Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Okruchy życia pozbieral wiatr, twarda jak stal brnę w nie dalej. Chce dojść do jednego miejsca na ziemi gdzie czekasz mnie Ty. Teraz uśmiech niepełny serce sciska. Czemu jesteś tak daleko a nie blisko? Juz niedługo kochany bedziemy jednością i serca nasze otworzą swe bramy. Milością naszą wszystkie smutki pokonamy, bo wiemy, ze warto przejść przez te ściany i wierzymy, ze zrobimy wszystko chcąc być tak bardzo blisko... Ściany trzeba rozwalać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśnieg - trzeba mieć wiarę ... ale też poszukiwania nie powinny być sensem życia . Na pewno siedząc w domu i zamartwiając sie swoja samotnoscią w niczym nie pomoże - zawsze trzeba robić coś co da nam kontakt z ludżmi . No dobra - potrzebuję opiekunki do dzieci ;) - bo sama siedzę ciagle w domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydaje,że wiara i nadzieja to podstawa ale... nie mozna NIC nie robic. Bo tak nasze zycie w naszych rekach _przynajmniej pozornie..czyli albo je bierzemy jakie jest i nie robimy nic z tym albo jak zle to zmieniamy,powoli małymi krokami. Wiele od nas nie zalezy ale chyba jedna dzuo wiecej zalezy i na tym sie skupmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to o czym mówie pokazli swietnie w filmie Rezerwat :) o zyciu warszawskiej pragi :) Musimy dokonywac wyborow:) dla nas slusznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - no niestety nie zawsze tak jest że nasze wybory są zawsze słuszne :) - ale mimo to nie powinno nas to zniechecać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś wiele chwil tak cennych, wartych by wspominać , lecz pojawiła się pustka Pewnego dnia ,ktoś coś zabił. Własne uczucia, przestał wierzyć w sens życia, łez mu zabrakło pozostał obojetny wzrok, spoglądając gdzieś w dal . No dobra dziewczyny bo i was zarażę tym moim nastrojem więc znikam życzę wam miłego dnia i pięknych uśmiechów przez cały dzień pa Maleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smoku wyjasnij mi poniej pochodzenie Twojego niku. A i nie sadze ze nastroj moze sie udzielic przez net:) Pomorzanko...... gdbybysmy dokonywali samych dosbyrych wyborow moglobyc nudo,zreszta zanim nie podejemiesz decyzji nie wiesz czy jest zła, o tym przekonujesz sie pozniej,bo w chwili jej podjecia kazda decyzja jest TA najlepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem, ja mam teraz jakiś taki etap w życiu, że generalnie te wszystkie zwykłe rzeczy, które mogę robić sa mi zupełnie obojętne i totalnie nie mam pomysłu na jakiekolwiek zmiany... tośmy se wymyślili teamt ... hm smutno się zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - też racja ...choc czasami mimo że wiemy że coś robimy żle to i tak w to wchodzimy , niestety Ja wiem skąd jest nick Mały Smoczek - ale to chyba Mały powinien o tym powiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga ---------------Mały Smoczek to wszystko to przeciwieństwa mnie Mały -to wzrost Smoczek -to siła mojego ja -=choć napisane zdrobniale (Duże Dziecko)w skrócie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - w jakim kolorze:D ? Mały - nie , nie od Ciebie wiem ale od drugiego Małego . Wiem że Was tak nazywali .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki smoku :) dziewczyny :) no cos widze,ze serio net jakies negatywne prady przekazuje :( wiecie co, tylko jak ktos nic nie robi nic nie moze zepsuc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanko.....dokładnie :) o to mi chodzi :) i kto tu mówi o stagnacji?? za młodzi na to jestesmy :) ew. w naszym wieku mozna powieziec o chwilowym przestoju na czas np.remontu ?? konserwacji ?? wprowadzenia innowacji :)P nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to nie net sprawia że smutki przychodzą :( to jest tutaj moja pierwsza taka wpadka zawsze starałem się być radosny i optymistyczny. Stonoga a dlaczego pytałaś o wyjaśnienie mojego nicku ? czy chcesz powiedzieć coś na mój temat z chęcią wysłucham Twojej opinii na swój temat .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - dodam jeszcze "lizanie" ran ;) Mały - każdy ma gorsze chwile , tym bardziej ze tutaj nikt z nas nie ma poukładanego życia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak ma się już wylizane rany i całą walizkę nowej energii do wykorzystania a tu dalej nic? i wszystko wskazuje że czas przestoju czy odpoczynku czy czego tam jeszcze trwa wciąż? czasem myślę, że to już przyzwyczajenie, że po prostu gdzieś w środku pogodziłam się z tym, że tak jest i już... obojętność chyba.Ale mi się bredzi. no ale co to ma być to oczojebne? ja mam w kolorze oczojebnego różu strusia z piórami i długą szyją przyklejonego i nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smoczek moje pytanie o nik nie ma zadnego podejrzanego pochodzenia:) poprostu chcialm wiedziec czy mały smoczek to mały potomek bazyliszka- (jedyny smok jakiego znam) czy raczej ta gumowa wkladka do ust dzieciaczka :) bo musze sobie jakos w glowie ulozyc jak sie zwracac stad potrzebny mi rodowod niku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×