Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

ja właśnie abstynęcie się piwkiem ale soczku też poproszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko zawieszam oko to tu to tam więc tak trochę jestem rozerwany ale podglądam :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie teraz pomyslalam: jutro wstaniecie na kacorku i wszystko bedzie na mnie, bo to ja czestowalam trunkami :) I suchej nitki na mnie nie pozostawicie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać wyglądałaś na taką co teraz po to jedzie :P:P:P żartuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak Gnoma nie ma trzy sekundy i juz jest alarm ;) a gdzie jestem ja przez ostanię 40 minut to sie nikt nie zainteresował :( hmmmmm teraz bedzie foch....;) a pomyslał ktoś ze mogłam np wiechać pod stół , albo ze sie zapiłam colą i wódką ???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NA chwile musze gdzieś jechać (ale nie taksówką ;P ) Wrócę dzisiaj jeszcze do Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytujaca, o Ciebie sie nie martwimy a o Gnomusia tak. Ty sobie poradzisz, a biedny Gnomus moze nie poradzic, np. moze byc pochloniety... wciagniety... pożarty... przez kafe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - bo Ty często znikasz ... a że Gnomik jest zawsze to juz sie do tego przyzwyczaiłam :D Przebiśnieg - strasznie drogi nałóg ;) Taksówkarze .. to hmmmm ..... inna kategoria mężczyzn jest- tak mówią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj to wyszło że jestem aż tak uzależniony :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku ilu ja juz taksówkarz zaliczyłam heheh tzn z iloma sie woziłam hehe to znaczy ilu mnie juz wiozło jestem specjalistą od nocnych rozmów z taksówkarzami ksiązke mogłabym o tym napisać pomorzanka oni rzeczywiscie są innym typem faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×