Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

jak pojde z Wami na diete to bede mogła robic za model na lekcje anatomii :) wiesz ja niby zamknelam ale wraca jak bumerang,zwlaszcza,ze moj adorator jest wytrwaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie kupilam w sobote plaszcz:) bo poprzedni troche zafarbowalam piorac:) ale to tak zawsze jest:) wiecie podobno ma padac snieg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kupiłam sobie juz cos na wiosne kurteczke taką booossską mówie wam a tu znowu zima :) POmorzanka to znak ze trzeb nowy kupić napewno o to chodzi hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanko..........jedno mi sie na jezyk pcha CO ZA PALANT !! Ciebie moze miec w zadku ale dzieci?? takich bym pod pregierzem publicznie prala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebśnieg - płasz juzwysłużony wiec przydał by sie nowy :) Na razie poradziłam sobie prowizorycznie , ale nie wiem jak to zrobie ale muszę kupic nowy :D Tym bardziej ze są teraz spore przeceny . Stonoga - u nas już sypie , więc Twój nowy nabytek na pewno jeszcze tej zimy sie przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - jak mi wyjaśniła pani doktor on stawiał mnie dzieci , zegarki , gołebie na jednym poziomie - nie ma wyższych uczuć . Wsadził nas do wspólnego worka . Wiem że to jest cholernie cieżkie do zrozumienia , ale ja rzeczywiście tak sie czułam przez wszystkie lata ... jak jakaś kolejna rzecz w jego licznych pasjach i kolekcjach ;) Przebisniegu - też tak sobie to tłumaczę :D Jeszcze teraz będę szaleć szukajac płaszcza ;) Inkwizycja - mała prawda w tym jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie chce myslec czym lub kim bylam:) najwazniejsze,ze juz nie jestem. to naprawde ulga jak taki ciezar spada z barkow.swiadomosc przychodzi pozniej.tylko nie wiem po co przy tym tyle nerwow sie traci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - najważniejsze że sie skończyło :) - a teraz będzie już tylko lepiej :) Przebiśniegu - ostrzegam :D:D:D nie waż się ewakuować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po to stonoga żeby zwoje dobrze pracowały ;) :D jak to co podczytująca? za 30 minut można iśc spać :D:D:D pomorzanka mówiła żeby choć do 20 a to za 30 minut :) bo ja chyba umrę dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×