Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Przebiśniegu - pewnie przez to ciśnienie ;) - weż lepiej jakieś proszki :) Ja w końcu się dzisiaj troszkę obudziłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobię krótka analizę pana pseudo ... ;) rzuciła go laska, którą baaardzo kochał dla gościa, którego pseudo uznał za bezmózgiego mięśniaka w związku z czym negatywnie (delikatnie mówiąc) ocenił swoją byłą ukochaną i w związku z tym ma kiepskie zdanie na temat kobiet ;) :D:D:D tak mi wyszło ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam o nim wyrobionego zdania ;) Ale ten pan wybitnie nie jest w moim typie - choć on uważa oczywiście inaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu - robiłam sobie jednak krótkie przerwy ;) Co zasnęłam to było ... "mamo , zrób mi pić " :D Kurcze , poszłabym do kina na film " Nie kłam , kochanie " ale nie mam z kim i do Gdyni musiałabym jechać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze w warszawce jeszcze mnie nie było ;) Może uda mi się przyjaciół namówić - tylko oni też teraz jacyś bez życia są ;) Wiesz może Psełdonim nie jest zły - tylko gra tu na kafe jakąś wyuczona rolę z drugorzędowego teatru ;) Jak to przeczyta ... to jutro da mi popalić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze w warszawce jeszcze mnie nie było ;) Może uda mi się przyjaciół namówić - tylko oni też teraz jacyś bez życia są ;) Wiesz może Psełdonim nie jest zły - tylko gra tu na kafe jakąś wyuczona rolę z drugorzędowego teatru ;) Jak to przeczyta ... to jutro da mi popalić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam ze wykończymy tą stonke żeby Psełdonim nie przylukał ;) co nasmarowałyśmy na jego temat :D Ale widzę zę juz przytupujesz nóżkami i powoli bierzesz rozbieg żeby wskoczyć do wyrka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tupię tupię :D:D:D:D tup tup tup :D:D:D:D mam zniecierpliwienie w nogach - dzieci tak maja jak są takie marudne a nie wiedzą, że rozwiązaniem problemów jest położenie się do łóżka ;) :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój młodszy to był taki padniety że zasnął dzisiaj w wannie . Nawet nie protestował i szybciutko po 18 sam się ewakułował do łózka :D Tylko straszy rozbójnik jeszcze nie śpi - zaraz go pogonie do łóżka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w umie od dawna - w którymś momencie poszło to w złą stronę bo chciałam przespać problemy - ale na szczęście przebudziłam sie w dobrym momencie ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego ja zawsze robie kopie zapasowe :D Ok zmykaj Przebiśniegu - ja sie jeszcze pokręce , nie muszę jutro o 5 wstać :D Ale o 6 pobudka na bank będzie :D Spokojnej nocy Ci życzę i dziękuję za towarzyszenie w wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×