Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

A ja zaraz na randkę (z dentystą )biegnę;):D ... wpadłam życzyć Wam miłego wieczorku :) I oczywiście dla każdej z Was zostawiam słodkiego buziaczk z okazji Walentynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przebiśnieg nie jest źle,ale musiałam trochę pobyć sama,musiało do mnie dotrzeć to ze tak było dla niej lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lojka5 , dzięki ale już drinka pije,jakoś tak mnie wzieło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podczytująca...
hello !!! Happy Valentines :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz makarenka rozumiem Cię bardzo dobrze, moja babcia jest już w takim wieku, że... a kocham ją bardzo bardzo :) 🖐️ podczytująca :) ja też chcę drina !!! a muszę poczekać do 22 ... 😭 :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh, dziewczyny... pozdrawiam. A ja boje sie rozwiezc ze swoim mezem, chociaz wszystko mielismy juz uzgodnione... boje sie powiedziec naszej corce, boje sie zostac sama, ze nie bedzie sie do kogo przytulic, chociaz z mezem i tak sie nie przytulamy i raczej nie zaczniemy. Wiem ze bede zalowac, jesli sie nie zdecyduje na rozwod, a jednak tak strasznie sie boje... Tak sobie myslalam, ze latwiej byloby odejsc do kogos, ale nie mam do kogo. Jednym sloowem dola mam dzisiaj, totalna zalamka :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do czarnej kotki- nie dziwie sie że masz doła i nie wiesz co zrobić. Serducho zapewne mówi Ci co powinnaś zrobić. Człowiek zawsze boi sie czegoś nowego i stąd ten strach u Ciebie. Ale nie załamuj się i dla Ciebie zaświeci słoneczko, i serduszko mocniej zabije kiedy już wszystko trochę rozejdzie sie po kościach. :) ;) A teraz tak jak obiecałam otwieram winko z wakacyjnej wyprawy. Trochę będzie pachnieć słoneczkiem, wolnością no i marzeniami. No i do przebiśniega : dziękuję za otuchę. Tez mi jest ciężko zaufać mężczyźnie . A sprawiły to doświadczenia z nimi. Ale tak jak Ty wierzę, ze jeśli znajdzie się ten właściwy to otworzy tym \'kluczykiem\' moje serducho.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam w tylku facetow na ten moment i jest mi dobrze z tym:) :) Przebisnieg 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj saneczkowa, żeby od razu ich tam posyłać. Przecież są normalni, dobrzy i fajni faceci.No na takich nie wypinajmy się. Chociaż też muszę nabrać trochę dystansu to jednak będę takiego wypatrywać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja w zasadzie tysz saneczkowa 🖐️ i tysz autodestrukszyn i w ogóle ;) khekhe poza tym zauważyłam, że jak czlowiek - tzn kobieta - jest radosna i nieposzukująca to sami przychodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lojka5-faceci, ktorzy sa niby normalni to mnie nudza zazwyczaj:D pomijam, ze tez wygladaja czesto dziwnie;) a ja do pewnych spraw sie nie zmusze:) no najwyzej bede sama :) zreszta wole tak, niz byc z kimolwiek tylko dlatego, ze tak wypada:) Przebisnieg masz co dobrego w szklaneczce?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saneczkowa też na pewno nie myślała o całkowitym wypięciu się na płeć przeciwną tylko o tym żeby nie czuć się gorszą z powodu braku faceta u boku i nie czuć w związku z tym ciśnienia :) idę zobaczyć co tam moje ptaszki wywijają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebisnieg Ty to jednak mnie umiesz czytac:) wlasnie to mialam na mysli:) a ze w pracy jestes to wspolczuje wielce:( ja wszak tez niedawno wrocilam i mam dosc, ale cos sobie lykne;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem ze tego nie miałyście na myśli. Ostatnio w pracy zdenerwowały mnie dziewczyny jak mi opowiadały że z wielkiej miłości niektóre nie wyszły za swoich mężów, ze miłość przyszła z czasem. Nie potrafiłabym tak. Czekam na miłość ale nie będę się o nią zabijać. Jak mi moja bliska osoba mówiła:" jak ma być Twoje to i tak będzie", więc w to wierzę i nie szukam na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lojka5- desperacja niektorych bab jest tak zalosna , ze nic tylko pic:D Wasze zdrowko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wznoszę toast za miłość przez wielkie M. A jak Was już ona dosięgnie to dajcie znać na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam na jakieś babskie romansidło w telewizji. Pozdrawiam Was :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no saneczkowa - jakie 20 lat? Wcześniej Cię dosięgnie !!!!!!!!!!! Zobaczysz a o forum to masz rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×