Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Lubuszanka - jeśli jeszcze nie zauważyłaś ;) to też mam spore poczucie humoru :D Generalnie ciężko mnie zdenerwować i wolę wziąść wszystko na humor niż od razu strzelać focha ;) Ale co racja to racja mój eksa najlepsze kontakty miał z psem :D Był jego przepustką do wolnosci . Wychodzili razem ... wracał sam pies a eks nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnomuś - uważaj żebyś bez kafe poważnie się nie rozchorował ;) 😘 Nie żartuj ;)- my tu tęsknimy za Tobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Pomorzanka? Powiem teraz tak bardzo powaznie. Powiem raz i powtarzac nie będę :D Chwała Bogu że pozbyłas sie tego sukinkota!!! Jestes babka, która nie zasługuje na takiego śmieciucha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na odwyku
Ja tu na odwyk idę bo jak sobie podliczyłem ile czasu sędzam na kafe to się rozchorowałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytujaca - spodobało mi się samo określenie "strzelanie focha" :D to żadna aluzja :) Pies wracał po godzinie miał dosć .... eks potrafił nawet po pięciu :O Lubuszanka - to jest na prawdę bardzo skoplikowana historia , dużo by opowiadać ...ale to juz przeszłość i nie chcę do tego wracać . Mam to za sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o odwyku zapomnij! Tobie juz nic nie pomoże. Ty to juz beznadziejny przypadek i lepiej sie z tym pogódź i lepiej przestań z nałogiem walczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na odwyku
bo jak ne zaglądne to mi tu zaczną na głowę wchodzić i fochać że się nawet nie przywitam :D Dobra mnie już nie ma idę dalej oglądać filma 🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnomus, nie zwalaj wszystkiego na dziewczyny! To nie po gentelmeńsku tak wytykac palcem kobiety! :) Po prostu, bez zadnych ceregieli wchodź tu i buszuj po kafe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Gnomusiem coś na prawdę niedobrze :O:D ... filmy oglada ? ;) Podczytująca co prawda to prawda ;) Kafe uzależnia jak diabli ;) Wiecie jaki tutaj mam staż ? 5 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie to przytrafiło pierwszy raz trzy lata temu hehe i czasami mam przerwe ael zawsze jednak wracam hihih to było wyznanie kafeholiczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja prędzej na wychowaniu dzieci siedziałam . Teraz uczuciowe , czasami wpadam na zaprzyjażniony topik o dzieciaczkach ...i jednym okiem zagladam czasami na erotyczny ;) Ale też mam przerwy .... teraz mnie na dłuższy okres tak wzieło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja mam jeszcze dla was ciekawostke.... pamietacie w walentynki odezwał sie ten taki jeden wazny dla mnie facio :) to było miłe z jego strony ale wyobrazcie sobie ze on teraz dzwoni do mnie hihi wieczorami i sobie miło rozmawiamy ehhh :) choc na zywo nie widzieliśmy sie dwa lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz stracilam nadzieje-przestalam wierzyc w cokolwiek-fakt mam dopiero 24-ale kochalam kogos przez dwa lata-zylam dla niego-a teraz bum-nie potrafie juz zaufac nikomu.Pierwszy raz w zyciu naprawde sie zakochalam....nie potrafie tego pojac-dlaczego tak sie stalo-moze przez odleglosc...A internet? Nigdy wiecej nie bede szukala faceta przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×