Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Wydaje mi sie, ze z moja dusza jest wszystko w porzadku, ze jest zdrowa ;), ze mój stan psychiczny tez jest ok :D, wiec nie bede sie taka dronostka zmartwiac. Nie pamietam snów i powiem szczerze ze nie przeszkadza mi to. Uciekam juz. Dobranoc. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubuszanko - Ty jesteś pewnie przemeczona i ja też byłam tą cała sytuacją ... dostalam przez rok mocno w kość . I fizycznie i psychicznie . Teraz wszystko wraca u mnie do normy ... a Ty piszesz że żyjesz ciagle w biegu ....Stąd pewnie ten brak snów u Ciebie . Nie stresuj sie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
168 cm i 66 kg :d do klubu lasek się chyba nadaję? :D:D:D lubuszanka - zero samozaparcia i miłośc niezwyciężona do słodyczy :D pomorzanaka - jak to namawiam chłopaków? mówił, że był i że ogólie milusio byyyyyło ;) a gnomi obiecał mi wiskacza razem popić i gdzie on? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśnieg - tylko ja go nie zuważyłam :D ;) malusi musiał byc :D Chyba Gnomkowi zajęło coś czas .... nie ma go nigdzie 😭 Ja juz teżuciekam z neciku .... spokojnej nocy Przebiśniegu :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśnieg bo ja śpioch jestem straszny :D ... dlatego tak wcześnie zawsze uciakam :D PS ... oczywiście że dołączasz na naszego klubu lasek ....i drugiego też -miłośniczek wszelakiego słodkiego :D Zmykam juz teraz na pewno na fest ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny ... i Gnomku oczywiście też :D Przebisniegu - nie obudziłaś mnie swoimi śpierwami :D Spałam smacznie.... a potem w nocy śniłam ;) Tyle że żaden blondyn 190 cm się nie przyśnił :O :D Miłego dnia :) Zmykam na kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny ... i Gnomku oczywiście też :D Przebisniegu - nie obudziłaś mnie swoimi śpierwami :D Spałam smacznie.... a potem w nocy śniłam ;) Tyle że żaden blondyn 190 cm się nie przyśnił :O :D Miłego dnia :) Zmykam na kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Pomorzanka:) Ja właśnie też pije kawke :D Nawet nie mam czasu do Was pisać:O Cały czas w pracy :( Normlanie wróciłam wczoraj po 1 w nocy i dzisiaj rano już tam musiałam jechać coś pozałatwiać i na 14 znowu buuuuuu:O Mam nadzieje że u Was nastroje lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć z rana moje kochane... :) od razu przepraszam że zabrałam wam Gnomika na cały wieczór wczoraj ale inaczej sie nie dało,krok po kroku mnie prowadzil i trojanik sobie poszedł - Gnom 🌻👄❤️ jestes wielki, wdzięczna ci będe na wieki, a jak cos to wiem gdzie zapukać, oczywiście..... ;) kawka, kafeteria.... nie ma to jak dobrze zacząć dzień.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam porannie :D 🖐️ Ktoś pracuje żeby lenić mógł się ktoś :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnomik no ty leniuchujesz ;) ale dzisiaj popracuje żebyś ty mógł odpocząć- należy ci sie :P :P :P :P :P :P :P :P ale tylko dzisiaj, nie wykorzystuj tego ,że jestem za dobra :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makarenkaaa no dobrze będę już grzeczny i nie będę wykozystywał tego perfidnie :P:P:P jutro ktoś inny będzie za mnie pracował :P:P:Pa ja się dalej polenie :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz na chwilkę obecną się napracowałam :D Gnomuś😘 Cholerka coś mi się wydaje że za pożyczenie laptopa muszę wybrać się na randkę :O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzuś ty to masz fajnie 😘 nie dość że lapa porzyczysz to jeszcze sobie na randkę pójdziesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzuś czyżby było to tak interesujące jak rozmowa o fizyce kwantowej:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×