Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Gość Sam przylazł
Mam 30 lat. W ogóle nie szukałam faceta, bo zawsze napatoczyl sie jakiś socjopata. Tym razem sam się znalazł. Wlazł na moją dzialkę i jeszcze probował pyskować, jak go pogoniłam (zanim mnie z bliska zobaczył) ;-) Dzialka leży nad wodą i nie jest ogrodzona.Od słowa do slowa okazało sie, że mamy wspólnych znajomych i tak sie zaczęło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 30-tce to już za późno
najlepsze latka minęły, trzeba się pogodzić z losem i dac sobie spokój z poszukiwaniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
chyba popadlam w uzaleznienie od tego topicu:D jestem ze Slaska:) A TY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zmykam, milego dnia wszystkim :) niedlugo bedziemy mieli siec grup wsparcia i bardzo dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koń kawaleryjski
Odpowiedzią na pytanie zawarte w tytule jest szkolenie na pilotaż szybowców, ewentualnie spadochronowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie jeszcze pomyślałam - właściwie faceta można poznać wszędzie, tylko, że od jakiegoś czasu pierwsze na co zwracam uwagę to to, czy ma obrączkę na palcu :) moja koleżanka ma taką teorię - normalni, wolni faceci w tym wieku nie istnieją, następni normalni i wolni to będą ci, którzy się rozwiodą w czasie kryzysu, który w wielu małżeństwach pojawia się średnio koło 40'stki -> wniosek: poczekać i może uda się spotkać wolnego, wychowanego przez byłą żonę pana :D. to ja też uciekam, miłej niedzieli i do wieczora :) saneczkowa odezwij się :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ... tylko jak na razie pomorzanów brak ... :( Warszawa będzie miał grupę wsparcia , południe też ... a co z połnocą ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj pomorzanko w klubie, również pochodzę z Pomorza i tak obserwuję, ze tutaj głównie centrum Polski sie udziela. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lojka ... ja jestem z środkowego ...30 km od morza a Ty skąd jesteś ?:) Właśnie zaraz jadę z dziciekami na spacer nad morze ... ponoć sztorm jest . Troszeczke fotek porobię , jodu sie nawdycham .... i akumulatorki podładuję na następny tydzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanko 34 również jestem ze środkowego pomorza. Niedaleko koszalina. Miłego spaceru ja chyba też wyruszę gdzieś połazić , jescze troche popracuję i idę pospacerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irmina jjj
po 3 kobieta rozkwita.to najlepszy okres dla kobiety,jeszcze nigdy nie mialam takiego powodzenia jak teraz,naprawde,po 20 bylam zakompleksiona szara myszka,teraz rozkwitlam i..mam sporo adoratorow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irmina jjj
PO 30 mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bardzo budujące, oby i w moim przypadku to sie sprawdziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisiczka piękna
cześć:) Szukanie na siłę to chyba nie najlepszy pomysł... Poza tym trzeba uważać, aby nie popaść w desperację i nie godzić się na byle jakie układy z byle jakim facetem, który jest wart tylko tyle, że nosi spodnie i łaskawie zwraca na nas uwagę... Żadnych układzików, romansików, seksu bez zobowiązań, etatów kochanki! Moje Drogie zasługujemy na najlepsze i nie pozwólmy żadnym panom na sobie i swoich uczuciach żerować. A won z nimi, popaprańcami, draniami, cwaniaczkami i jebakami. a tak w ogóle dzień dobry:)Piekny dzień. Mam 33 lata, jestem bezdzietną panną i chętnie z Wami tu popiszę:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lojka - ja miedzy Wejherowem i Słupskiem mieszkam . Przebisnieg - tak myślisz ;> ? Irmina - ja potwierdzę tylko to co napisałaś :) Ok ... zmykam ... morze czeka ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze to ujęłaś lisiczko. Super. Pewnie, ze każdy zasługuje na tego kogoś wyjątkowego - oczywiście dla nas. Mamy ten same wiek i również nie mam dzieci.Witam cię serdecznie na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioipoiopiopdfgddf
A i zdecydowana większość to pochodzi tu z centrum polski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
wydaje mi sie, ze znow nie tak trudno poznac kogos, ale trzeba gdzies bywac i byc osoba otwarta; ale trudno byc normalnym calkiem bez schiz i urazow po tym, co sie przeszlo... ale moze Tatusiek jakas rade zapoda tak z meskiego punktu widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioipoiopiopdfgddf
Witam. Na drzemkę sobie pozwoliłem ale sąsiad pukaniem do drzwi śmiał mnie obudzić. Drań jeden ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
a to ci lobuz z tego sasiada... no ale nie ma tego zlego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×