Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Podczytujaca - ja nie wiem czy lubisz wykazywac sie pismienniczo? jakies talenta zdradzasz? bo gadasz chyba jak najeta i kloptow z komunikacja miec nie mozesz:D majac tak silnego merkurego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka Ty tez jestes blizniak asc nie?;) czy to nie Ty? bo mnie sie juz wali kto jest czym i kim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam potwierdzone nawet to mistrzostwo ;) ... Pamiętam jak polonistka się oburzyła że z "Medalionów" Nałkowskiej powieść erotyczną zrobiłam :D W wypracowaniach nie miałam sobie równych :D - szczególnie nie na temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie jestem:D ale to, ze macie te same asc to dopiero pol drogi do prawdy; bo wiadomo co trza dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz te moje wodolejstwo to moja zakała :) bo angole są bardzo oszczedni w słowach i powsciągliwi taki mają styl w pisaniu ... i jak przychodzi do tłumaczen to ja potem tłumacze wszytko jak wiersze opisowo i kolorowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też , powinnam to swoje pisanie i wyobrażnię chyba jakoś wykorzystywać ;) Może pamiętnik by się przydał ?:) Mam troszkę z tamtego roku ... ale wkurzyłam sie bo część przez głupotę straciłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytujaca - wiedzialam, ze tak to z Toba byc musi... oj.... teraz jak sie poznaje faceta to pierwsze pytanie- data godz i miejsce ur:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka Ty tez pisz:) nie wiem gdzie pracujesz, ale powinnas zwiazac sie z gazetami, ksiazkami, wydawnictwami, bibl.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saneczkowa - dla odmiany jestem chemiczką dziwnym trafem :D Pisać mogę sobie tylko prywatnie .. ale zwykle na kafe się ekspolatuję ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka zartujesz??!! masz to w horoskopie:D musze poszukac tych papierow-jaki to aspekt byl:D bo tam wlasnie i ksiazki i chemia:D szok!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saneczkowa - ale tak po znajomosci dam Ci każdego kandydata prześwietlić :D ;) Zgodzisz się ? ;) :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saneczkowa - postaram sie :D .. ale nie obiecuję ;) :D Hmmm tylko 10 ? ;) To co z tą chemią ? :D .... Wysadzę kiedys labolatorium w powietrze ?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Pomorzanka nie bedzie tak zle... :) a papierow nie widze-pewnie juz na wysypisku gnija:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×