Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

no tak, wszyscy wy jesteście jacyś geriatrycy :) - to był żart oczywiście. ja dopiero wieczór rozkręcam a tu głucha cisza... no cóż. to ja wam napiszę, że jednak jestem zdania, że facci to inna rasa zupełnie. Ja ich zawiłych toków myslowych nie odgadnę. Jestem za cienka po prostu. chyba mnie też czeka owczarek alzacki - jak to jedna z zacnych forumowiczek wspomniała. :( no i też nie jestem kokietką - bo o tym była dziś mowa... niestety. raczej mówię co myślę i ostatnio jeden się spłoszył z tego powodu. Grał bóstwo niebywałe - co to nie on - fa fa ra fa - nie wytrzymałam i poprosiłam żeby spojrzał do lustra, popatrzył i posłuchał co ma do powiedzenia. Uraziłam samczą dumę i czar prysł.. no to pa. widzę kim jest więc po co się stroszy jak szczeniak. aha ja też chce na gołąbki :) mogę przynieść coś do jedzenia smakowitego bo ja akurat uwielbiam gotować :) ;) ;) ostatnio trochę wyszłam z wprawy bo dla siebie tylko to jakoś animuszu nie mam ale dla Was to 3 dni mogę w kuchni stać. do usłyszenia rano. Pewniw mój wywód trafi na Pomorzankę bo Ty moja droga o tak barvarzyńskiej porze rozpoczynasz pracę. W sumie ja tylko godzinę później. A może aż godzinę? do jutra bo już piszę bzdury - piwko i późna pora robi swoje. ciao :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
🖐️ Lady i Wszyscy:) Lady--> a moze to jednak jest tak, ze faceci sa prosci jak konstrukcja cepa;), tylko zbyt czesto my same staramy sie tlumaczyc ich pokretne zachowania, ktore nie maja nic wspolnego z tym, ze im na nas zalezy itd itp....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Lady - oczywiście miałaś rację ;) - o tej porze to już udaje oczywiście ze pracuję :D Lady - no właśnie chciałabym coś poradzić na ten mój geriatyzm ;) - 22 to ostateczna godzina kiedy jeszcze bez konsewencji mogę wstać ;) Ech marzenie , żebym ja tak mogła chociaż sobie do 24 zawsze posiedzieć ;) Dziewczyny Wy to sobie wybijcie te oczarki, tudzież inne rasy z głowy :D .Młode ... pewno piekne, inteligentne kobiety maja być same ? No wiecie co :D? .. ja emerytka :D i takiej opcji nawet nie przewiduję ;) :D .... Dobra .. zmykam teraz na kawke ..... :) Miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
Pomorzanka 🖐️ :) ja tez zmykam na kawke, a potem do autka:) milego dnia Wszystkim:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
Przebisnieg 🖐️ :) ja tam mysle, ze jak komus po prostu zalezy na drugiej osobie to nie trzeba sie uciekac do jakis dziwnych 'sztuczek';)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
poza tym mam juz wrazenie, ze gdzie nie pojde i kogo nie slucham to zawsze pojawia sie historia jak to facet zdradzil babe....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację saneczkowa, ale... idę popacować bo jakoś nadzieja mnie opuściła na cokolwiek dobrego... coś mi się rzuciło w oczy, że któraś z Pań zajmuje się psychiatrią - wprawdze dzieci, ale może nie jestem taka aż dorosła bardzo... to idę, zajrzę później jak się uda pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
ja tez uciekam 🖐️ Wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Przebiśnieg Dziewczyny to nie zawsze jest także facet zdradza babę ;) znam historie małżeństw że kobietki robia takie cuda że w głowie sie nie mieści ;) Mam kolegę , którego żona zdradziła co wiecej , została nagrana przez kamerę zamontowaną w ubikacji jak obściskuje się z dyrektorem w szkole . Czytałam nawet artykuł w gazecie z tej "randki".... Facet rok czasu dochodził do siebie .... Historii różnych znam wiele ....i żal mi też i facetów . Różnie to bywa , nie można generalizować ... Troszkę popracuję chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej hej:) Miłe Panie:) Bezczelnie zaspałem:) A nawiązując do treści porannych rozmów to ja zostałem puszczony w trąbę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Ojej od rana już taki ruch? :) A ja dopiero wstałam, wszamam coś i ide sie pouczyć-dzisiaj o 18 ważny egzam :O Pomorzanka masz racje nie można generalizować... Jak u Was samopoczucie? Bo ja staram się zakopac dołek, ale nie wiem czy mi wystarczy sił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Fanaberia:) A co to za dołek? Co sie stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhyme ogólnie wszysto mnie dobija, za dużo się na mnie ostatnio zwaliło :( Ale staram sie nie poddawac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim :) Saneczkowa--> aahh przestań proszę demonizować mężczyzn, z takim podejściem to najlepiej...kupić psa..broń Boże kota bo jak wiadomo chodzą one swoimi drogami ;) Ja sobie myślę, że jesteśmy siebie warci...kobiety swoimi zdradami sie nie chwalą, stad historie o mężczyznach. Czyli zgadzam się z Pomorzanką. Przebiśniegu--> nie psychiatrią-psychologią :) Fanaberia--> zakopać dołek? Pogadaj z nami o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Rhyme - przynajmniej sie wyspałeś ;) Fanaberia :) ja nie narzekam :) od kilku dni poprostu uśmiecham sie tylko :) ... a jak przyjdą gorsze chwile to też wezmę łopatę i zakopię jak sie da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Leele Witaj Pomorzanko Fanaberio - jestem w pracy i ciężko pracuję przekopując się przez specjalistyczne słownictwo w tej chwili:) Zaspałem dziś:) Myśle ze nie wolno chyba demonizować ani mężczyzn ani Kobeit obie płci potrafią niestety dopiec... i być cudownym partnerem/partnerką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko są 2 wyjasnienia jeśli chodzi o Twój usmiech: 1. jakiś godny zainteresowania mężczyzna gdzieś w Twoim pobliżu :D 2. albo wpływ ludzi z kafe :D Bo mnie humor się poprawił odkąd z Wami tu jestem :) Miło miec z kim pogadać o problemach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhyme no rzeczywiście biedaku musisz cięzko pracowac skoro masz czas na topic hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanaberio ja pracuję głównie przy komputerze:) i poruszam się między otwartymi okienkami:) Więc raz na kilka minut moge przeskoczyc na kafe:) Poza tym mam taką pracę ze mnie nikt przez ramię nie zagląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanaberia--> dobrze wiedzieć, że nasze pogaduchy Ci służą, mi też jest lżej kiedy widzę że wokoło jest tyle fajnych osób, które jeśli zajdzie taka potrzeba, potrafią wysłuchać i podnieść na duchu. Czego się uczysz? Ja dziś czuję się super, wczoraj zresztą też, natomiast w poniedziałek miałam doła, bo jako perfekcjonistka nie mogłam pogodzić sie z tym, że dzieciaki miały jakiś taki rozbrykany dzień i nie wszystko szło po mojej myśli... potrzebowałam trochę czasu, żeby wyluzować i odpuścić. Za to wczoraj, miód po prostu hihi :) Rhyme--> lubisz swoja pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanaberio mozna tak powiedziec:) Leele - tak:) lubię:) Mam swoją działeczkę i jej pilnuję. Problemem są ludzie bo to wielka korporacja i czasem sie musisz nauzerać z róznymi wariatami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leele własnie liczę zadania z zaawansowanej statystyki matematycznej :O Rhyme wszędzie w pracy trzeba się z kimś użerać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×