko mi podjąć decyzję.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAPRASZAMY
Serdecznie zapraszamy na forum www.feelbeauty.eu/forum na temat operacji plastycznych,medycyny estetycznej oraz wiele innych ciekawych tematow.Tworza go ludzie majacy sami zabiegi,ciekawe historie,przygotowania,dylematy...Moze i Ty jesli mialas/miales zabieg opisz! Ps....od drobych zabiegow....ostrzykiwanie botoxem ....wypelniacze zmarszczek....po operacyjne koerkcje piersi,nosa.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bashka1960
anna56 i rzepa- dziękuję za odpowiedź:-) anna56-pomogłaś mi podjąć decyzję,dziękuję. Temat sculptry odłożyłam na jesień, masz rację 1 500zł (za jeden zabieg ) to dużo biorąc pod uwagę,że to nie koniec...porozglądam się :-) anna56 i rzepa-(nie wiem czy mogę Was spytać...) gdzie robiłyście zabieg? Serdecznie i ciepło pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakowianka_33
witajcie po długiej przerwie- minęło juz 8 tygodni od zabiegu Sculptry -ktory robilam w Krakowie w Gabinecie Bonadea widzę pierwsze efekty- tzn- skóra jest jakby gęstsza, policzki juz nie takie zapadnięte- efekt podkrążonych oczu juz mniejszy. Nie mam zadnych guzków- takze ogolnie ok- choc ponoc trzeba poczekac jeszcze ok 7 m-cy do kulminacji efektu :) takze ciesze sie -bo stopniowo coraz lepiej- bruzdy wargowo nosowe tez mniejsze- choc pewnie nie wytrzymam i wczesniej zrobie sobie wypełnianie ich kwasem ;)) pozdrawiam wszystkich forumowiczów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka58
witajcie do rzepa i anna56 - macie za soba juz trzeci zabieg sculptry - o tym ze grudki robią sie po zabiegu to juz wiem ale..... dlaczego grudki mogą wystąpic nawet pół roku po zabiegu? I jeszcze pytanko; - czy to działa na chomiczki? - na opadającą skórę pod brodą? pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola45
Jestem cztery tygodnie po trzeciej sculptrze. Tym razem nie zrobiły mi się żadne grudki ( mam trzy z drugiego zabiegu ) Tak jak w przypadku rzepy i Anny, efekty bardziej sobie wmawiam niż je widzę. Ale zrobię jeszcze czwarty raz. Może w przypadku 45 letniej, szczupłej twarzy, 3 razy to za mało. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna56
bashka1960, chciałam powiedzieć, że odnośnie ceny zabiegów jaką Ci podali to ja już sama nie wiem....może jednak nie jest ona zbyt wysoka... musiałabyś się dowiedzieć jak cenę mają następne zabiegi bo pisałaś, że mogą być 2 lub 3 i czy będą jakieś zniżki przy następnych.... Teraz np. w moim gabinecie (w Łodzi) cena pierwszego zabiegu jest wyższa niż wtedy kiedy ja rozpoczynałam ale są promocje i cenowo nie źle.Trzeba pójść na konsultacje i wtedy można dowiedzieć się dużo i wszystko ustalić z lekarzem. Porozglądaj się, porównaj gabinety w swoim mieście i napewno wybierzesz dobry :) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna56
hanka58, nic nie wiem o tym, zeby grudki robiły się pół roku po zabiegu! Upłynęło juz pięć miesięcy od pierwszego mojego zabiegu i nic się nie dzieje, mam jedną malutką grudkę i ona się zmniejsza i żadnych nowych grudek nie mam! Oczywiście, że sculptra zmniejsza chomiczki bo buzia po niej delikatnie wypełnia się i podnosi, zmniejsza efekt opadania policzków i tym samym skóry ale na to, zeby był efekt zwykle potrzeba kilku zabiegów...no chyba, że nie jest tak źle to wtedy może wystarczy jeden.... Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka58
do anna56 tekst o tych grudkach pojawiających się nawet po pól roku czytałam na stronach róznych gabinetów. Nie chcę tu niczego reklamować ale tekst tak brzmi: ,, Efekty niepożądane obejmują powstawanie niewielkich grudek, przeważnie niewidocznych, wyczuwalnych palcami, które mogą się pojawiać w czasie 6-12 miesięcy po zabiegu i niekiedy znikają samoistnie,, ale i tak mam problem bo jestem z północnej części kraju a tu sculpry ani widu / no chyba że za cenę 2500zł / pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzepa
Ja robiłam zabieg w Rzeszowie ,moja kosmetyczka powiedziała ,że dla pełnego efektu potrzebne jest do 4-5zabiegów ,ja nie mam ochoty na 4 wydaje mi się ,że poprawa buzi zatrzymała się ,co mnie martwi dlaje myśle o kwasie hialurionowym ale boje sie zabiegu .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikoororka
Sculptra jest dobra ale niektórzy liczą jak za zboże. Ta sama ampułka u niektórych moze kosztować 2000zł a u innych 1200zł. Róznica jest duża, jak policzymy np. 4 zabiegi to mamy ponad 3 tysiace złotych różnicy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzepa
Chyba jednak w moim wieku 3 zabiegi to za mało wydaje mi się ,że efekt stopniowej poprawy się zatrzymał .Nigdzie nie informują jaki jest wiek do którego można robić sculptrę .Teraz zastanawiam się co dalej.Chyba trzeba sie będzie pogodzić i moja buzią:( a byłam tak pełna optymizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29sanka
dziewczyny proszę o odpowiedż , może któraś z was się orientuje... chciałam sobie ostrzyknąc kw. hialur. zmarszczki(raczej płytkie , króciutkie kreseczki , ale sporo ich) w okolicy ust, (nad , pod i z boku ust ) i pytanie - jak myslicie ile na to potrzeba strzykawek , jedna to będzie czuje za mało(chcociaz nigdy takiej strzykawki nie widziałam;)) ale chyba nie więcej niz dwie , prawda? wiem ze mogłabym sie umowic na wizyte i zapytac na lekarza ale jak juz mam jechac to wole miec uzbieraną kase w kieszeni ( bo to dla mnie niemały wydatek) czy ktoras z was robiła ostrzykiwanie całej buzi hailuronem ( czytałam ze robi sie to techniką nappingu) czy to jakoś ujędrania wygładza buzię? jak na tą chwilę nie mam problemu z opadaniem twarzy , ale jakoś tak usiana jest takimi króciutkimi kreseczkami ( tak jakby ciągle za mało nawilżona czy napieta była)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedze każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokladnie opracowany dzial badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematow,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodzac na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkm
Sculptra jest znakomita, nie ma osoby, która nie prawiłaby mi komplementów. Mam57 lat. Na chomiki zwłaszcza jest dobra, ale nie tylko, teraz planuję szyję. Czytalam wypowiedzi, wlasnie to jest fajne, ze nie widac od razu ,co do efektow, same nie zauwazamy, po patrzymy co dziennie, zauwazaja ci, co nie patrza na nas czesto. Teraz planuje szyje, zeby sie nie odznaczala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkm
Zapomnialam dodac, znakomity gabinet , przemila pani doktor w warszawie na Bukowinskiej Beauty-Derm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzepa
Napisz ile mialaś zabiegów i w jakich odstępach ja 3-ci zabieg robiłam 21 maja nie wiem czy decydować sie na 4-ty czy nie za duży odstęp czasu.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam
czytam i tak mysle skoro ta sculpra taka rewelacyjna to dlaczego proponuja wypelnienie fald nosowo wargowych dodatkowo kwasem hialuronowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka58
kkm - możesz powiedzieć, ile płacilaś za jeden zabieg sculptry w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajkkkkajka
Dziewczyny skąd wy bierzecie tyle kasy na takie drogie zabiegi????? Chyba się załamię!!!!Wyglądam okropnie,ale nie stać mnie na takie cuda:(:(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anna56
Anno w którym gabinecie robiłaś zabieg? Zastanawiam się nad sculptrą ale nie wiem gdzie zrobić zabieg. W łodzi nie ma za dużego wyboru, jesli chodzi o lekarzy wykonujących ten zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzepa
Do Anna 56 wejdz na stronę http://www.sanofi-aventis.com.pl/ z lewej strony masz kontakt ,zadzwoń i zapytaj kto ma uprawnienia w Twojej okolicy .TYlko nie daj się nabrać na kosmiczne ceny ja robiłam za 900 zł to bardzo niska cena ale wiecej jak 1200 nie płać. Czy ktoś robił więcej jak 3 zabiegi? i jaki efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×