Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość włoszka80

trwala likwidacja tkanki tluszczowej medicell

Polecane posty

Gość włoszka80

Tak sie zachwycilam ze jest to urzadzenie za zapomnialam napisac ze jest to zabieg ktory likwiduje trwale tkanke tluszczowa, czyli zamiast lipolizy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włoszka80
wklejam tu watek Hej dziewczyny. Przeczytalam w necie ze jest gabinet ktory wykonuje zabiegi aparatem medicell, strasznie sie ciesze, ze w Polsce wreszcie jest dostep do tego urzadzenia. Robilam sobie te zabiegi we Wloszech bo tam przez jakis czas mieszkalam i mialam rewelacyjne efekty. Na poczatku byly to bryczesy, podchodzilam troche z niedowierzaniem do tej metody, wiec na poczatek robilam tylko to. Jakie wrazenia NIE BOLI, NIE PUCHNIE,zabieg bardzo przyjemny , mozna normalnie funkcjonowac, po kazdym zabiegu robiony byl drenaz zeby odprowadzic to co zostalo zniszczone. Do tego mialam robione zabiegi endermologii i efekt rewelacyjny. Sylwetka sie wyszczuplila, skora jest bardzo jedrna.Zaluje ze nie robilam jeszcze talii, ale wszystko przede mna. Teraz bede to robic w Polsce. Polecam jesli macie pytania chetnie odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara0811
I napisz tez prosze na czym ten zabieg polega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włoszka80
Przykladaja glowice ktora przesuwa sie po specjalnym zelu i tyle. Ja mialam 8 zabiegow zabiegi powinny byc co tydzien wiec wychodz 2 miesiace, po 4 tyg juz widac efekty. Robia o w endoestetica w Luboniu. Wybieram sie tam zeby zobaczyc jak to wyglada, napisze czy to to samo co we wloszech,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanana1
Czy to dziala tak jak ultrashape? Jakie sa ceny takich zabiegow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudaanka
korzystam z zabiegow w endoestetica, rowniez z medicell , bardzo jestem zadowolona ze moj tluszczyk topnieje, co wiecej zachecam bo rzeczywiscie w porownaniu do injekcyjnej lipolizy, to przyjemny zabieg, a efekty porownywalne. Mam tez wykonywane zabiegi endermologii wiec kompleksowo jestem traktowana. Polecam , swietne miejsce, fachowcy najwyzszej klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włoszka80
Nie wiem czy jest to to samo czy ultrashape, metoda tez ultradzwiekowa, wiec na podobnej zasadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość USG to też
ultradźwięki a na pewno nie likwidują tkanki tłuszczowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debi
Ja robiłam lipolizę bezxigłową LIPO KONTOUR, ale tam podają fosfatydyloholinę tak jak przy igłowej . Jest też laser ale podają przynajmniej jakiś środek, bo w ultrashape i ultracontour już nie wierze, próbowałam pare razy, najeżdziłam się po Polsce i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włoszka80
U mnie zlikwidowal to aparat medicell,tu wykorzystana jest inna metoda ultradziekowa, wiec moze dlatego dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawa72
Witam, podnoszę wątek, gdyż jestem zainteresowana zabiegiem jako alternatywą dla odsysania. Czy od tamtego czasu ktoś coś wiecej wie na ten temat>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robie zabiegi liposhock. mialam jzu 6 ale w serii mam zaplanowane 8 wiec jeszcze 2 przede mna. ten zabieg jest zdecydowanie najlpeszy na tylną stronę ud. mam tam najwiekszy celulit i nadmiar tłuszczu. w krakowie jest kilka miejsc z liposhokiem. ja chodze do Estetici na sławskowskiej. czy ktos tez mial te zabiegi? jak zawsze efekty na innych partiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nice 27
Nie mam nadwagi, Zdrowo się odżywiam, biegam i jeżdżę na rowerze, ale i tak mam cellulit. Sporo wydałam na balsamy wyszczuplające, rolki masujące- i nic. Jakiś czas temu zdecydowałam się na zabieg endermologii. To naprawdę działa, skóra jest jędrniejsza i ładniejsza.Jak wygląda zabieg widać na filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=ca88er0pdio . Sprawdziłam, to działa. Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funny 26
Nie mam nadwagi, dokładnie wybieram to, co znajdzie się na moim talerzu, chodzę na zumbę, ale mimo to moim problemem jest cellulit. Stosowałam różne balsamy antycellulitowe, rolki masujące- bez efektu. Jakiś czas temu zdecydowałam się na zabieg endermologii. Jestem zaskoczona, wreszcie nie wstydzę się swoich nóg.Jak wygląda zabieg widać na filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=ca88er0pdio Super efekty. Sprawdziłam na własnej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrowka 21
To może się wam przydać wyszukałam fajną wyszukiwarkę gabinetów z zabiegami depilacji laserowej. Można przeszukiwać po miast. Działa bardzo prosto. Musicie tylko wybrać miasto: http://www.depilacjelaserowe.pl/. Przez to znaleźć gabinet kosmetyczny z z zabiegami depilacji laserowej. https://www.beautymedica.pl/nadwaga-i-cellulit/skuteczna-walka-z-cellulitem-zabiegi-venus-legacy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kade 21
Jest taki blog http://depilacja24.pl/ i porównują tam wszystkie rodzaje depilacji. warto porównać jaki zabieg wychodzi taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×