Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

wiesz, ja mam teraz plutona w kwadraturze do natalnej wenus - chyba nie musze mowic juz czemu jestem na tym forum:D ale ten tranzyt tez inne zmiany przyniosl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja chyba całe życie jestem w jakimś dziwnym układzie planet. Chociaż na planety mogę to zwalić - ale wierzę że i one się zmieniają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że tematy astrologiczne cały czas są na tapecie ;) Samotna Podczytująca Lojka Saneczkowa🌻 w ramach podziękowań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
saneczkowa-->tzn mialam na mysli ten horoskop netalny czy potrzebujesz do tego koniecznie godzine urodzin bo niestety tego nie jestem w stanie podac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwadratuta zawsze rodzi napiecia, ale pokazuje tez nad czym trzeba pracowac Pomorzanka zabieram sie wlasnie do pisania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak zaczytałam sie w tym wszystkim- jestem na stronie http://www.astrocafe.pl/index.php?page=Kurs_Astrologii, gdzie można podobno wykreślić swój kosmogram. Nie sądziłam, ze to takie ciekawe. Dziękuję Wam, ze czasami mogę tutaj popisać. Wiem, że bardziej sie znacie ale lubię Was i lubię tutaj zajrzeć. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lojka5 - piszesz o dziwnych ukladzie swoich planet- byc moze i tak jest, ale mozna to przezwyciezyc pewnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak, mam nadzieję. Tylko martwi mnie fakt ze w piatym domu, nie mam żadnej planety > Czy to coś znaczy? A piaty dom podobno jest odpowiedzialny za życzenie uczuciowe.:( Tak wyczytałam na tej stornie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lojka5 - 1) to ze dom pusty to nie znaczy ze cos jest nie tak; ktorys musi byc pusty bo za malo planet za duzo domow:) jak jest pusty wtedy bierze sie pod uwage znak zodiaku ktory dom okresla oraz wladce danego znaku 2) dom 5 odpowiada za zycie uczuciowe ale raczej w takim bardziej rozrywkowym znaczeniu-sexu itd; ale mowi tez o dzieciach 3) dom 7 mowi o malzenstwie i relacji baba facet;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki zrobilyscie sobie wlasciwe kosmogramy? poczytalyscie o aspektach w Waszych horoskopach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwaaaaa
ale sie porobilo,nie bylam swiadkiem akcji z rhyme ale widac sie dzialo ;) chociaz powiem wam ze real czy net schizofrenikow nie brakuje,czasem spotyka sie czlowiek z kims dlugi czas a po paru latach wychodzi szydlo z worka (i w realu nie ma mozliwosci przejrzenia kogos po pismie,tzn ze uzywa capslocka czy tez nie,tak wiec nie ma reguly!!! ostroznosci nigdy za wiele czy to w internecie czy na ulicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werww
caps locka ? a co ona ma do rzeczy ? Na gg na przykłed jest łatwo włączyć tryb bold - pogrubione pismo a nie wszyscy wiedzą jak to wyłączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się też naczytałam , dzięki saneczkowa za wytłumaczenie. Będę już uciekać, trochę dla odmiany poczytam o foto. Dobrej nocki i kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwaaaaa
to ma do tego ze podobno jeden koles wystepowal tu w 2 rolach i zostal zdemaskowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotna nie zalamuj sie tym horoskopem ;) to przeciez nie wrozba, a tendencje, a skoro masz juz swiadomosc co jest nie tak, to moze mozna nad tym popracowac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna chyba telepatia nas dopadla:D te znaczki na okolo to znaki zodiakow w domach; znaczki w srodku to planety; linie miedzy planetami to wlasnie aspeky; trzeb wiedziec kiedy wystepuje koniunkcja, opozycja, kwadratura, sekstyl, trygon, kwinkunks i sa jeszcze mniejsze aspekty , ale glownie tez bierze sie pod uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TE nie tez:) na tej stronie, ktora ktos tutaj podal tez mozna odnalezc glowne aspekty planet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuiyuyiyiuyuisdfd
UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest horoskop natalny, patrzylam na to co pisza o moich zwiazkach i relacjach spolecznych :) rany ale juz pozno. Zagadalam sie i nawet nie wiedzialam kiedy zrobila sie 23 :) Dobranoc wszystkim 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny :) Wpadłam życzyć Wam miłego dnia :) 🌻 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Wczoraj na gg utknęłam ;) A potem tak zą mnie znowu rozbolał że żyć sie odechciewało ;) Dzisiaj na gwałt będę szukała dentysty .;):D Dziewczyny , w horoskopie natalnym od Saneczkowej właściwe praktycznie wszystko sie zgadza :) Dwie rzeczy tylko do mnie nie pasowały . Leele , wiesz chyba nawet jest odpowiedż dlaczego przyciągam takich typów ;) To może być to :) Saneczkowa jeszcze raz dziekuję 🌻🌻🌻 Dzisiaj niestety już szefowa wraca :O:D , ale myślę i jak znam życie nie będzie tak żle żebym nie mogła pisać :D Miłego dnia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×