Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Żyję dziewczyny :D W lampce mam półsłodkie białe :D Muszę sie jakoś znieczulić :D ;) Przede wszystkim chciałam powitać nowe dziewczyny Joletkę🌻 i Czarną Kotkę 🌻 Wizyta była troszkę bolesna :D Ale wiecie co dziewczyny ? Ten dentysta troszkę mi sie spodobał :D Hmmmm muszę przeprowadzić małe rozeznanie ;) -ale pewnie żonaty jest. Strasznie sympatyczny no i niczego sobie choć na pierwszej wizycie mi sie nie spodobał ;) Ale na pewno ma we mnie już następną klientkę :D Czarna Kotka- ja już mam to za sobą , jestem po rozwodzie . Jestem sama z dziećmi i jestem szczęśliwsza :) To była bardzo ciężkadecyzja ale i przemyslana . Też sie bałam ....ale teraz nie żałuję niczego ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie podczytującanie sadysta :D - dawno nie spotkałam się z takim dentystą . No poprostu super :) Jeśli chodzi o fachową pomoc ;) Zresztą cała mini przychodnia super ... zostaje tam na stałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka - hehe, moze nastepnym razem cos wypatrzysz, ale ja mam swoja teorie, ktora zaraz wyloze:D wariant a) jesli fajny to na pewno pod rekawica ma obrecz:D wariant b) jesli fajny, a nie ma pod rekawica obreczy znaczy, ze ma zryty beret lub inne przypadlosci... ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie jeśli wolny dentysta w moim wieku ;) - to raczej musi być coś nie tak :D No nic - niedługo następna wizyta :) Saneczkowa - ale zostańmy przy złudzeniach :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze na oku takiego jednego sanitariusza :D -ale hmmmm nie mam pomysłu jak cokolwiek dowiedzieć się o nim ;) Ręki raczej nie będę sobie łamać :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka....:D ja nic nie robie, nie szukam, nie gapie sie na dlonie, wielkie nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytujaca - no opcja 3 byla realna kilka lat temu, ale teraz juz 3 zamienila sie w te pierwsza:D moze niektorzy cos przegapili troszke, choc ja akurat nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka co Ty opowiadasz?! nie ma 3 opcji, ktora brzmi: fajny, wolny facet; 3 opcja moze brzmiec- wolny niefajny facet BUUUUUUUUUU :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka- to zalezy czemu jest z odzysku, ale prawdy i tak sie nie dowiesz najpewniej....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja moj najświeższy ex hehe był nice ale wyszło ze miał zryty beret :) hhhhmmmm tak sobie mysle po głębszej analizie to ja chyba tylko zryte berety przyciągam hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saneczkowa znowu sie zgadzam z ust mi to wyjełaś :) a szczególnie ten fragment o tym ze prawdy to sie i tak nigdy dowiedziec do konca nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie z tym jest zawsze mały problem jeśli sie trafi na mitomana to ho ho :D Ale to działa też drugą stronę i tak samo panienki z odzysku były by stracone;). Ja się przecież do nich zaliczam a to nie ja rozwaliłam nasze małżeństwo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety, ja mam cos dziwne wrazenie, ze takie oto mamy katergorie mezczyzn: a) zonaci b) typ pt piotrus pan c) niefajni nudziarze/ zakompleksieni d) rozwodnicy roznej masci e) wdowcy no ci fajni to punkt a:D wiec opada, bo nie bede rozbijac zwiazkow:) z tego, co mam do wyboru wybieram znanego wroga, czyli punkt b- dobra zabawa gwarantowana, ale nie wiadomo czy cos wiecej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×