Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

pomaga mi juz to ze ktoś o mnie myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tatuś wiem że to nie jest proste ale nic innego nie jesteśmy w stanie zrobić,jak tylko cieszyć się tym co mamy,moze kiedyś bedzie lepiej,ja w to wierzę.... i sie nie poddam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhyme jak będziesz chciał kiedyś pogadać to weź mój nr gg od Przebiśniega, na forum nie chce podawać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturo... wszyscy tu jesteśmy z tobą,na tym topiku i na innym tez,wiesz o tym... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to napisz mi na adres arti12345@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze ja w tej chwili mysle ze nie warto sie martwic o kogos takiego jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturo... nie mów tak,każde zycie jest wazne,twoje,moje i każdego z nas po koleji,wszystkich i nie mów że nie warto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałbym na powrót w to wierzyc MAkarenko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuś
Dobranoc Pomorzanko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturo.... uwierzysz,przyjdzie czas,ze uwierzysz na nowo.... dla kazdego przychodzi wcześniej czy później....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturo... nie opowiadaj głupot,kazdy z nas ma chwile załamania,ja tez mam,tez mnie dopada nostalgia,tez nie raz płaczę,ale potem przychodzi drugi dzień i jest lepiej......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuś
Dotrwasz Rhyme, zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makarenko--> to co piszesz o sobie bardzo mi sie podoba :) W następnym poście piszesz także o tym, jak było Ci ciężko i że pomimo to potrafisz cieszyć się życiem i z ufnością patrzeć w przyszłość. Zazdroszczę Ci, ponieważ odnoszę wrażenie w Twoim życiu COŚ jest, ja po swoich doświadczeniach nie chciałam się wiązać, stwierdziłam, że samotność jest lepsza...natomiast teraz odczuwam jakąś pustkę, w moim życiu osobistym jest...zbyt spokojnie, odsuniełam od siebie wszystkich a kiedy się ocknęłam...cóż została mi praca. Dziś jestem trochę przygnębiona, kocham pracę, kiedy tam jestem nie mam czasu ani motywacji do myślenie o sobie, ale zostaje jeszcze 16 godzin doby, kiedy to w chwili nieuwagi dopadają mnie smutki. Mam ochotę się napić wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuś
Makarenka masz rację tylko do pewnych rzeczy musi Rhyme sam dojść ale jeszcze nie teraz. Wpierw musi odreagować ten ból który w nim tkwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leele... jest mi ciężko,jego odejście było- jest dla mnie ciężkim przeżyciem,ale mam moje dwie gwiazdeczki,które nie pozwalaja mi przestać wierzyć w lepsze jutro,to one dwie dodaja mi tyle energii,tyle radości,cieszę sie z każdego dnia z nimi..... a moje zycie,pragnienia..... pewnie kiedyś przyjdzie na nie czas.... znajdzie sie ta osoba,która pokocha,przytuli,zaopiekuje sie mna,żebym mogła się w końcu poczuć po tylu latach bezpiecznie....naprawdę w to wierzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tatuś ....wiem,ale czasem można przecholować z tym odreagowaniem,a potem juz nie ma odwrotu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tatku najgorsze jest to ze ja w chwili emocji wybieram nienajlepsze sposoby na to odreagowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuś
Makarenka - dobrze ty masz swoje gwiazdeczki ale co ma powiedzieć Rhyme ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie o tym mówię, arturo... wykrzycz to,wyrzuć z siebie całą złość,ale nie rób nic głupiego,czego będziesz potem żałował....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbys sie poczuła jakby ich nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×