Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Pomorzanka, nikt tu z nas zadnych fochow nie strzela, nawet Podczytujaca, ktorej sie tylko tak wydaje ze strzela a w rzeczywistosci to jedynie nas kokietuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i najbardziej cenie sobie takich co wiozą i nie usiłują wciągnąć wrozmowe jaksie wraca do domu nad ranem i jest sie wczorajszym hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajomi mowia ze minelam sie z powolaniem, powinnam zostac psychologiem bo w pare minut potrafie czlowieka rozgryźć :D wiec te pseudo-fochy Podczytujacej od razu wyczulam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na temat taksówkarzy mam jak najlepsze zdanie :) Mam takiego jednego znajomego, który u mnie w sklepie ciuchy kupuje, ja mu robie obnizke, za to on mnie wozi za pół darmo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety nie mam zdania na temat taksówkarzy ... od lat swoim pojazdem sie poruszam ;) Ale opinie nienajlepsze słyszałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn ja nie mówie ze taksiarze są jacys zli czy coś hehe fajni tez sie trafiają hmm wiec wychodzi tak jak z resztą tego rodu męskiego .... czasami fajni sie trafiają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venusianka - wiesz że numerów komórkowych na kafe nie powinno sie podawać Myślisz że Fanaberia była by z tego zadowolona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venusianko hmm... nie wiem czy fanaberia bylaby zadowolona ze jej nr jest w necie. Moze sobie ona tego nie zyczy? Sama nie wiem co o tym sadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytujaca jestes jedyna w swoim rodzaju, zreszta kazda z Was, z nas jest jedyna w swoim rodzaju. Ciebie rozgryzlam wczesniej, Przebisniega rozgryze troszke później, ale rozgryze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a mogła byś podać jeszcze adres numer konta hasło do konta internetowego nr rejestracyjny samochodu pesel nip itp :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×