Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Gość przebiśnieg na śniegu
można po prostu ignorować pewne sprawy pojawiające sie ewentualnie i już :) pomorzanka wracaj :) makarenka - współczucia, wiem co czujesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak do tej pory , właściwie ja tylko pisałam na topiku , miałam wrażenie że padnie . Ja dalej jestem na kafe :) ....tylko tak mało Was tu zagląda dlatego się pożegnałam . Przebiśnieg🌻 Lojka🌻 Saneczkowa🌻 Makarenka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet z lubelskiego
Hej! A ja szukam Kobiety...Żony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas zimno cosik sie zrobiło , na weekend zapowiadają zimę .Na szczęscie tylko na dwa dni ;) Fanaberia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę troszkę zajać sie obowiązkami - ale mam nadzieje że wieczorkiem będzie Was kilka , może uda sie przywrócic świetność naszemu topikowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich na tym topiku ja też nie mam nikogo :( ,,,tyle czasu już czekam, a tu ani widu ani słychu :( ...a jutro Walentynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zachodniopomorskie :-) (nie chciałabym wymieniać tutaj nazwy miasta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kota rozumiem;) to znowu pomorze rosnie w sile - bu:D no i jak tam Twoje poszukiwania faceta? w realu w necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic, nie mam szczescia jak dotąd a w necie to raczej chyba nie znajdziesz?... hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saneczkowa .... myślę że wspólnymi siłami uda nam sie ozywic topik :) Kota :) .... jutro dzień jak co dzień ;) ... w kalendarzu datę zamazujemy i czekamy na 14 lutego 2008 ;)Wtedy to już na pewno coś się zmieni :D Zmykam ... hamburgery na kolację obiecane:O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kota - net to nie najlepszy pomysł :O Tych "rodzynków" to chyba nawet ze świecą sie nie znjdzie ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie... szybciej tych internetowych bajerantów :( :D, na pęczki ich ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kota, ja mysle, ze w necie to te same typy co na ulicy, tylko, ze tutaj weryfikacja trudniejsza... choc jak ktos jest dobry aktorem to i live potrafi grac niezle... jak ja juz tutaj pisalam, mojego eks poznalam w necie, a jedna go w pracy poznala:D wiec sama widzisz....wszystko jedna kiszka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację (to do tego co na samym początku napisałaś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kota , ja to nie mam juz sily do tych chlopow:D ale ogolnie to fajni sa;) trafiasz na jakis szczegolny typ? czy caly wachlarz charakterologiczny przytrafia Ci sie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saneczkowa ... mam nadzieję :) Trzeba się uzbroić sie w cierpliwosć i zaczekacć aż dziewczyny powracają :) Sanczkowa - Ty wiesz jaki mi sie wachlarz charakterologiczny przytrafia - ale mam zamiar nad tym popracować :D kota - nie można sie zniechęcać ;) - chociaż sama miałam ostatnio taka czarną serię ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka, ja czuje, ze jakies nowe horyzonty otworza sie przede mna:D taka dobra wrozbe ostatnio dostalam, ze ..... musze w nia uwierzyc i zaklinac pozytywnie rzeczywistosc:) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka, ale to ktos mi wywrozyl:) ja nie wiem czy moge zdradzic- musialabym zapytac te osobe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saneczkowa - to poleć mnie :D Może się ta osoba zgodzi i coś mi o najbliższej przyszłości zdradzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak znajde chwilke, a nie wiem dzisiaj kiedy to bedzie:D to zobacze Twoje tranzyty jak chcesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saneczkowa ... zobacz co trzeba ;) - coś mnie ostatnio szczęście opuściło ;) Cos wszystko mam pod górkę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka, nie wolno Ci tak myslec - nie programuj tak negatwynie podswiadomosci; stosuj pozytwyne afirmacje i bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×