Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

z truskawkowym jasne ze chcę :) to jest przestepstwo, tylko, ze ja chce o nich wszystkich zapomniec a nie sie ciagac z nim po policji, wiec tej sprawy nie ruszam ale mnie to i tak gnebi, ze trafiam na psychopatow:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym to zglosila, to pewnie jakas mala szkodliwosc czynu wiec by umozyli ale co tam,niech cham wie !! wiesz,ja zyje glupia nadzieja,ze oliwa sprawiedliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gracja to jest czlowiek, ktory zarabia krocie i kazdego podejrzewa chyba o zle intencje nie wiem, o co mu chodzilo, czuje sie tylko upokorzona tym, ze ktos wylewa swoje frustracje akurat na mnie sam ma stresy, bo garnie forse do siebie, zarabia krocie i te stresy wylewa na kogos, kto mu nic nei moze zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz wiem,ze łatwo powiedzieć" nie przejmuj sie"ale olej to nawet takiemu kiedys sie noga powinie a jak nie to w koncu trafi na trównego sobie. a ze sie dowartosciowuje to ....coz biedny czlowiek skoro w taki sposob musi pokazac jaki to jest niby SWIETNY sa lepsze sposoby przypodobania sie kobiecie niz grzebanie w czyich rzeczach-to jest karygodne i tylko wstydzic sie trzeba. pociesze cie, zostalam oskarzona i oczerniona przez osobe ktora podobnie jak twoj szef chciala zrobic na kims wrazenie. podle sie czulam,bo nic nie zrobilam ale sie tez nie tllumaczylam.Powiedizalm tylko,ze prawda wyjdzie na jaw i wyszla po roku. Tylko ja juz wtedy nie chcialam sluchac przeprosin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tez mialaś przeboje gracja :( współczuję ludzie bywaja naprawde podli miło, ze mi piszesz dobre słowa, bo ja to niestety przezywam okropnie i nie wiem nawet czemu ja rozumiem, ze na kogoś namietnosc do drugiej osoby moze mocno wplywac i ze moze miec innych gdzies, ale ja znow trafilam na chama i to jest za trudne dla mnie ide po te slodycze, zaraz wracam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no miałam troche tego w zyciu i to sprawia,ze czasem trudno wierzyc w czyste intencje ludzi :) ale tak zupelnie nie popadam w czarna rozpacz bo wiem tez,ze sa dobrzy ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba sobie kupie neospasminę nie wiem co robie nie tak, bylam w tej pracy popychlem w dziale, w ktorym nie wymagano duzych umiejetnosci , wspieralam inny dzial tak, ze kilka razy uratowalam opinie firmy przed klientami i po skonczeniu pracy tam bylam w takim stanie, ze nie chcialo mi sie zyc ta praca miala i zalety przeciez uprzedzam, jeszcze jakis czas bede nie do zycia, ale postaram sie brac powoli w garsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orzeszki.........a dlaczego zamiast pamietac jakies dobre chwile rozpamietujesz te ktore cie doluja?? musialobyc cos czego sie tam nauczylas, co bylo mile. ja wiesz mam takiego palanta w pracy jakich malo i zeby nie zwariowac tez zameczam mame wysluchiwaniem o jego koeljnych durnych wyczynach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dobra rada na swoja reke nie probuj sie leczyc!! nie wiem co to za srodki ale tym bardziej nie !!!!! lepiej zafunduj sobie jakas fryzure nowa czy inna przyjemnosc ale nie faszeruj sie antydepresantami ( tak mi sie to skojarzylo z twoimi nastrojami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczylam, ze znow kolejny pracodawca na mnie oszczedzil i jedyne z czego jest pozytek, to to, ze moge wpisac w miare prestizowe miejsce w cv nie wiem, co oprocz tego, ze zarobilam wiecej niz w poprzednim miejscu bylo tam dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) cos musialo byc :) no widzisz to juz pozytyw,ze to presizowe miejsce było:) to zaprocentuje na kolejnej rozmowie w sprawie pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nos czaerwony jak burak no i mam jakies tam pieniadze a najlepsze to bylo to, ze laska, ktora zarabiala mniej smiala sie mi w oczy, bo moje zarobki byly jawne i myslala, ze ja nie znam jej zarobkow a ja nawet nic nie powiedzialam, bo stwierdzilam, ze nie warto sie wysilac zeby ja wyprowadzic z bledu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech:) ja nie mam kasy:) ale jakos nie jestem chyba z tego swiata bo nie gonie za nia i w sumie mam gdzies kto ile zarabia,weazne zeby mi wystarczalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta to bylo pare groszy mnie a ona miala 10lat mniej niz ja, wiec i tak bylo mi przykro, ze ja mam tyle lat doswiadczen i tak malo zarabiam:/ maluje pychol do wyjscia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczęta :) stonoga co Ty z tym wczoraj wyjeżdżasz? ja nie zauważyłam żeby ktoś miał być urażony hm :) orzeszki a może byś się wybrała do jakiegoś specjalisty? czasem dobrze jest pogadać z kimś kto umiałby Ci sensownie powiedzieć jak sobie poradzić z czymś co Cię dręczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa stonoga !!!!!!!!!!!!! najlepsze życzenia pierwszourodzinowe 🌻🌻🌻 :) a nawet jakby to trudno, szczerze mówiąc dużo racji jest w tym o czym napisałaś :) ps. a gdzie to się chciałaś wybrać rok temu? ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonoga ano się domyśliłam - myślałam, że zdradzisz jakieś okoliczności ;) pomorzaneczka a po co? może masz sobie dzisiaj spokojnie i bezczynnie posiedzieć po prostu :) buty na wesele masz w końcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×