Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Rhyme - na szczęście ja mam tutaj tylko jedną szefową ;) Witaj Lady :) - o jakiej pogodzie mówisz ?:D ... Bo u nas to leje mocno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Lady:) Minęliśmy się wczoraj z Tobą:) Ale rozumiem że jak będę gotował gołąbki to mam uzwględniac równiez Twoją osobę:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma dosyc...
Przyjmiecie mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma dosyc...
mialo byc:mam dosyc!jestem po 30-stce,i jestem sama choc mam meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gar to nie problem:) pewnie:) Tylko sie przedstaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rhyme ja myślę, że mnie uwzlędnisz ;) no mineliśmy się bo ja wczoraj trochę w miasto na chwilę po wszystkim wybylam. a co w ogóle lubicie jeść? mam dość - witaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma dosyc...
ja musze sie wygadac bo inaczej zwariuje!nie musicie komentowac,w ogole nie zawracajcie sobie mna glowy,chce tylko zeby mi ulzylo,a wiec mam k..apodobna cudowna rodzine,kochajacego meza,2 dzieci,niezla finansowa sytuacje,no czego jeszcze kurcze chciec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma dosyc...
jestem 13 lat po slubie,mielismy wzloty i upadki,przetrwalismy,zdradzalam bo nie bylam szczesliwa,bo on nie dawala mi tego czego potrzebowalam,2 lata temu zeszlismy sie po jakiej kolejnej przerwie,nie zdradzilam,ale teraz chce to zrobic,czuje sie samotna,maj maz nie jest rozmownym czlowiekiem,moim przyjacielem jest telewizor i 10-letni syn ktory wie o mnie wiecej niz moj maz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi no pewnie Venerko:) mam dosyc - witaj. A kiedy to się zaczęło? jak było na początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma dosyc...
On jest tylko rozmowny jak chce mnie zaciagnac do lozka wieczorem,kiedy padam na pysk po calym dniu obowiazkow,oczywiscie posiadam poped plciowy i czasem udaje nam sie spotkac w sypialni,ale czy to kurna niezenujace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma dosyc...
on zawsze byl malomowny,ale kiedys mi to nie przeszkadzalo bo mialam duzo znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady jeśli chodzi o jedzenie nie jestem pboblemowa :D Nie lubię tylko wątróbki , flaczków itp ... Nie przepadam ogólnie za mięsem ... Za to uwielbiam wszystko co czekoladowe :D Mam dosyć ... u mnie było podobnie oprócz kochającego meża ....Jestem sama z dziećmi i jest ok . Ale pewnie nasze sprawy , nasze małzeństwa i problemy w nim są diametralnie rózne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma dosyc...
teraz mieszkamy zagranica i po prostu mam dosyc tej k.............skiej samotnosci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma dosyc...
chcialabym odejsc ale nie jestem silna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma dosyc...
Boze czuje sie jak w matni,jak w labiryncie ktory nie ma konca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma dosyc...
Ja wiem ze znowu sie zeszmace i zaczne go zdradzac,nie potrafie zyc w tej ciszy,wszyscy mnie potepia ale ja nie moge myslec o wszystkich,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dosyc - a próbowałas rozmawiac o tym co Cię boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dosyć - spokojnie. NIe denerwuj sie. Narazie porozmawiajmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma dosyc...
wczoraj mielismy bardzo udana noc,a dzis znowu sciana...tak bardzo bym chciala porozmawiac,powiedziec co czuje,ze mi na nim zalezy,ze gdyby chociaz troche sie postaral to moglobybyc zajefajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma dosyc...
rozmawialam setki razy,on zdaje sobie sprawe ze taki jest ale nie potrafi nic z tym zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanko - ale gołabki tez są z mięsem... mam dość - a kochasz Ty go jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma dosyc...
my mamy zupelnie odmienne charaktery:ja przebojowa,idaca do przodu,nie bojaca sie niczego,on-cichy spokojny,domator,jedyna wspolna cecha to to ze cenimy sobie zycie rodzinne i ono jest najwieksza wartoscia dla nas obojga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma dosyc...
a jak mozna to stwierdzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma dosyc...
czy istnieja jakies metody aby to sprawdzic?bo wedlug kanonu tradycyjnego to kocham chyba bardzo i dlatego ciagle probuje,rezygnuje i nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhyme - mięsko w gołąbkach przeżyję ;) Mam dosyc - ja czułam poprostu ciepło na sercu jak na niego patrzyłam , tęskniłam jak go nie było ... a potem czułam już tylko pustkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×