Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Gość Silny i wrażliwy facet
Wydaje mi się jednak, Pomorzanko, że ja, to jestem jednak ja, a nie ktoś inny. Choć podejrzenie, iż ja nie jestem sobą ma pewne przesłanki prawdopodobieństwa. Wg mojej mamusi ja mogłem zostać w szpitalu zamieniony z Maryśką Adamowiczówną, która sie urodziła tego samego dnia. Sama rozumiesz - różne rzeczy się dzieją na świecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarenka - Psełdonim jest rzeczywiście osobliwą osobliwoscia ;) ale to nie on tutaj mieszał . Na 100% Mały - myślę ze my na pewno się dogadamy :) 🌻 Podczytująca - pewnie mówisz o wypowiedziach Psełdonima ....przerost treści nad formą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały......... to jest to,ja tez bym chciała,zeby facet zadbał o mnie,pokazał że mu zależy,że stara sie o mnie,że umie docenic- i nie chodzi tu o niewiadomo co......... jestem romantyczka i nieporawna optymistka jak tu mnie nazwała pomorzanka,ale kazdy z nas twardzsy czy bardziej miękki potrzebuje uczucia,ciepła drugiej osoby........... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silny i wrażliwy facet
Że niby iż co, Podczytująca? Wyczuwam oczywistą aluzję pod moim adresem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonimie - ale zabacz sam .... wśród tutejszych kobiet raczej furrory nie zrobiłeś ..... Raczej tak jak poprzednio wszystkich do siebie zniechecasz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przerost treści nad formą
No dobrze, skoro tak, mogę się zamknąć. Będę Was epatował wymownym milczeniem. Aż zabrzęczy jak gong w Waszych uszach głucha cisza... Tego właśnie porządają Wasze serca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przerost treści nad formą
NIezbite fakty, Przebiśniegu. Nagie fakty! Wyłącznie fakty, a, Przebiśniegu, fakty, to jak pisał pewien klasyk XX-wiecznej literatury, "akty - to najbardziej uparta rzecz pod słońcem...".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przerost treści nad formą
Po pierwsze, Pomorzanko, nie wszystkich. Po drugie - wiem co robię. Cel mam jasno nakreślony. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarena ---------i taka powinna być kobieta mi zawsze brakowało w byłej ciepła uczucia a nie obojętności .Choć jestem wielki z racji wzrostu ale nic poza tym to potrzebowałem uczucia czego nie było Taki ze mnie wielki a zarazem miękki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przerost treści nad formą
Więc w sumie jaki, Smoczek, bo się nieco pogubiłem w Twoim wywodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przerost treści nad formą
(To poprzednie było z rozpędu. Zapomniałem, że miałem się zamknąć.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko wiesz bardzo bym chciał znaleźć dobry kontakt z Tobą i wszystkimi pozostałymi ale najśmieszniejsze jest to że często się gubię w nickach i muszę szukać kto jest kto ale już powoli łapię Ciebie Pomorzanko już dobrze pamiętam bo troszkę czasu spędziliśmy dzisiaj ze sobą jakby nie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarenkaa dzięki :D wpisy do mnie? ciekawe ...hahahahaha :D:D:D wyobraź sobie że to Pomorzanka 🌻 mnie tu zaprosiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonimie - raczej jak dla mnie na początek powinieneś popracować nad sobą :) I powiem Ci tak , szybciej do mnie przemówi to co pisze Mały niż Ty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerost ja jakoś nie mam ochoty z Tobą rozmawiać jesteś wielo skórny więc czy warto sobie Tobą głowę zaprzątać .I tak zaraz założysz inne ubranko i co inna śpiewka się zacznie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przerost treści nad formą
NIestety, Pomorzanki, zobowiązałem się pisemnie do niezabierania głosu publicznie, więc nie mogę skomentować, coś właśnie napisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestuś - bo raz była zabawna sytuacja ... na TWA Gnomuś sie pomylił i mi odpisał zamiast Tobie ... a tutaj Tobie zamiast mi ... stąd ten odwyk u niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przerost treści nad formą
Mylisz się w zeznaniach, Smoczek. Kilka wierszy wyżej deklarowałeś gotowość podrzymywania znajomości ze wszystkimi. Z tego wychodzi, że także ze mną. Problem utożsamkienia mnie ze wszystkimi już się wcześniej pojawił wraz z nadejściem Obserwatorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przerost treści nad formą
Dobra. Zgodnie z deklaracją, opuszam lokal na czas bliżej nieokreślony. Życzę wszystkim samych pomyślności. A teraz w nogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka mam nadzieję -wszyscy mamy,oczywiście odpowiednie osoby- że ci sie tu spodoba... ;P a co niektórych olejcie to sie atmosfera oczyści, bo naprawde zaśmieca nam tu topik pomarańcza .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie Makarenko... bardzo mi się tu podoba :D i mimo że jestem tu trochę niezgodnie z tytułem topiku to jezeli pozwolicie ... będę zaglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerost ........masz rację tak pisałem ale mnie też nie akceptowano tutaj na pomarańczowym więc chciałem być tak jak Oni ale Ty tego nie akceptujesz więc ja Ciebie też nie akceptuję zmień na czarny a bedziemy mogli rozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×