Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

pomorzanuś -mam 5 wersji w rozny sposob wytluszczonych i \"wycietych\". Niestety ludzie nie lubia byc zmuszani do czytania...:owiec redukuje troche tresc i jakos to idzie. Ostatnia prace dostalam po rozmowie, na ktorej pani rozdziawila buzie i pytala co chwila:to czemu pani tego nie napisala w cv?\"... Kazdy z nas lubi chyba niespodzianki....nawet w takich sytuacjach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze że nie żyje w dzisiejszych czasach ;) Eksowi pisałam CV - ale dobrze że sie nie dostał bo teraz byśmy pracowali razem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To spróbuj wyluzować troszeczkę :) Zajmij przez jakiś czas myśli czymś innym ...tak jak zawsze mówię - będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zajmowalam wiele tygodni...wolno mi szlo robienie planu [chociaz takiego planu jak ja teraz to na penwo nie ma nikt :classic_cool:] jakbym dostala dobra prace to bym sobie mogla kupic torebke w takim oczo...kolorze...😭 dziekuje Ci za mile slowa pomorzanuś po tamtym obozie pracy bylam nie do zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz jaka jesteś sprytna dziewczyna - Twoja ciężka praca na pewno przyniesie wspaniałe efekty :) Będę trzymała kuciuki :) A potem zaszalejesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 🌻 zaparzyłam pyszną kawę - zapraszam ;) poszaleliście troszkę przez weekend, nawet starzy bywalcy się pokazali :) będzie co poczytać :) pomorzanka a Ty co - wzięłaś urlop od kafe? ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Przebiśniegu 🌻- troszkę stronek nastukalismy ;) Nie ,nie wziełam urlopu od kafe ;) Poprostu pózniej dzisiaj wstałam :)Idę po zwolnienie do lekarza , mały wczoraj znowu wysoko zagorączkował :O Miłego dnia wszystkim :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Ja jestem. Mam dzisiaj znowu dyżur. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Raczej prowokatorem, Przebijśnieg. Nic lepszego, niż mała prowokacja na pobudzenie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Owszem, Przbijśnieg, ale oczywiście takiego, który potrafi kobiety sobą zaintrygować. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) no czasami trzeba ich ustawić do pionu hihi a powiedział to maył pierwszak ze wszelkimi mozliwymi wadami wymowy wiec brzmiało to tak smiesznie ze na sama mysl sie smieje sama do siebie hihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Za mało przykładów, Przebijśnieg. Posiedź tutaj jeszcze kilka dni, a sama się przekonasz. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Mnie chyba nie wolno brać pod uwagę, Przebijśnieg. Ja tutaj zostałem przez koleżanki pddany powszechnemu ostracyzmowi. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
:-) Nieprawda. Wcale nieadekwatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Najśmieszniejsze jest jednak to, że zarówno Pomorzanka, jak i inne panny jadłyby mi z garści, gdybym tylko tego chciał. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłamjest
Czy jest tu jakas kobietka z Krakowa? Mam 35 lat, wychowuję 4 letniego synka i szukam kumpeli do wspólnych wypadów z dzieciakami lub bez!Czuję się prawdę mówiąc troche samotna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×