Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

oj pracowicie dosc... tak wiec z wielka ochota wskoczylam po powrocie do wanny:) no ale juz moge sie usadownic, saczyc piwko i obgadywac facetow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już też jestem po wannie ;) ... mogę obgadywać tych wstrętnych chłopów ;) :D .. tylko zamiat piwka winko mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy na etapie "wojny" ;)Muszę powoli odświeżyć sobie pamięć i przypomnieć jak się w tysiąca grało ;) Bo jak znam życie - mały szybko znudzi sie "wojną" i będzie chciał coś bardziej skomplikowanego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saneczkowa - ja raczej do piatków :D , ale z tym to też ostanio różnie bywa ;) Podczytująca - niestety nic nie mam słodkiego :(:D ... u mnie słodycze w domu nie maja racji bytu :D od razu idą na przemiał ;) dlatego rzadko kupuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pełna rozpusta :) a skoro mamy obgadywać męski ród :) to powiem wam ze dostałm wczoraj niespodziewaną walentynke wprawdzie wirtualną odkryłam ją dopiero dziś na mailu od ehhh ....faceta z którym rostałam sie równo trzy lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - myślisz że mu zależy jeszcze na Tbie ? Czy to raczej miły gest z jego strony ? :) Ja też dzisiaj dostalam Walentynkę :) O stałego wielbiciela , który mnie kocha ;)- ale mu praca nie pozwala być ze mną ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytujaca:D toz to stary numer jak swiat...:D oni zawsze wracaja jak bumerang- pytanie po co?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka- no jak kocha?! gdyby kochali sie byliby razem- to logiczne;) faceci tak maja, ze lubia odzywac sie do ex latami (przynajmniej niektorzy-wiem z autopsji):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to miły gest chociaż ja wolałabym zeby było inaczej no ale coż.... wyszło jak wyszło swego czasu i tak już zostało tzn nie jesteśmy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saneczkowa no sama nie wiem jak to z nim jest :D Ale fakt ma dziwną pracę ... jak ja jestem w pracy, to on w domu ... potem ja wracam z pracy on zaczyna swoją . Nie ma szans na zwiazek żadnych . Podczytujaca - a może sprawa warta przemyślenia ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm on pisze ostatnio dość często nawet ale nie widziałam go na oczy dwa lata już a poza tym on mieszka na drugim koncu POlski teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×