Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lotiki

Jestem świadkien na ślubie 16.02

Polecane posty

Gość lotiki

No właśnie już niedługo ślub mojej ukochanej przyjaciółki na którym jestem jej świadkiem i totalnie nie wiem w co się ubrać :( Poradźcie mi coś proszę!!! Na pewno jeszcze zimno będzie Najlepiej proszę o jakies propozycję w formie linka Szukam i szukam i nic znaleźć nie mogę Z góry wielkie dzięki za pomoc!!! A wszystkim przyszłym pannom młodym życzę spokoju ducha i wielu radości z przygotowań do ślubu Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszszyjka
ale jest adwent i idzesz na wesele:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowe echo
o bosze bosze, jak mozna isc w adwent na wesele, miast pod krzyzem lezec plackiem....zniesmaczajace to zaiste....mloda para grzechu sie dopuszcza, a ksiadz udzielajacy bezboznikom slubu z pewnoscia exkomuniki doczekac sie powinien.....toz to nie po bozemu tak weselic sie w adwent......:classic_cool::classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poślubiona wieki temu
nie zauważyłam, żeby autorka wspominała ze idzie na slub kościelny w kosciele katolickim... Ale tak to już jest. Jak ktoś powie ślub, to przecież TAKIE OCZYWISTE że chodzi o katolicki.... blllleeee Co za szeroki swiatopogląd... Zaścisnkowe to forum, że rzygać się chce,. Moze autorka idzie na cywilny ślub dwojga ateistów>? Przyszło do łba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotiki
A czy ja napisałam, że idę na wesele?. Napisałam, że świadkiem na ślubie jestem!!! Młodzi robią przyjęcie bez tańców ale nie z powodu adwentu tylko finansowych. Poza tym tematem nie jest adwent tylko problem związany z ubiorem! Dziękuję GdybyByłoTak za linka - sukienka przepiękna! muszę jeszcze przemyśleć sprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do GdybyByłoTak Śliczna sukienka! :) Mnie podobają się te ciemne kolory. Najbardziej chyba ta bordo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auuuu
anonimowe echo naucz sie ortografi " o bosze bosze" hahaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheeh
wszyscy rzucili ze adwet!!!! Bosz a przeciez bedzie post. I kto tu jest religijny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotiki
Do GdybyByłoTak dziękuję Ci bardzo za propozycję. Zdecydowałam się na nią i kupiłam. Zdam Ci relację jak przyjdzie i ocenię ją na żywo :). Dziękuję raz jeszcze i mam u ciebie długa wdzięczności!!! :):):) Pozdrawiam i mam nadzieję że się jeszcze na tym forum spotkamy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×