Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Gość Psełdonim
Nie, Stonoga. Poezja tak frapuje, ponieważ nic nie jest napisane wprost, dosłownie. Cóż by to była za liryka, gdyby wiersze pisać językiem reporterskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psełdonim......ale Ty nie wiesz jakiego faceta suzka przebisnieg...poza tym jak ludzie chcha ze soba byc to wszystko sie da .baa i swiat sie przewartosciowuje i pragnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
W takim razie potraktuję Cię dzisiaj ulgowo, Pomorzanko, oczekując od Ciebie jedynie mniejszego wysiłku umoysłowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonimie - ale tutaj nikt liryki nie pisze :P I głębszych kontekstów raczej nie trzeba się doszukiwać , wystarczy czarno na białym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Ależ Stonogo, kiedy ja wiem doskonale, jakiego mężczyzny poszukuje Stonoga. :-) Ciebie to zresztą takżde dotyczy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Jak w wojsku, Pomorzanko. Tam też trzeba czarno na białym. Tyle tylko, że czarno na białym powoduje, że wszystko staje się bardzo szybko nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
O, wręcz przeciwnie, Pomorzanko. Mam się zupełnie nieźle. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonimie - ja nie lubie mundurowych - i takiego faceta od razu skreślam :P Przedewszystkim własnie mówię o wojsku i policji ... na inne mundury jestem w stanie przymknąć oko ;) A Ty zdaje się jesteś wojakiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
A może jest tak, Stonogo, że nikt nigdy nie przeczytał Ci pięknego wiersza? Nikt nie wprowadził Cię w świat liryki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseudo mnie się już nie chce prowadzić z Tobą takiego dialogu :) widocznie moja inteligencja jest w marnym stanie bo nie wiem co to jest kobieta charakteru męskiego :) niech śpi pomorzanka - sen leczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Poniekąd, Pomorzanko. Jestem oficerem rezerwy. W wojsku spędziłem czternaście długich miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
A jaki dialog, Przebijśnieg, chce Ci się ze mną prowadzić? Uważam, że zbyt łatwo kapitulujesz i się poddajesz. Pozostaniesz samotna do końca życia z takim nastawieniem do otoczenia. A więc, kiedy do mnie przyjedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu - mam nadzieje że mu przez weekend przejdzie , bo co ja zrobie w następnym tygodniu tego nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, no nie wiem pomorzanka czy przejdzie - jeśli zaczęło się od takiej wysokiej temperatury ... to opiekuńcze chyba musiałabyś brać? stonoga ręcznie? nożnie chyba prościej ;) na pewno pseudo nie torpedujący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Pchi! Stonogo, ręcznie... Skoro postanowiłem na potrzeby Przbijśniega zostać nowoczesnym facetem, przestanę zważać na Twoją kobieą płeć. A kułaki mam dość sękate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
A co to jest chuck noris?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Zostaw je w czorty, Orzeszki. One wszystkie są ściągnięte z internetu. Tetraz człowiek sam z siebie nie potrafi pojedyńczego zdania sklecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
A niby czego mam się wstydzić? Że nie marnuję czasu na obcowanie ze sztuką ruchonych obrazków - rozrywką godną magazynierów i pomocników murarskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×