Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Gość Psełdonim
:-) Zupełnie mnie nie lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, a czym sobie na to zasłużyłeś? Randka z dentystą, jeśli z denstystą to może być bardzo ciekawie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
W niczym, Lingner. :-) One są na etapie zniechęcenia do mnie. Sama rozumiesz, ciężko nad tym pracowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Pomorzuś, lekarz też człowiek, a jeśli jeszcze do tego wolny... :P Psełdonim, o tym zniechęcaniu to ja coś wiem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mam zadanie bojowe ;) - muszę się przyjżeć jego dłoniom;) ... bo wiek ma odpowiedni itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Pozory, Lingner, pozory. :-) Trzeba umieć rozmawiać z kobietami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonimie, lepiej od razu być miłym, a nie kazać kobietom domyślać się jaki jesteś. :P Pomorzuś, może w pracy zdejmuje obrączkę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale denstyści dużo mówią, zabawiają w ten sposób swoich pacjentów, zawsze możesz się dowiedzieć czy jest wolny, czy nie. :D No, a potem ładny uśmiech mu poślij i będzie Twój. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Nie kazać kobiecie myśleć, Lingner, to dla niej dyshonor. :-) Ja szalenie lubię "myślące" kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Linguś - aż tak bardzo to ja w siebie nie wierzę :D, zresztą nie wiem czy on mi się do końca podoba ;)Nie spieszy mi się co ma być to będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzuś, uwierz w swoje możliwości, plissska. :D Psełdonim, sądzisz, że na kafe jest dużo "myślących" kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Statystyk nie robiłem, Lingner. :-) WIem natomiast, że kobiet bez poczucia humoru jest bardzo mało. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba trzeba się cieszyć, Psełdusiu. Skoro mało jest tu kobiet bez poczucia humoru. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linguś - pewnie trzeba jakos dopomagać szczęsciu;) ... ale mimo że jest przystojny to jakoś chyba nie bardzo w moim typie ;) A i pewnie pod uroczymi rękawiczkami ma piękną złotą obrączkę :D I nie ma problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzuś, nie zakładaj z góry, że jest żonaty. Poza tym, nie znasz go i nie wiesz czy przy bliższym poznaniu nie zyskałby w TYwoich oczach, tylko może trzeba dać mu szansę. Jedynie watpię by podrywał swoje pacjentki. Ale zawsze możesz niechcący spotkać go poza gabinetem, a wtedy... Powodzenia, Maleńka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic ... powoli się zbieram . Lepiej Linguś trzymaj kciuki żebym nie uciekla z fotela :D Wieczorkiem pewnie opiszę wrażenia ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeżyłam ;) Z fotela nie uciakłam tylko grzecznie siedziałam i pięknie w oczy patrzyłam swojemu dentyście ;) :D .Sprawdziłam , obrączki nie ma .... ale kto to tam wie ;) I niestety nie jest w moim typie . Ja w jego pewnie też :) Tylko dziwi mnie że nie dokończył mi dzisiaj zęba chociaż mógł , tylko umówił sie na kolejna wizytę . No ale to pewnie ze względów czysto ekonomicznych :O:D A tak w ogóle to gdzie się podziewacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłem. Czytałem o dentyście ;) Brrrrrrrrr :) Jak minął dzień pod względem emocjonalno-uczuciowym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heraklesie - dziwne pytanie ;) Masz po pierwsze przegląd na kafe ;) a po drugie w moim życiu jak na razie pod tym względem nic się nie zdarza ;) Ale nie omieszkam poinformować w razie niespodziewanego zwrotu akcji ;) A tak w ogóle to pewnie póżnej starości będę siedziała na kafeterii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się nie pytam o nic ;) Nie w sosiku chyba dzisiaj, ale pomorzuś damy radę jakoś 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam humor wyśmienity ;) - no co Ty Heraklesie mało co jest w stanie mnie zdenerwować ;) Już nie teraz ;) Ale proszę odpowiedz mi na moje pytanie :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomnij mi je bo nie chce mi się zerkać na stronę wstecz. Teoretycznie mógłbym to zrobić, jednak zastanowiwszy się dokładniej doszedłem do wniosku, że będzie stosowniej ponowić pytanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×