Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Gość saneczkowa
najgorzej jak duchy przeszlosci (niedawnej zwlaszcza) atakuja... a Wy - Leele , Tatus tanczycie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie taniec, natomiast nie uczyłam sie nigdy :( ale jak skończę kurs i szkolenie to ide na joge albo na taniec albo na oba :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuś
Ja tańczę, owszem a raczej tańczyłem kiedyś ;) Dzień minął w miarę dobrze choć jednak wolałbym do końca wyzdrowieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
Leele--> znajoma chodzi na joge i zadowolona, ale to nie dla mnie- ja z tych, co energia je rozpiera:D wiec taniec taki zywiolowy dla mnie w samrazowy jest:D Tatus zycze zdrowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuś
Na jodze to bym chyba zasnął ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saneczkowa-->lubie joge bo mnie uspokaja, jestem raczej energiczna i mam często gonitwe mysli ;) , wiec takie 1,5 h spokoju i wyciszenia jest dla mnie jak balsam . Ale poszalec tez bym chciala:) Ehh za duzo na raz chce... Tatus, Twe odpowiedzi są enigmatyczne...czytasz o nas ale sam niewiele mówisz...Aha nie zasnąłbyś...za bardzo boli i trzeba wiele rzeczy kontrolować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuś
Dobrzem już uciekam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
Leele--> gonitwa mysli:D wspolczuje- wiem cos o tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuś
Dobrze - ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
Tatus skoro idziesz to pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuś
🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuś
Dziękuję i nawzajem. Kolorowych 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saneczkowa--> ja też uciekam, dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
Paaa Wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Dzisiaj ja jednak pierwsza zajrzałam :) Przepraszam że wczoraj sie nie pożegnałam .... ale już poprostu sił nie miałam ;) Miłego dnia wszystkiem :) Mimo tej szaro burej pogody która za oknem Was czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
Pomorzanka 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
Pomorzanka- budzisz sie kawka? bo ja wlasnie ide lyknac troche zycia:) Milego dnia Wszystkim:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saneczkowa Budzę , budzę i obudzić nie mogę :D Jeszcze ta szaruga za oknem ... słoneczko , słoneczko gdzie jesteś ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Wpadłam się przywitać jedynie, kawkę już kończę i lecę na zakupy a później do pracy :) Miłego dnia wszystkim 🌻 Pomorzanko--> słoneczko w weekend ma wrócić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Leele :) Już myślałam ze nikt nie zajrzy ;) Ufff.. to całe szczęście z tym słoneczkiem ;) bo mi sie dzisiejsza pogoda wcale nie podoba ;) Gdzie sie wszyscy pochowaliście ? :) Meldować sie proszę pokolei ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się :D witam wszystkich 🖐️ uf, ja dziś walczę od świtu w tym deszczu :) a teraz słońce wyszło i liczę na tęczę ;) i begnę dalej widzę, że wczoraj wieczorna dyskusja rozwinęłam się pięknie :) rhyme jak Ty chodzisz spać w środku nocy to jak Ty w ogóle funkcjonujesz w dzień? ja bym umarła ... :) dziewczyny to może klub taneczny zamiast klubów wsparcia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady - witaj- coś taka małomówna ;) ? Pracujesz pewnie intensywnie :) Przebiśnieg brrrr... ja na chwilkę na dwór wyszłam i z powrotem ucieklam ;) Też widzę zabiegana jesteś ;) No dobrze ... :) .. czekam na następne duszyczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja walczę nie od świtu, ale od końcowego środka nocy - 4:30 początek działania ... i muszę uciekać dalej a pogoda nie jest taka zła :) troszkę zimno i troszkę pada :) pomorzanka rozmawiałaś dziś z rhyme?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie , nie odzywa sie do mnie :( Jeszcze spróbuję , wczoraj do póżna rozmawialiśmy ... i troszke sie dzisiaj martwię Rhyme ... pewnie czytasz ,odezwij się :) U nas jest obrzydliwa mżawka , z obrzydliwym wiatrem i obrzydliwym zimnem :D .. ale na szczęście mam ciepły kaloryferek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie Przebiśniegu :) W ogóle za mało tych emotek jest ;) Jeszcze kilka bym dodała np . [jestem głodna]:D Hmmmm tylko czego ?:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×