Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Mój eks był Panna :O:D Ale to w sumie to taki "inny" egzemplarz był - nietypowy ;) :D Podczytująca - moze gra warta świeczki jest ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale generalnie mam uraz do Panien:O:D .ciekawa jestem jaki znak by najbardziej do Lwicy pasował ;) ? Saneczkowa , wiesz coś na ten temat ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanka --> powiem tak narazie to i tak jakoś nie mam ochoty sie nad tym zastanawiać czy warta czy nie warta świeczki troche ponad miesiąc temu rozeszłam sie z kimś ( typ B) :) (piotruś pan) zrobił mi dużą krzywde i narazie nie mam ochoty na te damsko męskie dyrdymały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - ja jeszcze nie zaczęłam :D a już odpuszczam ;) :D Dobrze mi samej .... też jeszcze chyba muszę odpocząć ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saneczkowa - miałam najdłuższy związek z Wagą oprócz małżeństwa . Kłóciliśmy się , godziliśmy sie ... ogólnie energia i to wszędzie ;) To było rzeczywiście cos ... ale po 8 latach rozeszliśmy się ...za młodzi byliśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trudny znak , ciężki charakter ... Ale myśle zę masz racje dla Lwicy najlepszy :) Ja jakis czas temu poznałam drugą Wagę , polubiłam go - jednak mieszka w Menchesterze (na stałe w moich okolicach) i mimo że wiem że zależy mu bardzo na mnie - ze względu na odległość pozostaje z nim na stopie koleżeńskiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Pomorzanka- zalezy zalezy... skad wiesz? mnie okolo 5 chlopa tak rzecze, ale wypinam sie pieknie na nich:D dodam, ze zaden nie jest waga... a co w wadze trudnego? ja wiem z doswiadczenia, ze trudne sa koziorozce i lew sie nie dogada z takim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jednak mimo wszystko sugeruję sie tym moim zwiazkiem z Wagą z przed lat ... może nie powinnam bo młodzi wtedy bardzo byliśmy ;) Związek fajny , energetyczny ... chyba aż za bardzo w moim przypadku ;) Skad wiem czy mu na mnie zależy ? Myślę że nie ściemnia , po chłopie to czasami jednak mocno widać że jest zaangażowany ;) Jego bardzo życie doświadczyło , nie jest to typ kolekcjonerski ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspaniale np. dogadywałam sie z Bykiem ....było wszystko ....i magia i zrozumienie ..... i to coś :)ale życie napisało dla nas inny scenariusz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytujaca--> co do asc to godz i miasto tez; co do typu B-moj sie zapieral, ze nie jest PP... a wiek ten sam... a jakie objawy zdradzal?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna, nieprawda; ja mam w domu 2 wagi:D ale chlopa wlasnego nie mialam spod tego znaku; moze masz asc w pannie, byku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saneczkowa o ile wiem to pracuje :D Nie wiem co innego robi , bo nie dałam mu żadnych nadziei ... Dla mnie zwiazek na odległość nie ma szans . I nie chodzi to o kwestie zaufania nawet ;) Samotna Kobieta Waga i mężczyzna Waga to zupełnie pewnie coś innego . Ale fakt - upary był jak osołek ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×