Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

inkainka

dieta białkowa START 1luty kto sie dołącza??

Polecane posty

czesc dziewczynki!!! przepraszam, ze tak malo sie udzielam, ale dzis i jutro pracka jestem hostessa i stoje na promocjach, teraz promuje paroweczki jedynki:) kojarzycie???? takie z mieskja drobiowego:) a dzis zjadlam rano 2 kromki razowca z serkiem, jogurt nat. a potem tylko woda smakowa i troche kubusia, no i teraz piwko z soczkiem po pracy:P jak dam rade to odezwe sie jeszcze jutro:) 3majcie sie dzielnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka poprostu chcialam sprobowac jak to bedzie na owocach i warzywach i to byl dobry pomysl bo waga stala a tymi rzezczami ja ruszylam obkupilam sie w jablka i marchewki i zielony groszek kapuste kiszona i jadlam a po 2 dniach juz nie czulam potrzeby zeby zjesc co innego-bylo dobrze ale dzis bylam z corka u lekarza na oskzelach ma cos i antybiotyk ma etraz sie boje wogole kicha dzis zjadlam bulke biala :) z serkiem i babeczke mala ale ostatnio zjadlam ciacho duze z budyniem na wieczor i schudlam kilo hihi wiec jak sie czlowiek rusza i cwiczy to naprawde nie szkodzi i jutro znowu owoce i warzywa a jak mam ochote to cos zakazanego ale uwaga-tylko posmakowac skosztowac a nie sie obezrec papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skavsta1 dobre podejscie:)ja tez myśle,ze jak sie człowiek rusza to nie zaszkodzi jakies małe ciacho czy bułeczka:) Chociaz ja stosuję sie od paru dni do rozdzielania tych białek i wegli i czuje sie OK...,ale jak tylko zaczynam mieszac,to wzdecie mam,odbija mi sie i jakos nie swojo sie czuje. A tak jem miejsze ilości :)i jakos tak poukładam sobie ,ze jest ok. DZisiaj np.zjadłam : ś.omlet z samego jajka+posiekaną pietruszke i szczypiorek no i na to jeszcze troche startego żółtego sera-to danie białkowe obiad-ser chudy+kefir+starte jabłko-danie białkowe podwieczorek-sałatka(tunczyk w oleju+kukurydza+groszek+ogórek konserwowy-wszystko wymieszałam)-danie białkowe kolacja-sałatka owocowa(wszystkiego po połowie,jabłko,kiwi,grejfrut,banan+jogurt jogovita musli-to wszystko wymieszanłam) pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu Chiński meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu Alli, Term Line, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Adipex NOVOSLIM, ASYSTORSLIM i itp. TO TOKSYCZNE CHIŃSKE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo naprawdę. Ja przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam 16 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×