Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

ale miałam dziś dzień ufffff... zrobili próbny alarm na wypadek pozaru hehe :) wyobraz sobie ewakuacje ponad 20 pierwszoklasistów hehe bo akurat takich miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chiele wynosic ze sobą hehe komiczne ale potem działałam juz ja zachować zimną krew przed oczami stanął mi plan ewakuacji szkoły hehe :) kilka głosnych komend zdecydowanym mocnym głosem ja dziennik pod pache oni dwójkami ale mieli stresa az niektórym łapki sie telepały a potem wyjscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam sama jeszcze ze szkoły takie alarmy ..... wiecej śmiechu i dobrej zabawy zawsze było niż powagi . Na szczęscie ta wiedza nigdy sie nie przydała ... Chociaż raz na chemii nauczycielka tak zaeksperymentowala że rzeczywiscie trzeba było ewakuować całe skrzydło szkoły . Wszędzie śmierdziało siarkowodorem ... a nauczycielkę wywieżli na izbę wytrzeżwień . Ale zatrucie na pewno nie było spowodowane siarkowodorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale takie małe dzieciaki miały stresa naprawde łapki im latały po powrocie i mnie do smiechu nie było bo naprawde uswiadomiłam sobie ze to ja całkowicie jestem za nich odpowiedzialna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maluszki jeszcze inaczej sie zachowują .. jak pani mowi tak ma być .... Tylko potem z tych maluszków nieżłe potworki wychodzą ;) Jak nasłucham sie co dzieje się w gimnazjach to niezłego stracha mam ... Za dwa lata sama będę miała w domu ucznia gimnazjum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim dzisiaj tak na chwilke by \"Dzień dobry\" a raczej \"Dobry wieczór\" powiedzieć. Nie dośc ze w pracy urwanie głowy to jeszcze wzięłam papierzyska do domu no i musze nad nimi troche posiedziec :( Tak więc chyba moja nieobecność bedzie usprawiedliwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lubuszanka :) .... ja też dzisiaj na krótka chwilę ... chyba pogoda mnie rozbroiła ;).... do tego jeszcze nie najlepszy humor mam . I chyba najlepiej będzie jak go prześpię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to troszke Wam, zwłaszcza Tobie Pomorzanko zazdroszczę, że mozesz sobie w pracy pisać na kafe. Na upartego pewnie tez bym mogła ale po pierwsze: raz juz net w pracy przerabialam i nie wyszło mi to na zdrowie, a po drugie: jakiz to przykład dawałabym swoim pracownicom? Wszak musze świecic przykładem, prawda? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, Podczytujaca, nie badźtaka surowa, pleas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :( Dzisiaj naprawde tylko z wielkiego doskoku jestem na kafe :( Ale chyba licza sie dobre intencje, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - ja na szczęście mam szczęscie;) i moje urwiski jak broją to tylko w domu :) Jeszcze do szkoły nie byłam wzywana ... do przedszkola tym bardziej nie .... Więc jest ok :) Synek do tej pory w szkole chyba tylko 1 uwagę dostał więc na cztery lata nie jest jeszcze tak żle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobnie jak Pomorzanka, ja dzisiaj równiez jakos tak niewyraźnie sie czuje. Niby boli mnie głowa, niby nie mam dobrego nastroju, sama nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubuszanka , ja w pracy troszkę z necikiem przeginam :D ale nikt sie nie czepia wiec sobie klikam :) Podczytująca - jutro jest piatek to pewnie troszke dłużej posiedzę , chociaż robimy małą imprezke z okazji synka urodzin . Ale będą tylko moi rodzice , więc imprezka będzie krotka aczkolwiek intensywna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubuszanka - mnie właśnie też głowa boli , ogólnie rozdrażniona jestem wiec chyba to wina pogody . Zresztą sporo dzisiaj narzeka ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×