Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

haha pomorzanka:) nie jesteś sama:) mnie tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady - mam dokładnie to samo podejście jak Ty:) ....Poboli , poboli i przestanie ... Trzeba próbować ,aż w końcu się trafi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venerko kochanie - może to się kiedys zmieni nie mówię że nie... ale ile czasu to zajmie to nie wiem... a moje uczucia są takie a nie inne w tej chwili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhyme - czyli dentysta nas czeka :D Szczęsliwaaaa - dokładnie jest tak jak piszesz . W którymś momencie trzeba sie otrząsnać i isć dalej ....najpierw pod wiatr a potem żeby znowu nabrać wiatru w żagle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rhyme alez ja to świetnie rozumiem i trzeba przejść przez ten okres, który psychologowie nazywają "żałobą " ale nie wolno zamykać się na nowe a czy lepsze cy gorsze to się okaże ;) dokładnie tak jak powiedziała pomorzanka - poboli i przestanie. kiedyś musi. nawroty będą ale coraz słabsze - wiem z własnego doswiadczenia. no i trzeba wyciągnąć wnioski, żeby z kimś innym było jeszcze lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhyme - myslę że wszyscy tutaj to doskonale rozumiemy :) .Ale za długo też nie wolno być w "żałobie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady - dzisiaj idziemy tym samym tokiem myslenia ;) .Tylko ja w skrócie bo mi myśli skupiły sie bólu zęba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko gdyby nie mieć tej wiary i optymizmu to już tylko ręce złożyć, obrazek i do trumny ;) ;) może jakis przeciwbólowy doraźnie na tego kła zastosujcie, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanko - niestety tak:) a co do "żałoby" to u kazdego trwa troche inny okres czasu... ja nie umiem tak na półgwizdka... a z drugiej strony jak mam tak samo zaufać i to samo ma wyjśc? jak sie raz sparzysz to potem na zimne dmuchasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rhyme jeszcze pół roku temu też przyżekałam, że nikomu , że nigdy... potrzeba czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venerko - obiecuję Ci że za pół roku z chęcią wrócę do tego tematu i niewykluczone ze z innym nastawieniem... a teraz wysiłku wymaga aby się zmusić do zwykłego wyjścia z domu... zniknęła gdzieś wszelka chęć do robienia czegokolwiek, starań... moze z czasem wróci ale na razie nie ma tego co było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady właśnie wziełam czekam teraz na efekty ;) Rhyme - miesiąc czasu to na prawdę niedługo .Ale oby w lata sie to nie przerodziło . Zaufanie - jest na pewno ciężej .Też mam z tym duży problem ale nie można od razu zakładać że kolejny związek znowu w którymś momencie się skończy . Wtedy to nie ma w ogóle racji bytu . Tym bardziej że wszyscy jesteśmy w tym wieku ,że myślimy o stabilizacji do końca życia . Ja nie mam obaw związanych z tym że związek się rozpadnie , bardziej boję sie tego ze znowu zwiąże sie z osobą która w rzeczywistosci okaże się kimś innym niż przez np. pierwsze lata mi sie wydawało . Bo , kiedyś coś musiałam przeoczyć ... Ale już widzę ,że moje zaufanie do mężczyzn rośnie .. no i wzrok jakby mi się wyostrzył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
🖐️ Wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saneczkowa No i czas do domku .... odezwę się jak się obrobię :D Ależ się dzisiaj napracowałam :D:D:D Tylko dlaczego palce tak mnie bolą a nie nogi :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
ja tez znikam na pląsy:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
wiem wiem sroda popielcowa:) ale to taki niewinny kurs tanca...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie z potępienia tylko z ciekawości pytam ;) a jakich tańcow się uczysz? ja na taniec brzucha bym poszła ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
ja na taniec b. tez bym poszla:) :) a chodze na latino:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoł!!!!!!!!! latino jest super!!!! uwielbiam ;) i jak Ci idzie, odstresowujesz się przy tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuś
Dzień dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wiecie polubiłem ostatnio tą piosenkę \"tam na dnie został Twój ślad głęboko tak Twoja muzyka we mnie gra Tam na dnie został Twój slad i moja łza bo świat się pomylił\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuś
Witaj Pomorzanko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"powiedz ze kiedyś uda sie uwolnic duszę mą z uścisku Twoich rąk"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatusiek witaj rhyme - slowa jeszcze ujdą ale ta pani, która to śpiewa wyje jak potępieniec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venerko - chodzi właśnie o te słowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×