Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

no jak wszystko to wszystko a nie co mi po numerze komórki mnie bardziej interesują inne rzeczy :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny ja teraz tak naprawde szczerze pisze ...wiem zepisze z wami dopiero moze dwa tygodnie podczytuje troche dłuzej ... ae naprawde bardzo was polubiłam....naprawde jesteście dla mnie taka grupową terapią po tych moich przezyciach ostatnich ehhh dziś mijają dwa miech jak wykryłam niecne postepki Typa B a dwa dni pozniej byyło po sprawie ......... ehhh tak jakoś mi sie zebrało ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako że Podczytujacej kilka chwil nie ma, upomne sie o jej obecnosc bo znow bedzie straszyc nas swoim fochem :P Podczytujaca!!! Gdzie jestes???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgłosiłam do moderatora ... Ja juz zmykam moi kochani ... :) Jutro znowu nowy dzień ... no i kafe :) Dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytujaca, ja wiem, ze my kobiety rozpamietujemy dlugo , żyjemy wspomnieniami, analizujemy, czasem niepotrzebnie, bo tylko nas to rani. Ale swieta prawda jest, ze czas zabliźnia rany, im dlużej tym bardziej slabiej odczuwa sie to, wspomnienia juz tak nie bola. Ale prawda jest, ze 2 m-ce to jeszcze krótko, to jeszcze boli. Musisz byc silna, musisz codziennie sobie powtarzac, ze jestes ponad to, ze taki gnojek nie zasługiwał na taka fajna kobitke jaka jestes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytująca już odpalam pocztę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytująca mam dla ciebie złą informacje ni ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choc Pomorzanka uswiadomila mi upływ czasu i zdecydowalam sie na hirurgiczne ciecie, czyli szybkie Dobranoc, 🌼 i wyłączenie kompa. To bedzie bardzo radykalny ruch ale chyba najbardziej skuteczny w walce z moim nalogiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubuszanka gdzie no ja nie wiem co za kobiety piątek wieczór a te już się rozłączają 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faneberia - Tój numer juz usuniety jest z topiku ... jakas koleżanka zrobiła Ci niesmaczny numer ... Gnomuś 😘 - i już mnie nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna no wymiękam :D:D o tej godzinie dla mnie miazga :P 😘🖐️słodkich snów dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytująca ja tu jeszcze jestem ale jak ciebie nie ma to dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×