Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

smoku ale powiedz, że się na mnie nie gniewasz za pominięcie w przywitaniu - plizzzzzzzzzzzzzz poprawiłam się dwa razy :) no to pomorzanka będziesz miała nowy piękny płaszczyk - widzisz jak los musi Cię zmuszać do nowości? ;) :D dobrze stonoga, że nie zachorowała pani mini ;) a zima i u mnie zagościła - tak pięknie sypało jak wracałam z pracy ... ehh tylko towarzysza podróży mi brakowało ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu - no właśnie czekam do samego konca a potem jestem zmuszona :D Zaczęłam nowe życie , nową lodowkę kupiłam , nowy płaszczyk będzie ... tylko kiedy nadejdzie ten czas na nowego towarzysza ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszku - nie wiem fryzjer , nowa fryurka , jakaś ekstra bluzeczka moze z super dekoldem . Makijaż .... jestem laikiem w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszke treningu dobrze czuć sie ze sobą zalotne spojrzenie miły usmiech zatrzepotac rzesami ubrac sie efektownie zabrac kolezanki i zorbic sobie wieczór w jakimś fajnym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanka hihi to wiosną pojedzimy raem na rowerze wiecie co zobaczcie kazda dołożyła jakąs rade jak byc sexy hihi oj my kobietki to sie potrafimy wspierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×